Бродирана красота - тема 133

  • 87 797
  • 757
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 9 850
Минавам да се запиша, да не ви изпусна само Simple Smile Нямам етапчета, но скоро (надявам се)...

# 16
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 326
И аз идвам с празни ръце, нещо не ми се шие напоследък.... Надявам се  да е временно и скоро да покажа малко облаци Crazy

Последна редакция: сб, 19 мар 2016, 22:37 от Беллора

# 17
  • Мнения: 289
Да се запиша утре ще пусна снимки на новото гобленче .

# 18
  • София
  • Мнения: 13 200
Най-после и аз да покажа нещо  Wink
Етап от Петлето на Риолис  Wink
Скрит текст:

Ето целия албум
Петух

Последна редакция: нд, 20 мар 2016, 15:51 от Vache

# 19
  • Мнения: 11 783
Vache много хубаво се получава,  като живи тези цветя  Hug


От мен малко сглобени яйца от днес

# 20
  • Мнения: 125
   Благодаря за новата тема!Аз шия дребоси....великденски яйца...много великденски яйца

# 21
  • плевен
  • Мнения: 44
Vache,петлето става сууууупер.Чакам си "свободното време" и започвам и аз да го шия.А ти дотогава сигурно и кокошчицата ще измайсториш.

# 22
  • София
  • Мнения: 13 200
Vache,петлето става сууууупер.Чакам си "свободното време" и започвам и аз да го шия.А ти дотогава сигурно и кокошчицата ще измайсториш.

Няма начин..  Crazy Тия маргаритки ми взеха здравето. Рускините пишат, че те са най-кофти в цялото гобленче и така се оказа  Wink
Изглеждат живи, може би, защото се шият с различни бодове.

mibobo, прекрасни яйчица! Аз засега само наблюдавам, никога не съм правила яйца, топки и изобщо дребни нещица. Само една картичка  Wink Но ми харесва

# 23
  • Мнения: 8 085
Финалът

Последна редакция: пн, 21 мар 2016, 14:17 от pticasprujina

# 24
  • Мнения: 571
Божурите са прекрасни. Чакаме да ги видим и рамкирани.

# 25
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
Скрит текст:
Vache,петлето става сууууупер.Чакам си "свободното време" и започвам и аз да го шия.А ти дотогава сигурно и кокошчицата ще измайсториш.

Няма начин..  Crazy Тия маргаритки ми взеха здравето. Рускините пишат, че те са най-кофти в цялото гобленче и така се оказа  Wink
Изглеждат живи, може би, защото се шият с различни бодове.

mibobo, прекрасни яйчица! Аз засега само наблюдавам, никога не съм правила яйца, топки и изобщо дребни нещица. Само една картичка  Wink Но ми харесва

съвет от един любопитко към друг Simple Smile яйцата и сърцата се опъват по-лесно от топките  Peace

 Hug чудесни пролетни цветя, нежни и като истински   Hug
и лайките/маргаритките са много истински  Laughing чакам петльо да се появи  Hug

# 26
  • София
  • Мнения: 13 200
съвет от един любопитко към друг Simple Smile яйцата и сърцата се опъват по-лесно от топките  Peace

 Hug чудесни пролетни цветя, нежни и като истински   Hug
и лайките/маргаритките са много истински  Laughing чакам петльо да се появи  Hug

Хмм.. ще взема да пробвам... Wink
Петльо е много хубав, герест  Heart Eyes  Grinning

# 27
  • Мнения: 196
И аз съм тук. Не съм писала отдавна, но ви следя. Много хубави неща показвате И божурите и маргаритките са прекрасни. mibobo яйцата са се получили страхотно. миналата година и аз правих доста,но тази май ще ги пропусна. Имам желание ама пусто време нещо не ми достига. И да не съм с празен запис нещо старо, но с премяна. Снимката не е много хубава, но е с телефон
Скрит текст:

# 28
  • Мнения: 571
Дечко, многое хубав гоблена, не съм го виждала досега. Как се казва?

# 29

Общи условия

Активация на акаунт