Предложения за втори модератор!

  • 4 708
  • 70
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 314
Поради натовареността на този форум считам, че е необходимо да се избере втори модератор.

Очаквам вашите предложения и самопредложения за втори модератор на форума.

Моля, всички, които бъдат предложени за модератор да заявят желанието си или нежеланието си да бъдат включени в анкетата за гласуване.

Мисля, че максимум една седмица ще е достатъчна за предложения.
След като се съберат достатъчно предложения ще пусна анкета за гласуване.

# 1
  • Мнения: 5 468
Цитат на: Mamma
Поради натовареността на този форум считам, че е необходимо да се избере втори модератор.

Очаквам вашите предложения и самопредложения за втори модератор на форума.

Моля, всички, които бъдат предложени за модератор да заявят желанието си или нежеланието си да бъдат включени в анкетата за гласуване.

Мисля, че максимум една седмица ще е достатъчна за предложения.
След като се съберат достатъчно предложения ще пусна анкета за гласуване.


Аз предлагам Vache или Liorena, която иска Shocked

# 2
  • Мнения: 5 241
Нека е този който има достатъчно свободно време да се занимава с форума Майки (бъдещи и настоящи).
И по добре не ние да предлагаме, а този който изяви желание да каже,за да не възникнат пак спорове  Sign Exclamation

# 3
  • Мнения: 2 274
Ами..ако не  е много нахално ...  аз се самопредлагам!Извършвала съм подобна дейност в продължение на две години и прекарвам  по-голямата част от деня в мрежата. Но най-вече - имам  огромно желание да бъда Модератор на Форума!
Дано не ви уплаши много Ник-ът ми! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Godzilla
Ами..ако не  е много нахално ...  аз се самопредлагам!извършвала съм подобна дейност в продължение на две години и прекарвам  по-голямата част от деня в мрежата. Но най-вече - имам  огромно желание да бъда Модератор на Форума!
Дано не ви уплаши много Ник-ът ми! Simple Smile


Аз те подкрепям  Hands Thumbsup

# 5
  • Мнения: 521
И аз ре подкрепям! Щом имаш желание  comp03

# 6
  • Мнения: 3 479
Е, с това не можеш да ни изплашиш. Винаги подкрепям ентусиазма. Значи и мен пиши ЗА.

# 7
  • Мнения: 2 212
Цитат на: Godzilla
Ами..ако не  е много нахално ...  аз се самопредлагам!извършвала съм подобна дейност в продължение на две години и прекарвам  по-голямата част от деня в мрежата. Но най-вече - имам  огромно желание да бъда Модератор на Форума!
Дано не ви уплаши много Ник-ът ми! Simple Smile


И аз давам глас за теб, според мен, най добрият варинат е, да е човек, който има желание за това и който все пак има някакъв опит, т.е. човек като теб !

# 8
  • София
  • Мнения: 13 200
И аз ще участвам в надпреварата  Rolling Eyes  Grinning

# 9
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Цитат на: Godzilla
Ами..ако не  е много нахално ...  аз се самопредлагам!извършвала съм подобна дейност в продължение на две години и прекарвам  по-голямата част от деня в мрежата. Но най-вече - имам  огромно желание да бъда Модератор на Форума!
Дано не ви уплаши много Ник-ът ми! Simple Smile


Изобщо не е нахално! Щом имаш желние-чудесно-аз съм ЗА!!

# 10
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Бих подкрепила  Vache . Поне така разтълкувах постинга  и, че има желание да се занимава стова.  
 
 
Godzilla не ми се сърди, сигурна съм че ако изберат теб ще се справяш страхотно и форумът ще е в добри ръце Laughing

# 11
  • Мнения: 704
Предлагам Cheta.

# 12
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: logo5ka
Бих подкрепила  Vache . Поне така разтълкувах постинга  и, че има желание да се занимава стова.  
 
 
Godzilla не ми се сърди, сигурна съм че ако изберат теб ще се справяш страхотно и форумът ще е в добри ръце Laughing



Да, имам желание!  Grinning

# 13
# 14
  • Мнения: 948
ЗА Vache

На Чета, милата доста ще й дойде Laughing

# 15
# 16
  • Мнения: 1 072
Бих подкрепила Туфи.

# 17
  • София
  • Мнения: 15 198
Ваче би била чудесен модератор!!!! thumbsup

# 18
  • София
  • Мнения: 3 847
Vache.

# 19
  • Мнения: 3 271
Аз предлагам Теди, ако има желание. С нея работим чудесно в "Алергии" и знам колко добре се справя.

# 20
  • Мнения: 5 370
Аз съм за Годзила Grinning

# 21
# 22
  • София
  • Мнения: 6 522
Vache thumbsup

# 23
  • Мнения: 654
Grinning Аз съм за Vache-най подходящият избор! Grinning

# 24
# 25
# 26
  • Мнения: 2 006
И от мен един глас за Ва4е Grinning

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Vache

# 28
# 29
  • Мнения: 3 146
Vache ili Vivi

# 30
  • Мнения: 4 358
Цитат на: Millena
Аз предлагам Теди, ако има желание. С нея работим чудесно в "Алергии" и знам колко добре се справя.

Миленче, благодаря ти за доверието!
Не съм сигурна, че идеята на Мамма за тази тема бе тя да се превърне от "тема за предложения" в "изборна", но като гледам колко подкрепа има мама Ваче, май няма смислъл да участвам в анкета.
Познавам мама Ваче от много време и съм абсолютно сигурна, че ще е чудесен модератор!  Grinning

# 31
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Ваче-то!   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup   Hands Thumbsup

  Hands Clap

# 32
  • Мнения: 3 200
Годзила

# 33
  • Мнения: 2 274
Цитат на: tedi_b
Цитат на: Millena
Аз предлагам Теди, ако има желание. С нея работим чудесно в "Алергии" и знам колко добре се справя.

Миленче, благодаря ти за доверието!
Не съм сигурна, че идеята на Мамма за тази тема бе тя да се превърне от "тема за предложения" в "изборна", но като гледам колко подкрепа има мама Ваче, май няма смислъл да участвам в анкета.
Познавам мама Ваче от много време и съм абсолютно сигурна, че ще е чудесен модератор!  Grinning

Винаги има смисъл да се участва! Grinning
На мен също ми допадат мненията на Ваче, ама и Аз искам! И се пробвам!

# 34
  • Мнения: 2 491
Аз съм за Godzilla  ura   superuu   Hands Thumbsup

# 35
  • Мнения: 2 489
Аз също бих гласувала за Godzilla!

Аз приканвам всички, които искат -  да се предложат, защото в това няма нищо лошо. Давайте по-смело, аз съм сигурна, че има много желаещи!

# 36
  • Мнения: 6 314
Моля, имайте предвид, че това не е тема за гласуване, а само за предложения.
Подкрепата си за един или друг може да изразите в темата за гласуване, която ще пусна на база предложенията.

# 37
  • Мнения: 4 324
Предлагам sunny_zt

# 38
  • Мнения: 597
Аз също искам да предложа сваята кандидатура.Имам достатъчно свободно време,достъп до Интернет по цял ден.Познавам се с доста майки,а и работя в сферата на здравеопазването и мога да ви бъда полезна ако ви се наложи.
Гласувайте за мен!!!
Няма да ви разочаровам Wink

# 39
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Tania79
Предлагам sunny_zt


 Arrow тя не беше ли все още бременна?
Защото ако е така - май няма никакъв опит с бебета и деца(свои)!

# 40
  • Мнения: 597
Аз предлагам своята кандидатура.Имам много свободно време и достъп до Интернет по цял ден.Познавам доста майки,а и работя в сферата на здравеопазването,така че мога да ви бъда полезна ако се наложи.
Гласувайте за мен,няма да ви разочаровам!

# 41
  • Мнения: 6 029
Ани, разбрахме те от първия път:)

# 42
  • Мнения: 4 358
Бройте ме и мен. Имам време, имам и желание.

# 43
  • Мнения: 4 324
Цитат на: Шани
Цитат на: Tania79
Предлагам sunny_zt


 Arrow тя не беше ли все още бременна?
Защото ако е така - май няма никакъв опит с бебета и деца(свои)!


