Епилация на слабините

  • 4 362
  • 17
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 299
Та хванах се аз преди 10=ина дни, бръм=бръм с епилатора, из4егърках си космарлаците около бикините( не посмях по=надолу) Blush Вси4ко бе6е екстра,до преди 2 дена, като по4наха да ми избиват наново. Гледката е потресаваЩа просто = нито за бръснене ставам, нито за епилиране. Може ли някои минал през това да ми обясни заЩо се полу4ва така? Аз ли бъркам някъде, или кожата ми е таква е*ана Sick

# 1
  • Мнения: 7 640
ей тука една темичкааа
може да има нещо полезно Wink
не бих рискувала повече с епилатора- на моя приятелка кожата отстрани на бикини линията много гадно се пигментира на петна така Sad

# 2
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Какво точно ти има на кожата? Не може ли пак да "бръмнеш". Моят епилатор хваща и 2-3мм косъмчета, но си е шушкава работа.

# 3
  • Мнения: 2 936
Еми аз пък съм от години така "там",но нямам петна.лови и малките косъмчета-Пробвай

# 4
  • Мнения: 7 640
явно е до кожа- при това момиче от ситнички кръвоизливчета стана така- не се разнесоха напълно

# 5
  • Мнения: 2 936
да,зависи от много неща Rolling Eyes но има и друго...ако недай боже ти се обърне някой косъм #Crazy според мен е по-добре от бръсненето все пак.а и ако се имат нерви,време и търпение когато са по-малки може да се скубят с пинсета

# 6
  • Мнения: 5 299
Лелеее, май няма да повтарям процедурата Thinking Явно проблема е от кожата Confused

# 7
  • Мнения: 6 155
Мисля, че ти е от кожата  newsm78
Аз нямам такива проблеми, но и редувам епилатор с бръснене 1 седмица.

# 8
  • Мнения: 157
Защо не пробваш с кола маска.Аз ходя за триъгълник само на козметик и никога никакви проблеми не съм имала,даже мога да се похваля,че вече започвам да оплешивявам Laughing.

# 9
  • Мнения: 1 250
Мисля, че ти е от кожата  newsm78
Аз нямам такива проблеми, но и редувам епилатор с бръснене 1 седмица.
newsm78 Като се бръснеш една седмица после не те ли боли много? Още повече се чудя как издържате да си епилирате целия триъгълник с епилатор, бррр, само като си помисля и Shocked Аз ходя на козметик /всичко е въпрос на личен избор, разбира се  bouquet/ и не ми излизат никакви вътрешни, външни Mr. Green и тем-подобни.
4baby, защо не пробваш с кола-маска?

# 10
  • Мнения: 27 524
До кожа си е,4бейби,аз си го ползвам за навсякъде из тез нежни зони и нямам никакви оплаквания и неудобства  Flutter

# 11
  • Мнения: 689
Проблемът е от кожата ти, а не от епилатора. При мен също се получи така - пигментация около бикините, а след това и доста враснали косъмчета. Затова най-добре отиди на козметик.

# 12
  • Мнения: 6 155
newsm78 Като се бръснеш една седмица после не те ли боли много?

Ами не  Grinning Бръсненето е за да няма врастнали косми, защото от епилацията връхчетата стават тънички и не могат да пробият кожата. Confused

# 13
  • Мнения: 1 253
Въпрос на кожа е. Аз също от епилатор и кола маска на триъгълник получавам много неприятни враствания на космите и съответно неприятни тъмни петънца в бикини зоната. Грозна гледка направо. От последната кола маска ми трябваше 1 година за изчезнат петната.
Понеже ми е писнало от пустата самобръсначка (обаче само от нея нямам петна) в момента обмислям и проучвам вариантите за лазерна епилация.

# 14
  • Мнения: 504
Извинете ме, че връщам тази 1000000-на тема по тази тема, но дискусията ме подсети нещо, което отдавна искам да ви питам.
Бръснете ли космите между две кола- маски и ако не - какво правите? Защото моите порастват неравномерно, едни ги има 1мм, други току пробиват. Не мога да си легна така с мъж и се принуждавам да ги обръсна и порастването да съвпадне с цикъла ми. Но ми се ще изобщо да не ги бръсна...
Вие как процедирате?

Общи условия

Активация на акаунт