Повтарящи се числа и ангелска нумерология

  • 35 818
  • 31
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 99
Здравейте всички Simple Smile Реших да направя тази тема,защото вече известно време съм забелязала,че поне 3-4 пъти в деня попадам на еднакви цифри на часовника.Дори тази седмица не помня кой ден поне 6-7 пъти попаднах на един и същ час и минути...кат започнем от 06:06 до 17:17,18:18 и така докато си легна..Тези седмици и като се замисля месец просто постоянно попадам на такива ''случайности''.И то винаги на часовника!Четох,че това са знаци от ангелите и всичко това е свързано с ангелската нумерология,ама малко много ми идва  Grinning то аз трябва да гледам всяка една комбинация от цифри какво означава.
 И нещото,което най-много ме озадачава е числото 66.Вярвате ли ми ама всеки час поне един път откривам това число някъде-то батерията на телефона,в някой интернет сайт,аа някой фб пост с 66 лайка.Абе просто навсякъде..Дори сега ако се поогледам може някъде да го срещна.Вече дори ме навява на смях като видя това число  Grinning .Четох,че по ангелската нумерология 666 означава,че трябва да не мисля толкова за материалните неща и да съм в духовна връзка с Бога,ама честна дума аз въобще не мисля за материални блага и пари  Thinking точно обратната в последното време гледам да удрям духовен поглед на живота.  Thinking Пък и си мислех,че аз все попадам на 66,не на 666.Чудя се,дали има някаква разлика?

Та в тази тема можете да разказвате и споделята всякакви такива ''случайности'',на които сте попадали  Peace пък и дори ще сте ми в помощ и аз да разгадая всичките цифри и неща.
П.С Само да кажа,че в преди секунда влязох в един сайт и в очите ми се наби 8080...  newsm78

# 1
  • В един копнеж!
  • Мнения: 2 407
Наистина ли ти е толкова скучно колкото изглежда?!
За виждането на двойка повтарящи се цифри във времето, като дете се майтапихме, че някой мисли за нас. И туй то. Няма ангели, няма шепот от отвъдното, ничий дух не иска да се свърже с мен...

# 2
  • Мнения: 25 441
И нещото,което най-много ме озадачава е числото 66.

Дяволът те е обладал!  newsm43
Лечението е просто - по 44 пъти бичуване на голо и 44 пъти молитвата "Отче наш" преди лягане, след което 44 пъти си миеш краката със сапун и топла вода, 44 пъти си изтъркваш хубаво зъбите с четка и паста против пародонтит, 44 пъти пишеш в голяма тетрадка "Суеверието е признак на сериозен интелектуален недостиг", 44 пъти ръсиш леглото със светена вода, 44 пъти се завърташ наляво, 44 пъти се завърташ надясно и накрая си лягаш да спиш. Ако се събудиш през нощта, ставаш, отиваш до тоалетна, пишкаш, миеш ръцете (задължително!!!) и се връщаш в леглото.
Това е. Можеш да ми пратиш 44 лева на банковата сметка затова, че ти развалих магията.
Айде, със здраве!  Hug

# 3
  • Мнения: 99
И нещото,което най-много ме озадачава е числото 66.

Дяволът те е обладал!  newsm43
Лечението е просто - по 44 пъти бичуване на голо и 44 пъти молитвата "Отче наш" преди лягане, след което 44 пъти си миеш краката със сапун и топла вода, 44 пъти си изтъркваш хубаво зъбите с четка и паста против пародонтит, 44 пъти пишеш в голяма тетрадка "Суеверието е признак на сериозен интелектуален недостиг", 44 пъти ръсиш леглото със светена вода, 44 пъти се завърташ наляво, 44 пъти се завърташ надясно и накрая си лягаш да спиш. Ако се събудиш през нощта, ставаш, отиваш до тоалетна, пишкаш, миеш ръцете (задължително!!!) и се връщаш в леглото.
Това е. Можеш да ми пратиш 44 лева на банковата сметка затова, че ти развалих магията.
Айде, със здраве!  Hug
....не знам какво да кажа въобще   Laughing но мога да те уверя,че съм всичко друго,но не и обладана от дявола  Hug

# 4
  • Мнения: 56
и аз виждам едни и същи числа постоянно,предимно на часовника и телефона си...започнах да ги виждам след като напуснах (не по мое желание) работа преди няколко месеца...и оттогава само гадости и неприятности ми се случват.........

