За нов живот се отварят сърцата на 137 арабски мами

  • 110 948
  • 457
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 44
Здравейте пакистанки.
 И аз се задомих с пакистанец. Ще ми е приятно да си побъбрим. Simple Smile 
Скоро бяхме и в Лахор, ако някой от вас е от там?
 А за девойката с женения мъж - миличка, не се хващай на такива неща, вярно е, че ги женят уговорено и не винаги потръгва, но те много рядко се развеждат и няма да си остави децата - длъжен е да ги издържа.
 Пакистанци колкото искаш ( и индийци - те са същите, даже в Индия е по-хубаво) - ако те привличат такъв тип мъже - лесно ще си намериш. И там има много съвременни хора, говорят английски, има и модерни семейства и свекърви.
Здравей! Брагодаря за съвета!  bouquet
Както казах и по-рано - вече не подържаме връзка с пакистанеца! За децата - напълно нормално е да продължи да се грижи за тях, дори и да е разделен със съпругата си. Според мен дори и е нямал навериние да се развежда... просто му се искало на момчето нещо, ама като не го получи и изчезна  Mr. Green
Както и да е... ще го преживея  Flutter
Иначе не че ми е фикс идея да и пакистанец, ама така се получи
То напоследък само на пакистанци ми върви де.. явно се привличаме  Crazy
П.С Поздравления за теб! Пожелавам дълъг и щастлив семеен живот! Ще ми бъде приятно да чета как е да живееш с пакитко!  bouquet

# 256
  • Мнения: 13
Здравейте и от мен има ли мами женени за мароканци моля ако има свържете се с мен Благодаря предварително

# 257
  • В един зелен, неспирен поглед, там далеч...
  • Мнения: 941
Habiba,  bouquet

Четох темата, която беше пуснала. Аз лично не съм омъжена за арабин, но отдавна пиша в арабските теми и съм с положително мнение за арабите, за разлика от многото, изказали мнение по въпроса ти Simple Smile Имам приятели със смесен брак и във форума, и в живота.
Много от момичетата, омъжени за араби не са си сменили религията и пак имат добри семейства, а децата им са мюсюлмани, защото по принцип приемат вярата на баща си. Така че твоят любим, според мен, те е заблудил, че трябва да приемеш вярата му, за да се ожените. Други от мамите приеха исляма след много години брак, защото така са го почувствали със сърцето си, без принуда.
Аз лично и с най-добри чувства бих те посъветвала да не сменяш религията си веднага, още повече, че си била заблудена още в началото за сключването на брак с мюсюлманин. По- добре се опитай да разбереш защо са те  заблудили така.  Бъди много внимателна, моля те, опитай се да мислиш рационално, с ума си, не със сърцето. Знам, че е трудно, когато обичаш, но се налага. Успех  Hug

# 258
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Наистина е хубаво да се замислиш за тази лъжа. Самият факт, че половинката ти опитва подобна манипулация спрямо теб, която се предполага да си най-близкият му човек за в бъдеще, подкопава доверието помежду ви. И то отсега. А по-нататък?

# 259
  • Мнения: 50
Здравейте , ще ми е приятно да се свържа с дами омъжени за иракчани, за обмяна на опит 😄😁😊

# 260
  • Egipet
  • Мнения: 16
Е не е малък процента на измамниците занимаващи се с туризъм доста си е голям. Като човек живеещ в курортен град мога да кажа че са доста измамниците и начините да те измамят. То не е само виза имам момичета работят а младежа си клати нугите и гони комшиииките. Но ва съвсем не значи че няма свестни мъже че и готвят след работа и децата си гледат. Всякакви хора има и лоши и добри.
Хабиба кажи на твоичкия в Корана пише;Няма принуждение в религията, демек е по собствено осъзнато желание. Ти можеш да си хистиянка и да си възпитаваш децата като мюсюлмани.

# 261
  • Мнения: 2
habiba, отгледай  си децата по Български , Българка си все пак ! И не казвай на мъжа ти ( няма да те разбере)  ... не го пише в корана - поколението (децата ви)  да изповядва исляма ................Никъде не е писано , идва от вътре когато се осъзнае човек

# 262
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Здравейте, момичета,

аз не съм омъжена за арабин, но от скоро - от около 10 месеца живея и работя в арабска страна...ииии приемате ли още един член?  bouquet

# 263
  • Мнения: 63
Добре дошла.Щом си се справила 10месеца  браво,къде работиш (не е задължително да отговаряш естествено),свикна ли. Ако имаш някои въпроси питай .

# 264
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Добре дошла.Щом си се справила 10месеца  браво,къде работиш (не е задължително да отговаряш естествено),свикна ли. Ако имаш някои въпроси питай .

