♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 32

  • 72 585
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
ПатронЯ какво намигна накрая.... newsm78 newsm78

Каза, че нищо не е забравил.

# 46
  • Мнения: 259
каза че не е забравил за ябълката

# 47
  • Мнения: 1 288
Каза, че нищо не е забравил.
Гори  Hug
Ами как ще забрави, а сега какво ще стане, Нером получи каквото искаше и Дафа не и трябва вече, може би ще се престраши и сама ще разкаже за играта...Доколкото разбрах дядото им даде чифлика. Нихан е бременна, а Исо май ще го учат на занаята. Като цяло цялата серия беше пълнеж и както винаги края е бомбе. Хареса ми гостуването на Гало у Дафа все едно си беше в тях, много готина...дали ще участва в още някои от епизодите? Яса и Синан започнаха с играта на котка и мишка. Тази ябълка няма да я забравят скоро....А КОРАЙ НЯМА КРАЙ.......

Последна редакция: сб, 27 фев 2016, 00:04 от bobolina_nina

# 48
  • Мнения: 16 938
Нера много ме съмнява,че ще разкаже за тайната,но Йомер ще разбере.

# 49
  • Мнения: 5 723
Нера сега може да злепостави Дефне ,нали се има за супер Ипликчи #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 50
  • Мнения: 16 938
Ако Нера го направи къщата където и дадоха ще и се стори тясна.

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Точно за ябълката каза, че не е забравил, сега го чух по-добре  Mr. Green
Как да забрави момчето, колко време стана я кара на сънища и гребане  ooooh!
Преди това и каза, че му липсва да я вижда сутрин, липсва му аромата и, време им заедно, както му се искало постоянно да и се обажда, да и пише, разбира се, че тя му липсва, домът не е същия.
Нещата трябвало да се уредят за тях, още нещо каза, което не чух добре и после това за ябълката


За Синан ми стана мъчно  като му каза Яса, че не е готова  Sad

От Нихан и Сердар вече ми се повдига и от тяхното няма-има-бебе, аааа бъктъм я!По-дразнещи са ми от Нера вече..

Последна редакция: сб, 27 фев 2016, 00:03 от Горгона

# 52
  • Мнения: 5 591
Точно за ябълката каза, че не е забравил, сега го чух по-добре  Mr. Green
Как да забрави момчето, колко време стана я кара на сънища и гребане  ooooh!
Преди това и каза, че му липсва да я вижда сутрин, липсва му аромата и, време им заедно, както му се искало постоянно да и се обажда, да и пише, разбира се, че тя му липсва, домът не е същия.
Нещата трябвало да се уредят за тях, още нещо каза, което не чух добре и после това за ябълката


За Синан ми стана мъчно  като му каза Яса, че не е готова  Sad
И  на мен.  Sad
Гор  bouquet



Лека нощ!

# 53
  • Мнения: 1 288
Гори Hug мерси за поясненията bouquet
Яса защо го направи уж е влюбена в него, а страни може би заради Суде?
И още нещо ми направи впечатление много малко сценична изява(ако може така да се каже)имаха Баръш и Елчин стори ми се, че в този епизод бяха като кръпка  ooooh! лично мнение. Харесаха ми много Синан, Ясемин, Исо и Гало...Яса как драпа по стълбите горката Mr. Green .
Дафа май си тръгна защото баба и се върна от някъде си? иначе щеше да си постои с мерак още Wink

# 54
  • Мнения: 259
каза
Точно за ябълката каза, че не е забравил, сега го чух по-добре  Mr. Green
Как да забрави момчето, колко време стана я кара на сънища и гребане  ooooh!
Преди това и каза, че му липсва да я вижда сутрин, липсва му аромата и, време им заедно, както му се искало постоянно да и се обажда, да и пише, разбира се, че тя му липсва, домът не е същия.
Нещата трябвало да се уредят за тях, още нещо каза, което не чух добре и после това за ябълката


За Синан ми стана мъчно  като му каза Яса, че не е готова  Sad

От Нихан и Сердар вече ми се повдига и от тяхното няма-има-бебе, аааа бъктъм я!По-дразнещи са ми от Нера вече..
каза че пак ще опитат да започнат отначало/поне така го разбрах/ А преди това нали решиха да не се виждат една седмица

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 517
Главните актьори бяха като гост актьори в тая серия.. Confused
Исо ,тъкмо се чудех напоследък откакво живее тва момче, ей го занаят ще учи.Йомер като му каза, че вече са братя, как се разчувства, чест било за него.Готин тип е, истински, непринуден, от любимците ми е.

Тоя кьошк пусти сега Нера си го слага на главата вече и да видим кво ново ще поиска.Нелогично я изкривиха и нея, в серията с ретроспекцията беше съвсем друга - състрадателна, срещаше се с младия Йо, даде му годежния си пръстен като тръгваше за Италия..почти я харесах.

Гало изглежда свежа, но тва с гостуването ми дойде в повече и пресилено.

# 56
  • Мнения: 259
а това със Исо ще учи занаят и Йо му каза че вече му е като брат където е помогнал на мастера.

# 57
  • Мнения: 1 288
Значи почти половината серия съм я разбрала Mr. Green браво на мен Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
И на мен ми идват в повече образите..Нера, Кориш, Нихан и Сердар ви абии.......ако питат мен време е да заминат за почивка на Канарските острови. Дафа така на бързо се изнесе. Не дадоха какво се случи с този прием...абе коцуз работи започнаха да правят тия сценаристи, ако не им се работи да приключват ама да е качествено де,,,,
Много е тъпо първо да наблягат на образа на някой да натъртват постоянно и след това да го изтрият леко с гума...така се получи с Исо, Транба, баба Тюркян.....аз помислих, че е умряла таз жена та така се изгуби от хоризонта, а срамота е главните им герои да са като гостуващи.... след тази серия рейтинга ще пада още ooooh!

# 58
  • Мнения: 430
Абсолютен "пълнеж " стана сериала,само се чудят с какви простотии да го напълнят!Да благодарят на ПатронЯ и за рейтинг ,и за това,че все още някой го гледа!Направо взех да се ядосвам вече! Twisted Evil #2gunfire #Cussing out

# 59
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Тази Гало колко естествено момиче е  Wink 


Кой бил виновника за смяната на местата на свещите  hahaha hahaha hahaha



Божеее, защо започвам да си мисля, че Исо ще разкаже как стоят нещата при Дефне, по-точно той ще е човека, който след това ще успокои нещата между Йомер и Дефне, като разкаже точно какво и защо е станало  Heart Eyes  Или може той да успее да убеди Дефне да разкаже всичко на Йомер  Praynig
Този специален и мъдър приятел не случайно е тук в сериала - засега вкара Ясвмин в правия път, сега помогна на уста Садри - чакаме следващия за помощ - той ни е спешната помощ

Последна редакция: сб, 27 фев 2016, 03:37 от mama_an_ji

Общи условия

Активация на акаунт