Избор на телефон

  • 371 693
  • 6 058
  •   2
Отговори
# 5 025
  • София
  • Мнения: 1 354
Явно не го обяснявам добре, но както и да е.
ВМ21- благодаря за отговора. Разгледах двата телефона. В Емаг са 359лв., а в Смартфон.бг 319лв. Не знам този сайт Смартфон дали е читав с гаранциите, защото от Bye best  повече няма да купя телефон.
Да питам за мнение за Samsung galaxy A13.

Поръчвал съм от Смартфон.бг, нямам забележки към магазина, но с гаранции не ми се е налагало да се занимавам.

Колкото до Samsung Galaxy A13, производителността му е значително по-ниска, в сравнение на гореспоменатите два апарата, ползват остарял стандарт памет eMMC 5.1, отсъства физически датчик за приближение, зареждането му е значително по-бавно 15 срещу 33w.
Благодаря за отговора.
Какво значи физически датчик за приближение?

# 5 026
  • Мнения: 1 207
Благодаря за отговора.
Какво значи физически датчик за приближение?

Означава отделен датчик предназначен да засича, когато по време на разговор доближавате телефона към главата си. Дисплеят гасне и не не позволява да натиснете нещо неволно.
При по-евтините модели с цел икономия, тази функция са опитали да я пресъздадат чрез хардуер, който принципно е с друго основно предназначение (виртуален датчик за приближение се нарича), и не сработва така добре.

# 5 027
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Въпроса ми беше препоръка на телефон, а темата се измести до гаранциите на Buy best...
Алена Вие бихте ли ми препоръчали някакъв телефон до 330-350лв?

Motorola Edge 20 Lite 👌

# 5 028
  • София
  • Мнения: 1 354
A.l.e.n.a- грабна ме телефона, който ми предложихте. Не мога да разбера в  Емаг имали кабел и зарядно към телефона. Ако няма зарядно дали ще Ви затрудня да ми препоръчате от Емаг такова да ги купя заедно с телефона? Гледах има от 6-80лв.

# 5 029
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
Би трябвало да е с кабел и зарядно в кутията, вероятно и с кейс. Моторола не пестят от тях.

# 5 030
  • Мнения: 155
Със зарядно и кабел са телефоните на Моторола. Два различни модела сме купували точно от Емаг( втория сравнително скоро, март месец) и прозрачен кейс имат.

Последна редакция: нд, 04 юни 2023, 23:48 от vilka43

# 5 031
  • Мнения: 1 207
A.l.e.n.a- грабна ме телефона, който ми предложихте. Не мога да разбера в  Емаг имали кабел и зарядно към телефона. Ако няма зарядно дали ще Ви затрудня да ми препоръчате от Емаг такова да ги купя заедно с телефона? Гледах има от 6-80лв.

Със зарядно идва, но имайте предвид, че това е модел от 2021 година и по-нови от в момента актуалната 13 едва ли ще получи. Пакети за сигурност ще получавате до 2024, след това ще останете без софтуерна поддръжка.

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 02:03 от BM21

# 5 032
  • Мнения: 14
Здравейте, има ли тук някой  който използва Samsung galaxy Z Flip 4 .  Колебая се дали да си закупя този телефон ,но този сгъваем екран доста ме притеснява.  Много ще се радвам на мнения и отзиви.   
Благодаря и хубав ден Relaxed

# 5 033
  • Мнения: 374
Аз го ползвам. Това е най-несполучливата ми покупка на телефон. Всъщност е подарък.
Точно мястото на прегъване е слабото им място. За кратко време частта при сгъвката почерня и за една година, два пъти е сменян тъчскрийна. Тъчскрийна струва 600 лв., като гаранцията го пое и двата пъти. След гаранцията е ясно - в боклука. Силно не препоръчвам! Ориентирайте се, към някой хубав за тези пари, който няма да ви създава такива проблеми.

# 5 034
  • Мнения: 265
Здравейте и Z Flip 4 и Z Fold 4 , имаме и мога да кажа само хубави неща.  Единият за работата ми е страхотна помощ.  А ,  Z Flip 4 е най-удабнота нещо като техника което съм имала . Препоръчвам Simple Smile
И с двата телефона които се ползват непрестанно от моя страна не съм имала проблем с сгъването. Simple Smile

# 5 035
  • София
  • Мнения: 1 662
Аз се бях засилила да си купувам Z Flip 4 февруари, но дори и момчето в магазина на Самсунг ме посъветва да си купя друг модел. Мой приятел има Фолд 4 откакто излезе (т.е от година някъде) и не е доволен - точно както Irene Alis, около сгъвката почерня и сменя дисплея.

# 5 036
  • Мнения: 8 999
Някой ще заведе дело срещу Самсунг заради дефектният сгъваем екран и може да спечели милиони като обезщетение. Чудя се как досега не са се сетили...

# 5 037
  • Мнения: 1 123
Здравейте, може ли мнение за Samsung Galaxy A34.
https://www.samsung.com/bg/smartphones/galaxy-a/galaxy-a34-5g-aw … sWzBoC13YQAvD_BwE
Нямам някакви особени изисквания – да има сносна камера, повече място за съхранение (тук са 256 GB), да има добър звук, тъй като слушам много музика, предимно на телефона.
И голяма ли е разликата с А54?
https://www.samsung.com/bg/smartphones/galaxy-a/galaxy-a54-5g-gr … c9KhoClM8QAvD_BwE

# 5 038
  • Мнения: 5 248
Някой ще заведе дело срещу Самсунг заради дефектният сгъваем екран и може да спечели милиони като обезщетение. Чудя се как досега не са се сетили...
Няма как да стане. Има 2г. гаранция и се поправя, както се вижда. След тези 2г. всеки да се оправя.

# 5 039
  • Мнения: 68 643
Може с иск, ама какви пък вреди да си получил от това....така или иначе подлежат на доказване.

Общи условия

Активация на акаунт