# 5
  • Мнения: 99
и аз виждам едни и същи числа постоянно,предимно на часовника и телефона си...започнах да ги виждам след като напуснах (не по мое желание) работа преди няколко месеца...и оттогава само гадости и неприятности ми се случват.........

Искрено ти пожелавам скоро този гаден период да свърши.  bouquet
Честна дума и аз не съм в най-добрия си период,но не мисля,че това е заради повтарящите се числа.Да приемем,че тези ''случайни'' числа на които попадаме са знак от нашите ангели-пазители и Бог.В последно време доста изчетох по тази тема и общо взето разбрах,че няма цифри,които предвещават лоши неща и гадости.Дори прословутото число 666 и 66,които аз виждам означават хубави неща.  Wink
Ето този линк може да ти помогне да разбереш,какво означават твоите повтарящи се числа: http://www.lightworkersdigest.com/%D0%B0%D0%BD%D0%B3%D0%B5%D0%BB … 1%80%D1%87%D1%83/

# 6
  • Мнения: 56
Благодаря за линка. При  мен числата,които виждам са най-често: 11:11, 13:13, 17:17,22:22, 22:44 22:55 и 07:07
каквото и да значат,дано е на добро!

# 7
  • Мнения: 6 166
и аз виждам постоянно повтарящи се числа. точно на телефона. и ако някой ден не видя и ми става тъпо. тези числа точно според Дорийн Върчу са начинът ангелите ти да ти изпратят окуражение, когат оси в труден момент. 
търси значението в гугъл: ейнджъл нъмбър (на английски) и числото ти и ще видиш какво искат да те посъветват.

# 8
  • Мнения: 25 441
И аз виждам често повтарящи се числа, както и неповтарящи се. Не съм учила теория на вероятностите, но някой, който е учил, сигурно ще може да изчисли каква е вероятността да попаднеш на такива.  Laughing
Обаче, ако започна да виждам и ангели да пикират наоколо, силно ще се притесня за душевното си здраве. Сериозно ви казвам. Много ще се притесня.
Дано близките ми реагират навреме и ме пратят да се лекувам, че явно хората с такива проблеми изобщо не се усещат...  Rolling Eyes

# 9
  • Мнения: 56
сега ще чета какво значат Simple Smile

# 10
  • Мнения: 99
Намерих този сайт,който е много полезен за разгадаването на такива повтарящи се числа.На английски е ,но общо взето има информация за всяко едно число,за което можете да се сетите  Grinning

http://sacredscribesangelnumbers.blogspot.bg/p/index-numbers.html

# 11
  • Мнения: 66
има една книжка на български за тези неща, но е доста повърхносттна. само изброяват комбинации и значението им. без да обясняват контекст, защо точно така ги тълкуват и такива неща, че да им видиш логиката

# 12
  • Мнения: 38
При мен числото е 2002. Все ще не съм открила какво ми казва, но отдавна не вярвам да е само съвпадение, виждам го навсякъде!

# 13
  • Мнения: 6 166
линка е точно 2 отговора над твоят. там го има числото ти.

# 14
  • Мнения: 316
Моля ,ако някои знае ,какво значи повтарящите се осмици

# 15
  • Мнения: 99
Моля ,ако някои знае ,какво значи повтарящите се осмици


http://sacredscribesangelnumbers.blogspot.bg/2011/06/angel-number-8.html
Ето тук пише за осмиците.
Ангелите ти казват, че трябва да си оптимистична, да слушаш интуицията си и да продължаваш да вярваш в хубавите неща.Скоро ще имаш успехи и постижения и ангелите ти ще те подкрепят, но не трябва да преставаш да работиш и да се трудиш за това, което искаш да постигнеш. 8 носи послание от ангелите, че финансовото изобилие е на път към вас, докато работите усърдно и мъдро, за да постигнете целите си и стремежите си. Бъдете благодарни за благословията в живота си.
8 ви казва да влезете в личната си сила и да имате вяра и доверие във вашите собствени способности, умения и таланти и да ги използвате до най-високия им потенциал.

