♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~ Статус на връзката: Объркан ~ ♡ Тема 34

  • 48 546
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 5 591
Гюнайдън!  Hug Hug Hug

Петък е!   

Шоколад ЕлБар



Хубав ден!

# 17
  • Мнения: 290
Благодаря за новата тема и за превода на 38 епизод!
В очакване на поредната доза разочарование или романтика-още не е ясно, да си пожелаем един слънчев ден!
Надявам се, че няма да ни разочароват довечера, но от Мерич всичко може да се очаква. Дано поне в тази серия Йомер и Дефне се насладят на моментите заедно, без притеснения от интриги, без Дефо да се страхува и без някой да крои нещо.
Не знам колко е вярно, но рускините писаха, че първоначално са планирани 50 серии, че Баръш започва да снима през лятото втори сезон на някакъв сериал. Значи не ни остава много.
Не знам Мерич как ще го изиграе момента с научаването на истината, който неизменно се приближава и Дефо го усеща. Ако Йомер знае, то тогава е ясно, че те са играли в неговата игра и той е задействал отмъщението си с вечерята на семействата. Ако обаче не знае, удара ще е голям! Готова ли е Мерич да жертва любимеца си-това е въпроса. Йомер подканя Дефне да си поговорят хубавичко още от първите серии, открито да си поговорят-може би това е подсказка, че знае. А като се сетя за погледа му в хотела, когато Дефо се напи и започна да му разказва, струва ми се, че знае. Йомер е доста наблюдателен, не е за подценяване интуицията му. Забелязва всичко за всички, а тази игра да не забележи-странно би било, но ще видим.
   

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Добрютроо  Hug

Златина, това с планирането на епизодите не е вярно. Ашк-а тръгна като летен сериал, за който 50 епизода са безумна цифра.Планира се според рейтинга, приходите от реклама, обществения отзвук, Баръш няма на какво да снима втори сезон, тъй като не е имал досега толкова рейтингов сериал с негово участие.Рускините първо писаха, че са планирани 36 епизода, сега пък 50, не знам защо приемате всичко, казано от тях, за чиста истина.


mama_an_ji, много е възможно Асу да е тайното дете, но така ни го поднесоха в диалога, че да помислим друго - "Ти ми отне брат, аз ти давам брат." Кардеш е малко общо понятие, но се използва най-вече за брат, къзкардеш е сестра, все пак обаче това е турски сериал, очаквам изненади, в най-скоро време трябва и Зиза да е хамиле, за да е пълен гювечът. Mr. Green



# 19
# 20
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Привет в Ашков петък   Hug Hug Hug

НежИ

аз съм с големи очаквания за серията довечера  smile3521
ама ще видим дали Мерич няма да ми "подлее вода"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 21
  • Мнения: 290
Неправилно ме разбрахте, не приемам всичко за чиста истина, просто споделих какво са писали. Знам, че рейтинга е основната движеща сила за турските сериали и не съм искала да подведа никой с инфото от рускините. Наясно съм, че всичко се решава в движение, но в едно интервю  Баръш и Елчин казват, че са чели сценария преди да приемат работата. Щом има сценарий, значи има и някаква идея как ще се развиват сюжетните линии, поне приблизителна идея може би.

# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Разбира се, че са чели сценария преди да приемат ролите, това си е практика при актьорите, никой не приема роля без да е наясно какво ще снима.Само, че сценарият не е константа, търпи промени  и се разклонява в различни сюжетни линии.По сценария се планират бюджети, правят се допълнителни кастинги и т.н., в този смисъл - наличието на сценарий е най-нормалното нещо, никоя телевизия няма продуцира и излъчва сериал без него Wink

# 23
  • Мнения: 5 433
Не дай си боже, като Хюрем да напусне преждевременно или Нургюл Йъшълчай, дето се скараха с Еркан, та и застреляха героинята.

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Не дай си боже, като Хюрем да напусне преждевременно или Нургюл Йъшълчай, дето се скараха с Еркан, та и застреляха героинята.

Тя Мерием така или иначе нямаше да играе възрастната Хюррем, беше въпрос на няколко серии още, но при нея имаше и странични фактори - бременност и проблеми с бащата на дъщеря и.
Нургюл я харесвам, но откакто и застреляха героинята , стана по-интересен Парчетата за мен Simple Smile Вярно, новичката може да му е дъщеря, ама поне се раздвижиха нещата.

# 25
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

bouquet bouquet bouquet

Нещата много загрубяват  ooooh! ooooh!
Тъпанара Тарък  ooooh!, жалко, имах надежди допреди 2-3 епизода, че ще влезе в час, но не би  ooooh! ooooh! - ще си го наричам - Тарък тъпото - много му е малко сивото вещество  Grinning
Но това си е - вината на родителите ooooh! и Фахиме продължава припява, че има пълно доверие на Тарък
Тарък дали няма да простреля  Нихан - в края на фрага тя се спусна като че ли пред Кемал и каза нещо

За Зейнепче, все още се надявам  ooooh!

Последна редакция: пт, 25 мар 2016, 11:19 от mama_an_ji

# 26
  • Мнения: 16 938
Здравейте момичета  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Петък е дано не ни полеят със студена вода.

# 27
  • Мнения: 642
Нежи bouquet bouquet bouquet bouquet да се запиша и аз, че туку виж ми дошла музата да коментирам Grinning

# 28
  • Мнения: 7 006
Здравейте!!!  Hug Hug Hug

bouquet bouquet bouquet

Нещата много загрубяват  ooooh! ooooh!
Тъпанара Тарък  ooooh!, жалко, имах надежди допреди 2-3 епизода, че ще влезе в час, но не би  ooooh! ooooh! - ще си го наричам - Тарък тъпото - много му е малко сивото вещество  Grinning
Но това си е - вината на родителите ooooh! и Фахиме продължава припява, че има пълно доверие на Тарък
Тарък дали няма да простреля  Нихан - в края на фрага тя се спусна като че ли пред Кемал и каза нещо

За Зейнепче, все още се надявам  ooooh!
Съгласна съм с теб - Тарък не е тъп, а направо вглъбнат ooooh!  Бива, бива да няма мозък, ама чак пък толкова ooooh!
Като нищо Нихан ще бъде простреляна от Тарък ooooh!  Тогава да го питам Емир какво ще прави, щото той насъска Тарък ooooh!

Зейнепче няма много да поумнее - влюбена е още в Емир, отдавна я чакам да забременее, но не от Озан Mr. Green  и тогава ще видим още интересни случки покрай нея Laughing  А в битката й с Вилдан - искам да успее да натрие носа на тая гъска, че не мога да я дишам Twisted Evil
Йондер ще го видим до къде ще стигне в мерака си за развод Thinking  

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 4 515
Петък е дано не ни полеят със студена вода.

Ами всеки петък това повтаряш, Гале, щат не щат - ще ни полеят така  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт