Предложения за втори модератор!

  • 4 714
  • 70
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Millena
Аз предлагам Теди, ако има желание. С нея работим чудесно в "Алергии" и знам колко добре се справя.

Миленче, благодаря ти за доверието!
Не съм сигурна, че идеята на Мамма за тази тема бе тя да се превърне от "тема за предложения" в "изборна", но като гледам колко подкрепа има мама Ваче, май няма смислъл да участвам в анкета.
Познавам мама Ваче от много време и съм абсолютно сигурна, че ще е чудесен модератор!  Grinning

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ваче-то!   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup

  Hands Clap

# 32
  • Мнения: 3 200
Годзила

# 33
  • Мнения: 2 274
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Millena
Аз предлагам Теди, ако има желание. С нея работим чудесно в "Алергии" и знам колко добре се справя.

Миленче, благодаря ти за доверието!
Не съм сигурна, че идеята на Мамма за тази тема бе тя да се превърне от "тема за предложения" в "изборна", но като гледам колко подкрепа има мама Ваче, май няма смислъл да участвам в анкета.
Познавам мама Ваче от много време и съм абсолютно сигурна, че ще е чудесен модератор!  Grinning

Винаги има смисъл да се участва! Grinning
На мен също ми допадат мненията на Ваче, ама и Аз искам! И се пробвам!

# 34
  • Мнения: 2 491
Аз съм за Godzilla  ura   superuu   Hands Thumbsup

# 35
  • Мнения: 2 489
Аз също бих гласувала за Godzilla!

Аз приканвам всички, които искат -  да се предложат, защото в това няма нищо лошо. Давайте по-смело, аз съм сигурна, че има много желаещи!

# 36
  • Мнения: 6 320
Моля, имайте предвид, че това не е тема за гласуване, а само за предложения.
Подкрепата си за един или друг може да изразите в темата за гласуване, която ще пусна на база предложенията.

# 37
  • Мнения: 4 324
Предлагам sunny_zt

# 38
  • Мнения: 597
Аз също искам да предложа сваята кандидатура.Имам достатъчно свободно време,достъп до Интернет по цял ден.Познавам се с доста майки,а и работя в сферата на здравеопазването и мога да ви бъда полезна ако ви се наложи.
Гласувайте за мен!!!
Няма да ви разочаровам Wink

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Tania79
Предлагам sunny_zt


 Arrow тя не беше ли все още бременна?
Защото ако е така - май няма никакъв опит с бебета и деца(свои)!

# 40
  • Мнения: 597
Аз предлагам своята кандидатура.Имам много свободно време и достъп до Интернет по цял ден.Познавам доста майки,а и работя в сферата на здравеопазването,така че мога да ви бъда полезна ако се наложи.
Гласувайте за мен,няма да ви разочаровам!

# 41
  • Мнения: 6 029
Ани, разбрахме те от първия път:)

# 42
  • Мнения: 4 358
Бройте ме и мен. Имам време, имам и желание.

# 43
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Шани
Цитат на: Tania79
Предлагам sunny_zt


 Arrow тя не беше ли все още бременна?
Защото ако е така - май няма никакъв опит с бебета и деца(свои)!


Форума се казва "Майки (бъдещи и настоящи)". Не виждам защо да не мога да я предложа (бременна е все пак и е бъдеща мама).
Може да няма много опит с бебетата, но изключително много чете и е лщбознателна, според мен знае доста неща с които може да е полезна за форума  Sign Exclamation

# 44
  • sofia
  • Мнения: 769
Е, аз също съм постоянно присъствие и във форума и в нета и мисля, че имам определено какво да помогна на мамите. Така че предлагам своята кандидатура, а вие ще решите Grinning .

Общи условия

Активация на акаунт