# 16
  • Мнения: 316
Благодаря ви много!!Полезна информация ми дадохте.

# 17
  • Плевен
  • Мнения: 125
Да ви кажа аз се интересувам сериозно от Окултизъм и не мисля че това е от Ангелите.Влияние си е да-върху вниманието на човек но не е от ангели а обратното.И при мен се получаваше в началото,после започнах да се будя нощем все по едно и също време 3.30 ч .Във филма "Екзорсизма на Емили Роуз" който е по действителен случай свещенника от филма обясни този феномен . 3.30 е обърнато 15.30ч  когато е било разпятието на Исус, все едно обърнат кръст но под формата на цифри-подигравка на злите сили.В окултизма доста се набляга на символите и дуализма,огледалния образ на символите,като кръст-обърнат кръст,пентаграма-обърната пентаграма,свастика-обърната свастика и т.н. като се вярва че привлича противоположната сила.

# 18
  • Мнения: 620
Донякаде привличат огледални сили. Но като символ Пентаграмата е по-скоро символ на елементите и духа. Когато е права духът е над материята и желанията и обратно, когато е обърната духът се подчинява на тези желания и материя. Няма нищо общо с Дявола със сигурност точно обърнатата пентаграма. Нищо, че адски мн обичат да рисуват Козел в нея като едва ли не демоничен символ да излиза за по верващите и непросветени хора. То затова Църквата държи хората да не са толкова просветени в нещата, че мн им объркват работите и плановете за Власт и господство над масите. Докато не се промени Църквата и не се върне към корените на учението си много трудно ще се оттърват от тези си желания за контрол и манипулации, вкл. и с подобни символи и тълкувания.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 125
Много са покрити и объркани нещата в тази материя и то умишлено според мен.Примерно символа на сатанистите които е прието да е обърната пентаграма с козела /както е прието от масите/ се нарича Пентаграмата на Бафомет , а той според доста окултисти е Бог на Магията не сатанист.В самата пентаграма е изписано Лилит и Самаел ,за Лилит знаем но Самаел според Кабала е водещ Ангел от Сефирота на Марс.Аве бъркотия ,и по-добре че църквата държи децата далеч от тези неща че е голяма мешавица.

# 20
  • Мнения: 620
Мда, бъркотия е и понякога наистина е добре да държат неподготвените по-далеч, но за това си има вина и самата църква и изопачаването и скриването на информация за целите им. Все пак примерно Йехова според шумерите е синоним на Енлил (бога на бурите). Докато Ел е по-скоро по-близо до това, което приемаме за "добро божество". И забележи, че Ел се явява по-скоро синоним на Ану/Еа, както го наричат шумерите - бога на Небето/всичко и т.н.
Мен Кабалата не ме влече особено, но ако правилно си спомням Лилит беше по-скоро друго име на Нинмах или Инанна (сфера Венера). За Самаел още по-малко знам от коя сфера е. По-скоро веднъж ми се случи да видя Луцифер и като се замисля нямаше нищо общо с това, което го представят както на снимката, през която стана връзката с него, така и мисля по библейските им рисунки Simple Smile. Това, което видях тогава, беше силует на мъж около 25-27г със сини очи, меко казано Огромна бяла аура и страхотен контрол над излъчването и емоциите се усещаше в него.