Форума се казва "Майки (бъдещи и настоящи)". Не виждам защо да не мога да я предложа (бременна е все пак и е бъдеща мама).
Може да няма много опит с бебетата, но изключително много чете и е лщбознателна, според мен знае доста неща с които може да е полезна за форума  Sign Exclamation

# 44
  • sofia
  • Мнения: 769
Е, аз също съм постоянно присъствие и във форума и в нета и мисля, че имам определено какво да помогна на мамите. Така че предлагам своята кандидатура, а вие ще решите Grinning .

# 45
  • Мнения: 2 274
Ще си позволя да добавя информация към кандидатурата ми:
1. Имам син на 6 години - т.е. имам опита с по-малките деца.
2. В  момента очаквам второто си дете - опита с бременността!
3. В продължение на 2 години съм подържала технически и информационно сайта на държавна институция.
4. Не на последно място по важност - имам желание да се занимавам с тази обществено полезна дейност!

# 46
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Цитат на: Godzilla
Ще си позволя да добавя информация към кандидатурата ми:
1. Имам син на 6 години - т.е. имам опита с по-малките деца.
2. В  момента очаквам второто си дете - опита с бременността!
3. В продължение на 2 години съм подържала технически и информационно сайта на държавна институция.
4. Не на последно място по важност - имам желание да се занимавам с тази обществено полезна дейност!


Предостатъчно е- ще гласувам за теб. Ама що такъв ник си избрала? Малко странно звучи... "Майки бъдещи и настоящи", модератор---------Годзила... Rolling Eyes

# 47
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: tedi_b
Бройте ме и мен. Имам време, имам и желание.


Браво Теди, радвам се, че се нави!  Grinning

# 48
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Tania79
Цитат на: Шани
Цитат на: Tania79
Предлагам sunny_zt


 Arrow тя не беше ли все още бременна?
Защото ако е така - май няма никакъв опит с бебета и деца(свои)!


Форума се казва "Майки (бъдещи и настоящи)". Не виждам защо да не мога да я предложа (бременна е все пак и е бъдеща мама).
Може да няма много опит с бебетата, но изключително много чете и е лщбознателна, според мен знае доста неща с които може да е полезна за форума  Sign Exclamation


от четенето до практиката има разлика от небето до Земята и още толкоз!  Bulb
А иначе обичам начетените хора  Sunglasses . Поздрав  Grinning

# 49
  • Мнения: 2 274
Цитат на: Erica
[Предостатъчно е- ще гласувам за теб. Ама що такъв ник си избрала? Малко странно звучи... "Майки бъдещи и настоящи", модератор---------Годзила... Rolling Eyes

Докато гледах едноименния филм, ме впечатли майчината обич на Годзила...пък и майтап да става! Компенсирам с картинката!!!

# 50
  • Мнения: 18 542
Цитат на: Vali
Предлагам Cheta.

Благодаря за доверието, но няма да мога, защото изпълнявам тази длъжност в Бъдещи майки в dir.bg  Simple Smile

# 51
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Предлагам Vache.

# 52
  • Мнения: 513
Цитат
Благодаря за доверието, но няма да мога, защото изпълнявам тази длъжност в Бъдещи майки в dir.bg


Хаха-аааа, май са ти малко задълженията щом имаш време да пишИш и по другите форуми. Я марш на работа веднага!!!


# 53
  • Мнения: 2 489
Цитат на: Tania79
Предлагам sunny_zt


Благодаря ти! Наистина ме трогна много!
Аз също съм съгласна, защото имам достатъчно свободно време и най-важното желание!
Обаче ми се струва, че понякога имам по-остър език, което не се харесва на всички, но това съм аз - имам собствено мнение, което не се срамувам да изложа!
С две думи - може би не съм на първо място по симпатии!
Иначе моето скромно мнение е, че ще мога да се справя със задачите и ще бъда полезна въпреки, че още не съм мама!

# 54
  • Мнения: 597
За мен никой ли не иска да гласува?! Cry

# 55
  • София
  • Мнения: 15 198
Цитат на: anidimova
За мен никой ли не иска да гласува?! Cry


Споко, още не гласуваме! Ще има отделна тема с анкета, предполагам.

# 56
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: anidimova
За мен никой ли не иска да гласува?! Cry



 Shocked  Shocked нима има още неразбрали, че това НЕ Е ГЛАСУВАНЕ Shocked  Shocked все още, а предложения само.

# 57
  • Мнения: 597
Знам,че това е тема само за кандидатури,но ми направи впечатление,че другите ги обсъждат,а мен никой не ме спомена и ми стана малко криво...

# 58
  • Букурещ
  • Мнения: 7 827
Цитат на: anidimova
Знам,че това е тема само за кандидатури,но ми направи впечатление,че другите ги обсъждат,а мен никой не ме спомена и ми стана малко криво...


ами защото и те не са разбрали смисълът на темата.
Анкетата предстои, така, че няма за какво да ти е криво.

# 59
  • Мнения: 597
Много бих искала да ви бъда полезна-имам син на 1година и почти 5 месеца,т.е. скоро съм родила и в момента гледам бебе...е,вече батко де и нещата са ми съвсем ясни.Също така съм много любознателна и чета всички материали свързани с бременност и раждане,с гледане на деца,семейство...Дано да разберете намеренията ми правилно!

# 60
  • sofia
  • Мнения: 769
Цитат на: anidimova
Много бих искала да ви бъда полезна-имам син на 1година и почти 5 месеца,т.е. скоро съм родила и в момента гледам бебе...е,вече батко де и нещата са ми съвсем ясни.Също така съм много любознателна и чета всички материали свързани с бременност и раждане,с гледане на деца,семейство...Дано да разберете намеренията ми правилно!


Трябва ли да се представим и да си понаправим реклама? Grinning

# 61
  • Мнения: 4 358
Ани, не се шашкай!
Модератор не се избира по това, колко знае. За да си модератор, трябва да имаш свободно време, да четеш всички мнения, да организираш темите и т.н.
Дори се случва от много работа, модераторът да няма време да се включва в дискусиите толкова често както преди да е станал модератор.
Ти вече си полезна на много майчета във форума! Няма значение дали си модератор или не! Не приемай постинга ми лично, това важи за всички Simple Smile

# 62
  • Мнения: 18 542
Цитат на: aja
Цитат на: anidimova
Много бих искала да ви бъда полезна-имам син на 1година и почти 5 месеца,т.е. скоро съм родила и в момента гледам бебе...е,вече батко де и нещата са ми съвсем ясни.Също така съм много любознателна и чета всички материали свързани с бременност и раждане,с гледане на деца,семейство...Дано да разберете намеренията ми правилно!


Трябва ли да се представим и да си понаправим реклама? Grinning

Защо не!  Laughing

# 63
Ваче, Теди, Лиорена, Туфи, Абаджиева, Павлина

# 64
  • Мнения: 6 314
Предложенията до тук са:

Vache
Godzilla
tedi_b
sunny_zt
anidimova
Abadjieva

Моля, тези от предложените, които още не са дали съгласието си (или изказали несъгласието си) да бъдат включени в анкетата за избор на модератор, да пишат тук в темата или да ми изпратят лично съобщение, за да мога да пусна темата за гласуване.

# 65
# 66
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
sunny_zt, Vache, Godzilla, Туфи, tedi_b
Много сори, ама всичките ги харесвам. Чудно как ще гласувам  Rolling Eyes

# 67
  • Мнения: 8 769
Много благодаря за вниманието на тези, които са ме предложили за втори модератор! Grinning
Ще улесня избора с отпадането на моя милост от анкетата, по две причини:
 Arrow нямам толкова много време пред компютъра (има дни и дни... различни) и следователно няма да бъда пълноценен "модератор"
 Arrow от постингите преди това виждам толкова голямо желание у някои мами (а и опит в тази дейност), че просто не виждам смисъл да "развалям картинката". Сигурна съм,че всяка една от останалите би се справила добре. Е, и аз си имам своите предпочитания, но направо ще гласувам.
Успешен избор! Grinning

# 68
  • sofia
  • Мнения: 769
Аз се отказвам в полза на другите мами Grinning  Grinning

# 69
  • Мнения: 112
Гласувам за Godzilla.

# 70
  • Мнения: 1 512
Цитат на: kotarche
Гласувам за Godzilla.


Тук само се дават предложения. Има анкета, в която да се гласува. Simple Smile


http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=9236

Общи условия

Активация на акаунт