Ортокапс (Orthocaps) - Мнения, препоръки и други

  • 2 260
  • 1
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте на всички! Предварително се извинявам ако вече има такава тема във форума, но ако има, то тогава не съм успяла да я открия  Embarassed.  От доста време възнамерявам да си оправя зъбите, на 21 съм и трябваше отдавна да съм го направила, но като малка много се дърпах при идеята да ми се слага какъвто и да било вид шини. Основният проблем е един от резците на горната челюст, който е издаден по-напред. Не е нещо сериозно, но мен си ме дразни  Close  Тъй като не ми се иска да слагам метални брекети се ориентирам към други методи и един от тях, за който четох е Ортокапс. Сега следват и въпросите, тъй като само с четене на статии нищо няма да разбера дали реално има ефект. Някой използвал ли е тази система и доволен ли е? Бихте ли ми препоръчали специалист, при когото мога да си направя консултация за Ортокапс. Предварително благодаря на всички! Simple Smile

# 1
  • Мнения: 414
Ортокапс доколкото разбирам са Invisalign - имат предимство, че са по-невидими и могат да се свалят за хранене и почистване на зъбите, което ги прави по-удобни. Недостатек е, че не могат да се правят по-съществени размествания с тях, така че са ограничени случаите, в които могат да се използват. Освен това, при лечение с Invisalign има по-голяма вероятност зъбите да се разместят в последствие, особено ако има промени по захапката шанса да се размести отново е по-голям.

Общи условия

Активация на акаунт