За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 112 095
  • 457
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: X
Смятам, че излишно се налива непоискан акъл. Девойчето е със сбъркана ценностна система и приема това, очевидно за повечето надничащи тук откровено  използвачество и повече от съмнителни цели от страна на магребския юнак, за жестове на чиста като сълза любов и внимание. Ако не беше попаднала на него, щеше да попадне на същия тип български селски бек или гръцки селяндур или друг балкански мачо. Манталитет, среда и (липса на) възпитание.

# 241
  • Мнения: 23
Съжалявам, че пак се включвам, но не издържах  Grinning
Момичето отдавна Ви каза, че тя е доволна и щастлива от нейния избор, а вие всички не спряхте да я нападате и предизвиквате. После пък искате тя да ви каже, че тя му вярва и да се свършва. Че тя вече го каза и показа много пъти, но не за всички вас не беше достатъчно, щото пък сеира ще свърши и няма с кого да се заядете, да си наложите мненията, да я подлагате на вашите саркастични нападки. Ами, мисля, че на всички е ясно, че тя не ви слуша и кой би чул хора, които само търсят поводи за пререкания! Хубаво всички я направихте каква ли не- с изкривена ценностн система, героиня от 1001 нощи и т.н. А сега си починете, че днес свършихте едно добро дело и ще бъдете запомнени.
Голди мисля, че е безмислено да споделяш толкова много информация за връзката ви, тя винаги ще бъде използвана срещу теб.

Поздрави и хубава вечер

# 242
  • Мнения: 3 675
Млади сте, влюбени сте, щастливи сте, че сте открили мъжът-мечта...до тук добре! Разбирам ви..и аз съм била на вашите години и съм била влюбена. Само едно не мога да разбера - защо ви трябва да се омъжвате толкова бързо?  newsm78  Защо за вас бракът е толкова важен? Не можете ли да бъдете едно щастливо семейство без брак?

Защото нито аз има как да живея там без брак нито той тук тъй като трябва след брака да кандидатства за друг вид виза Д , с която може да стои 180 дни и след това да кандидатства за друга и така до 5 години след това кандидатства за постоянно гражданство ... Тоест ние се женим за виза,за да можем по-дълго време да сме заедно и твърдението ,че само те искат виза не е така и ние искаме те да имат визи Simple Smile А ако аз отида трябва да се връщам на всеки 3 месеца тук и пак да ходя...това са си разходи
Аха, сватба за виза, а уж нямало изгода от брака.
А какво ще стане ако в един момент се окаже, че тези хора са се оженили за вас само заради визата?
Аз си признавам, че благородно ви завиждам заради това, че сте млади и влюбени, но въобще не ви завиждам за мъжете в които сте се влюбили и всички в темата се опитват да ви предупредят за последствията от едни такива връзки и бракове.
Моят мъж не е българин и когато се запознахме на мен също ми трябваше виза и разрешително за работа, което аз бях получила и не се е налагало да се женим веднага за да мога да получа виза. Та значи може и без брак, но вие не та не, трябват им визи и сте готови да си сложите главите в торбата само заради едната виза и защото сте решили, че така ще ви е най лесно и бързо. Вярно е, че главите са си ваши, но дано един ден не съжалявате горчиво за избора, който сте направили днес, което е доста вероятно.
Няма лошо да сте влюбени, няма лошо да си изживеете влюбването, но не е нужно да си слагате главата в торбата и да поемате риска да ви наранят жестоко.

# 243
  • Варна
  • Мнения: 36 601
Хич не си прави труда, те вече са си сложили главите в торбата.

# 244
  • Мнения: 1 286
 goldy357 , странна реакция на съвети, които ти сама си поискала, при положение, че все още не знаеш какво би се случило след брака ви. Моят съвет е  поне да си премълчаваш тези реакции и да изчакаш. Ако след брака ви всичко е ок, тогава влез в темата и докажи, че напразно са се притеснявали за теб. Но бъди благодарна,че някой отделя от времето си да те предпази от евентуална грешка, без дори да те познава! Не си длъжна да се съобразиш с тях, но не бива и толкова нагло и нахално да се противопоставяш . Ами ако се окаже, че Невена е права? Дано при вас всичко е наред, но е време да си замълчиш, да изчакаш и да бъдеш благодарна.
Честит празник на всички влюбени! bouquet

# 245
  • Мнения: 23
А тетуанката у4и ли тарифит? Бербер ли е мом4ето? Ако да, Азул флауин от мене. Аз мога да 4ета тфинар. Но ве4е по4ти нищо не разбирам от тарифит.
[/quote]

Предполагам визирате мен. Дълго разглеждах коментарите и май ще е за мен. Не, момчето не е Бербер. И езикът, който говори, е Дария (доколкото ми е казано това е Мароканският арабски). И на въпросът Ви дали уча езика- да.
Докато видя и публикувам, то изчезнал коментарът.  Grinning Както и да е.
Поздрави и хубав ден!

Последна редакция: вт, 14 фев 2017, 15:21 от Tskp

# 246
  • Мнения: 127
Знам голяма част от тунизииския,френския ще го науча,но и да отида там няма да ми се налага да си намирам работа веднага той има собствено жилище и работа, така че това не ми е проблем, ако живея там  Wink вече изтриха коментара ти Невена забравих другите въпроси ..

# 247
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
момичета, само без обиди! никой не може да знае какво ще стане с тези момичета! нима  ,ако се оженят за европеец, има гаранция! имаще във форума преди много години теми за  отнети деца от  разни западни граждани, бг търсеха защита и начини за да  им се помогне! по-важно тези жени да са разбрали добре какво ги чака като обществено мислене и отнош^ение и как се реагира след брака ,как ще с е оправят момците, дали имат база за миграция и дали са готови на много труд и усилия докато се  оправят документи, работа, квартира и сватби, деца и тн! приказките ги оставете настрани ,гледайт е как действат, какво правят за да стигнат  до вас  ,а не какво правите вие за да  ги измъкнете от там! пробвайте да им внушите,че  вие  ще дойдете да живеете при тях, просто завинаги и проверете реакциите! и даже идете ,ако имате възможност и постойте, имате право на престой ,използвайте го!

# 248
  • В древна страна на край света!!!
  • Мнения: 176
Отдавна не бях писала, но сега не  мога да се въздържа. Защо толкова грозно и с обиди,всеки има правото да си живее живота, както иска. Защо мислите,че знаете със сигурност,че ще им бъде зле на тези девойки, ами ако бъркате? Интересно колко хора, които имат някакви странични впечатления се включиха и то настървено да ги убеждават,че са в грешка. Застраховки при връзките и браковете няма, всички го знаем. За протокола, аз съм омъжена за арабин и съпругът ми няма нищо общо с всичкото споменато на предните страници, никога не ме е използвал за нещо, никога не е искал да има български документи и т.н. Щастлива съм,че преди осем години не послушах скептиците.

# 249
  • Мнения: 11
Здравейте и от мен , омъжена съм за пакистанец , ако може някой със сходен брак да ми пише , бих се радвала много.

# 250
  • Bulgaria/Pakistan/Germania
  • Мнения: 765
Здравей Амелиа , добре дошла в темата ! Аз също съм омъжена за пакистанец от 10 години ,но живеем Германия . Ако имаш въпроси или просто искаш да споделиш с някой ,насреща съм !  bouquet

# 251
  • Мнения: 44
Здравейте! Първо да се извиня, че така нахлувам в темата Ви, но не знаех къде точно да споделя моята история. Надявам се след като я прочетете да споделите мненията, опита и съветите си!  bouquet
Преди около месец започнах да се виждам с пакистанец! Всъщност той е от Кашмир, не знам почти нищо за Пакистан, камо ли за Кашмир!  bowuu
Мога да кажа, че за момента си пасваме, не е досаден, много е мил, джентълмен, скоро не бах попадала на момче с такива обноски, но Вие знаете много по-добре от мен, че тези мъже са прословути с това си държание  Wink
Големия проблем идва сега - женен с две малки деца! ooooh! Те не са тук, където сме ние ( в неговата държава са)
И двамата сме доста млади, каза ми, че родитилите му го оженили! Те не се познавали, та така...
Питах го защо тя не е тук с децата и тогава ми каза, че не се разбират и не искат да са заедно! Отишла си в нейната къща и щял да се развежда с нея!
Объркана съм, харесвам го, но не знам как да процедирам  Mr. Green
Той иска от мен да имаме връзка, а пък аз искам, но не мога...
Очаквам вашите мнения и съвети !
Благодаря предварително!  bouquet
Лек и успешен ден!  Hug
Забравих - иска ми се да разбера и нещо повече за тях като култура, навици... ей такива неща!  Peace

# 252
  • Мнения: 63
Има ли някой които да знае как се прави марокански чай ? Александрина мисля че много ти е сложен случая .Какво искаш по точно да знаеш за културата им ? Ако си найстина много млада както пишеш пробвай някой друг .

# 253
  • Мнения: 44
Има ли някой които да знае как се прави марокански чай ? Александрина мисля че много ти е сложен случая .Какво искаш по точно да знаеш за културата им ? Ако си найстина много млада както пишеш пробвай някой друг .

Благодаря за съвета! Да, млада съм ( все още  Laughing ) Така или иначе спряхме да поддържаме контакт!
Още веднъж - благодаря за съвета !  bouquet

# 254
  • Мнения: 17
Здравейте пакистанки.
 И аз се задомих с пакистанец. Ще ми е приятно да си побъбрим. Simple Smile 
Скоро бяхме и в Лахор, ако някой от вас е от там?
 А за девойката с женения мъж - миличка, не се хващай на такива неща, вярно е, че ги женят уговорено и не винаги потръгва, но те много рядко се развеждат и няма да си остави децата - длъжен е да ги издържа.
 Пакистанци колкото искаш ( и индийци - те са същите, даже в Индия е по-хубаво) - ако те привличат такъв тип мъже - лесно ще си намериш. И там има много съвременни хора, говорят английски, има и модерни семейства и свекърви.

Общи условия

Активация на акаунт