Благодаря  bouquet

Свиквам, да...може и да се каже, че почти свикнах. Нося си абаята без проблем...свиквам с храната..Единственото, с което ми е трудно да се справя са температурите. Дойдох със свит стомах и хиляди въпроси и притеснения...а сега спокойно мога да кажа, че се чувствам прекрасно и донякъде съм щастлива  Heart EyesСъс сигурност ще имам въпроси към вас, благодаря ви още веднъж! bouquet

# 265
  • Мнения: 127
Привет и от мен Simple Smile Е явно не е толкова страшно жена да живее в арабска държава Simple Smile Поздравления и се радвам, че се чувстваш добре на мен ми предстои да заживея в арабска държава скоро и ще трябва и аз да се приспособявам и да преодолея културния шок  Grinning


Добре дошла.Щом си се справила 10месеца  браво,къде работиш (не е задължително да отговаряш естествено),свикна ли. Ако имаш някои въпроси питай .

Благодаря  bouquet

Свиквам, да...може и да се каже, че почти свикнах. Нося си абаята без проблем...свиквам с храната..Единственото, с което ми е трудно да се справя са температурите. Дойдох със свит стомах и хиляди въпроси и притеснения...а сега спокойно мога да кажа, че се чувствам прекрасно и донякъде съм щастлива  Heart EyesСъс сигурност ще имам въпроси към вас, благодаря ви още веднъж! bouquet

# 266
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542

goldy357, за мен също беше шок... и то голям, но да си призная честно, заслужава си! Като жена тук, се чувствам много по-ценена, много по-уважавана, спокойна за сигурността си... За първи път ми се случва някой да оцени образователната ми степен..да не ме дискриминира професионално, неща които много трудно съм имала в България...даже почти хич.

# 267
  • Мнения: 127
Надявам се и аз бързо да се приспособя, но вече съм ходила там веднъж и много ми хареса малко ми е странно всичко, но хората са много сърдечни, топли и гостоприемни Simple Smile Като понауча езика и аз ще си търся работа дано имам и аз успех Simple Smile В България като цяло вече критериите станаха много да не говорим, че на интервютата за работа те питат задължително дали имаш дете и ако нямаш дали скоро смяташ да имаш, за да знаят направо да не те вземат.Не мога да разбера хем искат да има по-голяма раждаемост хем не поощряват младите хора за това.Това е най-не социалната държава в света.....и най-дискриминиращата! Една от причините да искам да напусна България е не защото не я обичам, а защото се отнася с народа си като с чужденци ....


goldy357, за мен също беше шок... и то голям, но да си призная честно, заслужава си! Като жена тук, се чувствам много по-ценена, много по-уважавана, спокойна за сигурността си... За първи път ми се случва някой да оцени образователната ми степен..да не ме дискриминира професионално, неща които много трудно съм имала в България...даже почти хич.

# 268
  • В свой си свят :))))
  • Мнения: 542
Надявам се и аз бързо да се приспособя, но вече съм ходила там веднъж и много ми хареса малко ми е странно всичко, но хората са много сърдечни, топли и гостоприемни Simple Smile Като понауча езика и аз ще си търся работа дано имам и аз успех Simple Smile В България като цяло вече критериите станаха много да не говорим, че на интервютата за работа те питат задължително дали имаш дете и ако нямаш дали скоро смяташ да имаш, за да знаят направо да не те вземат.Не мога да разбера хем искат да има по-голяма раждаемост хем не поощряват младите хора за това.Това е най-не социалната държава в света.....и най-дискриминиращата! Една от причините да искам да напусна България е не защото не я обичам, а защото се отнася с народа си като с чужденци ....


goldy357, за мен също беше шок... и то голям, но да си призная честно, заслужава си! Като жена тук, се чувствам много по-ценена, много по-уважавана, спокойна за сигурността си... За първи път ми се случва някой да оцени образователната ми степен..да не ме дискриминира професионално, неща които много трудно съм имала в България...даже почти хич.

За съжаление и в теб виждам болката, поради която напуснах Родината си. Сега ще се върна за лятна ваканция ... но все на тук ме тегли. За съжаление проектът ни е временен..не зная до кога ще имам шансът да остана тук... ако трябва да избирам, това е моят свят  Heart Eyes

# 269
  • Мнения: 5 462

goldy357, за мен също беше шок... и то голям, но да си призная честно, заслужава си! Като жена по-ценена, много по-уважавана, спокойтук, се чувствам много на за сигурността си... За първи път ми се случва някой да оцени образователната ми степен..да не ме дискриминира професионално, неща които много трудно съм имала в България...даже почти хич.
Не разбрах за коя арабска страна говориш ?

Общи условия

Активация на акаунт