Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 16 март 2016, 21:27 ч.

Холандска тема - 42

• 60 731
  • 364
  •   1
Отговори
# 360
Не е сравнение, по-скоро информираност какво е там... Обичам без изненади, да съм подготвена какво да очаквам, а не после както някои хора казват "какво очаквах, а какво стана"... Преместване с деца в училищна възраст е много рисковано и отговорно... Не съм само аз с един куфар багаж, та да не му мисля...

# 361
  • La casa de Mickey Mouse
Lunna pateka така като гледам няма много големи разлики между двете държави. Не е като да идвате от България и всичко да ви шокира. Имате опит. Аз лично съм доволна от здравната им система. Образованието също ми допада, нямам оплаквания. Единственото за което роптая са данъците, но няма перфектно място. За мен положителното е много повече от отрицателното.

# 362
Това ми харесва, че поне езика е същия и децата няма да учат наново друг език. Данъците ги знам, тук са също високи, моя е 40% например...

# 363
  • La casa de Mickey Mouse
Това ми харесва, че поне езика е същия и децата няма да учат наново друг език. Данъците ги знам, тук са също високи, моя е 40% например...

Аз само мога да си мечтая за такъв данък, моят е доста по-висок

# 364
Здравейте дами , отскоро съм в Холандия. Имам проблеми с менструацията от 2 месец вече съвсем не ми идва доста чаках за лекар, прегледа ме общопрактикуващ в общината където живеем и ми каза че било на стресова основа , правих много много тестове за бременност и всички са отрицателни... Съвета на доктора беше да се храня здравословно и да не се стресирам. Та въпроса ми е как и къде мога да си пусна изследвания поне кръвни за да съм сигурна има ли или няма бебенце... И евентуално колко ще ми струва. Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт