Отговори
# 255
  • Мнения: 79
Здравейте,  раждането ми беше естествено без избор на екип и останах много доволна, но при мен нещата се случиха много бързо (родих 30 мин. след като отидох в болницата) и нямаше никакви проблеми. Акушерките бяха много отзивчиви, подкрепят кърменето и като цяло съветите им бяха много адекватни, независимо че не съм платила и лев. Ако сте без избор на екип обаче мисля, че няма упойки.

# 256
  • Велико Търново
  • Мнения: 162
И аз съм от доволните, нормално раждане, без избор на екип. Първото ми раждане беше секцио и АГ, която следеше бременността ми, настояваше и второто да е такова. За щастие, всичко мина нормално и много бързо. Доволна съм от екипа, който ми се падна!

# 257
  • Мнения: 1
Здравейте!
Може ли да ми дадете информация относно цените за нормално раждане без избор на екип във Велико Търново?
Благодаря!

# 258
  • Мнения: 670
Здравейте! Виждам, че темата е стара и рядко някой се включва, но все пак ще питам тук, защото няма къде другаде.
 След дълги години опити и няколко ин витро процесури най- накрая и моето чудо се случи. Още е много рано и не смея нито да се зарадвам, нито да се похваля, но вече имам нужда от болничен и трябва да избера лекар. Иска ми се лекаря, койро ще започне да ме следи от самото начало да продължи до раждането и се надявам на естествено раждане.
 Бихте ли препоръчали при кого да се запиша още от самото начало! Какво е мнението ви за доктор Иделина Христова? Моя позната ми я препоръча, но аз я чувам за първи път. Каквито и съвети да ми дадете ще са ми от полза. Предварително благодаря!

# 259
  • Мнения: 505
Здравейте! Виждам, че темата е стара и рядко някой се включва, но все пак ще питам тук, защото няма къде другаде.
 След дълги години опити и няколко ин витро процесури най- накрая и моето чудо се случи. Още е много рано и не смея нито да се зарадвам, нито да се похваля, но вече имам нужда от болничен и трябва да избера лекар. Иска ми се лекаря, койро ще започне да ме следи от самото начало да продължи до раждането и се надявам на естествено раждане.
 Бихте ли препоръчали при кого да се запиша още от самото начало! Какво е мнението ви за доктор Иделина Христова? Моя позната ми я препоръча, но аз я чувам за първи път. Каквито и съвети да ми дадете ще са ми от полза. Предварително благодаря!
ЧЕСТИТО! Аз също забременях инвитро.  По здравна каса бях при д-р Максудов много внимателен и добър. Отделно ходих и раждах при доц. Стойков.

# 260
  • Мнения: 47
Здравейте! Виждам, че темата е стара и рядко някой се включва, но все пак ще питам тук, защото няма къде другаде.
 След дълги години опити и няколко ин витро процесури най- накрая и моето чудо се случи. Още е много рано и не смея нито да се зарадвам, нито да се похваля, но вече имам нужда от болничен и трябва да избера лекар. Иска ми се лекаря, койро ще започне да ме следи от самото начало да продължи до раждането и се надявам на естествено раждане.
 Бихте ли препоръчали при кого да се запиша още от самото начало! Какво е мнението ви за доктор Иделина Христова? Моя позната ми я препоръча, но аз я чувам за първи път. Каквито и съвети да ми дадете ще са ми от полза. Предварително благодаря!

Честито! Желая безпроблемна бременност! Не съм чувала нищо за тази докторка за съжаление не мога да дам отзив за нея, но аз лично съм много доволна от доктор Максудов. Той следи бременността по здравна каса и при него родих после. Внимателен е. Нямам забележки. Всеки ден идваше да ни види в болницата дали всичко е наред, като цяло показва отношение към пациента. Успех с избора и леко бременеене Simple Smile

# 261
  • Мнения: 670
Здравейте! Преди време в тази тема ми помогнахте да си избера следящ лекар за бременността и съм много благодарна. Избрах д-р Максудов и за сега съм доволна. Имам обаче някои въпроси към вече родилите мами. Ще бъда много благодарна ако някой се отзове!
 - Като си платя за избор на екип, мога ли да избера и акушерка и да проведа предварителен разговор с нея преди раждането?
 - Ако имам някакви желания биха ли се съобразили с тях? Искам възможно най- естествено раждане, без окситоцин ако не се налага и епидурална само в краен случай, както и епизиотомия.
 - Има ли уклон да се препоръчва секцио без наистина да е наложително, защото на последния преглед сподвлих,  че искам естествено раждане и доктора сякаш не остана очарован?
 - Мисля, че татковци в болницата не се допускат, а на раждането пък съвсем, но в такъв случай той кога ще има възможност да види бебето и евентуално мен след раждането?
 - Биха ли се съобразили ако искам отложено клампиране за 5-10мин. и практикува ли се първи контакт кожа в кожа, когато няма някакви усложнения разбира се?
 В общи линии ако може някой да разкаже как протича естественото раждане възможно най- подробно ще съм ви много благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт