Аватарни игри 19

  • 35 305
  • 731
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 879
Честита Баба Марта! Здраве и късмет на всички!

# 46
  • SF
  • Мнения: 21 164
Такаааа... Я да кажа първо
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА на моите момичета! Да сте живи и здрави и да творите, творите, творите.... Simple Smile
После да ви се оплача, че бях изгубила темата.
И после да гласувам за Израел.

Първо място и 5 точки за VIP
Второ място и 4 точки за Джина
Трето място и 3 точки за Карина
Четвърто място и 2 точки за Bvlgari
Пето място и 1 точка за Sause baus!

Приз давам на Тифани, Мементо (по-различна е от тези на останалите момичета и съм впечатлена още на представянето), Карина - по същите причини като на Мементо - знаех, че ще гласувам за тази комбинация още на представянето. Златно и синьо - много добре ти се е получило, Карина!!! Ще ползвам комбинацията от цветовете в мои бъдещи участия в игри :Р
Не съм свършила с призовете. Приз отнася и teddybearm - щях да използвам последната картинка в моята комбинация. teddy, в моите представи Израел е червено-златен.
Приз "Точките не ми стигнаха за..." green eyes. Ако един ден отида в Израел, предполагам, че кадрите в камерата ми ще бъдат точно от такива места. И от морето на VIP Simple Smile С огромно неудоволствие оставям green eyes извън стълбичката.

# 47
  • Мнения: 5 277
Честита баба Марта, момиченца кокиченца  bouquet Да сте здрави и засмени!


# 48
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 381
Честита баба Марта!
Да сте бели, червени, весели и засмени!

# 49
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
ЧБМ!!!

# 50
  • Мнения: 5 128
Момичета, Честита Баба МартаHug Много здраве и късмет желая на всички!  bouquet
Скрит текст:
За съжаление аз посрещнах този иначе хубав празник пред кабинета на педиатърката - моята мома се разболя покрай мен, аз се влача от една седмица, а тя вече трети ден. Сега накупих една камара илачи и се лекуваме, да й минава бързо на шушонката, че ми е мъка да я гледам така болничка ...  Sad Sad Sad

Есмее, направо се изчервих от милите думи за мен, това значи много, благодаря!  Heart Eyes

# 51
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
Кари   Hug

ДИД,   МИНТ   Grinning

# 52
  • Мнения: 5 277
Тифче, какви са тези кодови названия  Laughing

# 53
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
МИНТ??  Мерси И На Теб  hahaha

# 54
  • Мнения: 4 255
Кари, какво й е на малката? Грип? На колко е? Бързо да й минава и да се успокоиш и ти!

# 55
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Тифеее  Mr. Green

Кари и моята мома е болна. И ние бяхме при докторката. За сега няма да почваме Аб, дано се размине.
Бързо да оздравява малката ти принцеса.

Джине, пусни ми заявка за подарък, моля тее

# 56
  • Вестерос
  • Мнения: 38 242
 Flutter

# 57
  • Мнения: 5 277
Диди, много се чудя, защото не знам какво време ще ми остане, а не искам да ме чакате Rolling Eyes

# 58
  • in Wonderland
  • Мнения: 6 050
Джине, последно остана, че е без срок играта, така че, давай смело Wink Hug

# 59
  • Мнения: 5 128
Кари, какво й е на малката? Грип? На колко е? Бързо да й минава и да се успокоиш и ти!
Явно някакъв гаден вирус, който повали първо мене, а сега и нея. Главно отпадналост, кашлица, секрети в носа, хриптене, което отива май и към гърдите...Дано да се оправяме по-бързо, че е наистина много неприятно и притеснително  Sad Пожелавам и на другите болни бързо да се оправят  Hug

Общи условия

Активация на акаунт