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 21:22 от SenkoTron

# 21
  • Плевен
  • Мнения: 125
Лилит е от друг ранг по-висок .Инана или Инона според Асирийски текстове е позната също и като Ищар ,свързана е с Венера но е Богиня на Плодородието/раждането/ ,Храмовата Пронституция ,Секса ,Войната и подобни .Според някой това е Астарта или Астарот.За Луцифер не ми се пише че си имам причини но знам.Аз избягвам древни и езически божества,придържал съм се главно към ангелски работи,но според достоверен источник знам че идва времето на древноегипетския пантеон и те ще са силата.Погледни само сайта на стор.бг колко книги наизлезнаха напоследък за египетската цивилизация което не е случайно,а години наред се въртяхме около ключовете на Соломон,Некрономикона, Абрамелин ,Кроули ,Хаоса и още няколко системи.Но дай да не си правим лична дискусия и да се отклоняваме от темата за числата .Според моя личен опит моето мнение е че виждането на повтарящи се числа е влиание върху вниманието /насочване/от демони ,а не от Ангели. Поне при мен беше така.

Последна редакция: ср, 21 мар 2018, 22:06 от Калоян Пламенов

# 22
  • Мнения: 1
Здравейте, радвам се че намерих тема за повтарящите се числа в ежедневието ни.Реално или не това съществува в нашият живот, на мен ми се случи преди две години, и половина и продължава да си работи, и усилва.Числата са навсякъде  когато ставам сутринта виждам на телефона си 08:08, на обяд 12:12,13:13 и така докато заспя вечер.
 Някой би ли ми казал с какво точно е свързано това?

# 23
  • Мнения: 1
Който е започнал да вижда числата ,повтарящи и огледални, трябва да се радва Simple Smile! Това е знак за декалциране на епифизата ви.Числата започват да се показват защото интуицията ви се засилва.Това е работата на епифизата.Всичко е за добро .Медитирайте .Без значение как .Легнете и гледайте със затворени очи .Трябва да стигнете до виждане на силно виолетов цвят.Това цветът на коронната ни чакра. Ще усещате зад челото в центъра на мозъка тежест ,като леко главоболие или все едно нещо ви натиска там .Това е тя Simple Smile! След като се изчисти няма да има повече това напрежение .След това какво се случва ще разберете сами .Успех !

# 24
  • Мнения: 253
Дано наистина е за добро! Виждам ги от доста години, а от месец се засилиха все повече, и повече, еднаквите числа. В момента имам огромен проблем, и само неслуки, и неприятни неща...Дано е за добро, наистина!!!

# 25
# 26
  • Мнения: 4
Аз преминах през доста тежка емоционална криза и тогава започвах да виждам 222 2222 навсякъде така около 3 месеца. Сега числата се промениха като започнах да виждам повече 111 333 и 444. Все още не знам какво означава. През целият този период се моля усилено и се надявам всичко това да е за добро. Ако някой знае как да ги тълкува и какво означава примяната в числата, моля споделете.

# 27
  • Мнения: 9
и аз виждам едни и същи числа постоянно,предимно на часовника и телефона си...започнах да ги виждам след като напуснах (не по мое желание) работа преди няколко месеца...и оттогава само гадости и неприятности ми се случват.........
От една година и аз виждам постоянно и чи се случват отвратителни неща. Направо ме е страх да поглеждам часовника. При вас продължава ли?

# 28
  • Мнения: 2 375
Аз не забелязвам подобни неща. Само 13.13 е когато родих дъщеря ми.

# 29
  • Мнения: 12
Мили хора,
Навсякъде виждам числото 7... От около година. Вчера вече направо се изплаших, след като изтеглих банкнота от банкомат и на нея с молив имаше написана голяма 7ица. Също така, пристигнаха едни документи от чси за майка ми - като погледнах, под телбодчето, с което бяха закрепени - пишеше 7! Безкрайни са случаите! Моля Ви, кажете ми, какво може да означава това???

# 30
  • Мнения: 6 166
Вярвай във вътрешното си чувствто относно това как да постъпиш.

# 31
  • Мнения: 12
Вярвай във вътрешното си чувствто относно това как да постъпиш.

Ето вижте:
[/img]

Общи условия

Активация на акаунт