Това пък чудо какво е????

  • 1 069
  • 9
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Незнам какво става - родих преди 52 дни, прери 3 ми дойде за пръв път /не кърмя/. Само дето толкова силно не ми е било никога - направо ще ме отнесе тоя потоп. То и преди да родя ми беше като за двама ама сега...дали не ми има нещо Embarassed  Embarassed  Embarassed

# 1
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: pandora
Незнам какво става - родих преди 52 дни, прери 3 ми дойде за пръв път /не кърмя/. Само дето толкова силно не ми е било никога - направо ще ме отнесе тоя потоп. То и преди да родя ми беше като за двама ама сега...дали не ми има нещо Embarassed  Embarassed  Embarassed



Възможно е! Оше не са се регулирали нивата на хормоните. Следи колко ще продължи цикъла, а след това си отиди на профилактичния преглед. Нормално е след 40 дни да идеш на гинеколог.

# 2
  • Мнения: X
Цитат на: Vache
Цитат на: pandora
Незнам какво става - родих преди 52 дни, прери 3 ми дойде за пръв път /не кърмя/. Само дето толкова силно не ми е било никога - направо ще ме отнесе тоя потоп. То и преди да родя ми беше като за двама ама сега...дали не ми има нещо Embarassed  Embarassed  Embarassed



Възможно е! Оше не са се регулирали нивата на хормоните. Следи колко ще продължи цикъла, а след това си отиди на профилактичния преглед. Нормално е след 40 дни да идеш на гинеколог.


Ми ходих на 40-ия ден, казаха, че всичко е ОК, възстановила съм се напълно.....

# 3
  • София
  • Мнения: 13 200
Цитат на: pandora
Цитат на: Vache
Цитат на: pandora
Незнам какво става - родих преди 52 дни, прери 3 ми дойде за пръв път /не кърмя/. Само дето толкова силно не ми е било никога - направо ще ме отнесе тоя потоп. То и преди да родя ми беше като за двама ама сега...дали не ми има нещо Embarassed  Embarassed  Embarassed



Възможно е! Оше не са се регулирали нивата на хормоните. Следи колко ще продължи цикъла, а след това си отиди на профилактичния преглед. Нормално е след 40 дни да идеш на гинеколог.


Ми ходих на 40-ия ден, казаха, че всичко е ОК, възстановила съм се напълно.....


Значи няма проблем! Докато се нагодят хормоните и после ще се оправиш  Grinning

# 4
# 5
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 464
Нормално е да ти тече по-обилно. На мен ми течеше обилно първите три пъти, после всичко се нормализира. Не се притеснявай.

# 6
  • Мнения: 7 831
Нормално е да имаш промяна. И на мен ми стана по-обилен и така и си остана  Sad , но пък е по-кратък  Wink .

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 885
Първият цикъл след раждане е много обилен по правило. Постепенно се нормализира.
При мен беше направо кръвоизлив, за една седмица от кръвозагубата бях отслабнала 3-4 кг и ходех бледа, тогава гинек.  ми казаха, че е нормално  Confused

# 8
  • Мнения: 485
И на мен ми е доста по-обилен от преди.Идва ми за втори път и този път даже е по-обилен от предния.Миналия път беше 5 дни,което може да ме радва,защото преди ме караше по седмица.
То май цикъла с годините се променя .

# 9
  • Мнения: X
Ами има не6то такова 4е е по-кратък за сметка на коли4еството......е т'ва най-харесвах на бременността - няма цикъл няма потопи всеки месец  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт