~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 302
  • 743
  •   1
Отговори
# 570
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Аз пия мултивитамини и желязо. Желязото акушерката каза да го спра след раждането освен ако от родилното не препоръчат друго.
Моите мултивитамни стават и за кърмене та ще си ги доизпия  Simple Smile .
Каза ми да спра омега 3 защото може да доведе до по голяма кръвозагуба по време на раждането.
Хемоглобина ми беше 119 като се беше вдигнал от 104 за две седмици, явно като съм редовна с желязото и веднага има полза  Simple Smile

# 571
  • Мнения: 13 929
Две в едно а омегите могат ли да се пият по време на кърмене? имам и масло от вечерна иглика  newsm78

А иначе на мен хематолог ми каза да продължавам с желязото по време на кърмене, поне 6 месеца.

Забравих да честитя на Жоцка, живи и здрави да сте с бебчо  Hug И аз не съм във фейсбук групата, не предпочитам този начин на общуване.

# 572
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини според мен могат, аз поне мисля, като родя да си продължа с тях. Пише, че са си полезни за кърменето . За вечерната иглика най добре питай Денис, там нямам идея.
При теб желязото е специална категория предполагам за това. Аз по принцип нямам проблем с него и акушерката затова така каза, но ако в родилното кажат ще го продължа.

Как сте вие с мъниците  Hug

# 573
  • Мнения: 528
Здравейте! Честит Лазаровден на всички!


Понеже някои от вас предложиха помощ за името, приемам предложения за красиво и нежно име с буквата М. Четох какви ли не имена и имам няколко набелязани, но бих се радвала да чуя и ваши предложения. Crazy
Днес ми е ден за подреждане на "бебешкия кът" в гардероба, всеки път се вълнувам като пипам тези малки дрешки и нещица.  Heart Eyes

# 574
  • Мнения: 13 929
Две в едно добре сме с двете душички Simple Smile Малко е злояд младежа, но с търпение успявам да го нахраня напълно Simple Smile

Вече съм без кръст и врата много ме боли от взиране в помпата и позата за кърмене, но какво да се прави, предполагам още няколко дни и тази мускулна група ще се тренира Simple Smile

Вече съм минус 4 кила отпреди бременността  Shocked

Матахари първото, което ми хрумна е Моника Simple Smile

# 575
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Амини сигурно и още ще свалиш  Hug дано и при нас така леко вървят килограмите  Simple Smile

Имена с М на мен ми харесват - Малин, *ударението е на А* , Маделен, Мария, Микаела, Мишел, Моли, Мая, Маргарита.

# 576
  • Мнения: 13 929
Вероятно ще сваля още. Аз си го обяснявам с освобождаването от задържаната вода и намаляването на отоците постепенно  Grinning

# 577
  • София
  • Мнения: 219
Честит Лазаров ден на всички Simple Smile Мамита вчера ходих до спешното заради тези болки..Доки каза че това са контракции,нямам разкритие,беба е добре,нооо шийката ми е скъсена и мека Simple Smile Каза че до термин (17 май) категорично няма да изкарам  Laughing Беба е станала 3кг вече  #Crazy От вчера до днес коремът ми много се смъкна и каточели смали  Simple Smile все едно съм в 6 месец и ми е толкова лекичко дишането даже снощи си спах по гръб  Wink Та сега само чакам да станат контракциите по болезнени и на определен интервал от време и ми забрани да пия каквото и да било Simple Smile

# 578
  • Мнения: 510
 Илчето, ами май това са хубави новини. Simple Smile Чакаме още по-хубави, скоро от теб Simple Smile

# 579
  • София
  • Мнения: 219
Илчето, ами май това са хубави новини. Simple Smile Чакаме още по-хубави, скоро от теб Simple Smile

Охх и аз вече с голямо нетърпение чакам беба,но от вчера спрях да се вглеждам в най-малкото иначе ще се поболея гледам да си се порадвам още малко на коремчето,че много не остана Simple Smile Дано скоро се похваля Simple Smile И помежду другото избрала съм си име вече-Дария харесва ли ви ?  Hug

# 580
  • Мнения: 2 532
ilceto , ще чакаме да се похвалиш скоро значи Hug
amini , браво за свалените кг. Иначе добре лис е чувстваш след секциото?
matahari , на мен Магдалена ми звучи много добре. Иначе и Микаела Peace

# 581
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Илчето браво  Hug ! Харесвам ми името  Simple Smile !

Да ви покажа нашето креватче сглобено и готово
Скрит текст:

# 582
  • Мнения: 1 256
Матахари, аз предложих да помагам с името, ама 2в1 е написала всичките ☺
На мен ми харесват: Мия, Мишел, Мирела, Михаела, Мадлен, Мила, Марен, Мелани
Илце, кога ти е термина по принцип, че бебчо е толкова нетърпелив?

# 583
  • Мнения: 116
Матахари, моите любими с М са: Магдалена, Мая и Милана  Simple Smile Успех! И ние също много се измъчихме с името този път. Мианлите пъти не съм имала подобна чуденка.

# 584
  • София
  • Мнения: 219
Матахари, аз предложих да помагам с името, ама 2в1 е написала всичките ☺
На мен ми харесват: Мия, Мишел, Мирела, Михаела, Мадлен, Мила, Марен, Мелани
Илце, кога ти е термина по принцип, че бебчо е толкова нетърпелив?

Ми той моя термин през цялата бременост се променяше напред назад с цяла седмица  Shocked Последния такъв е на 17 май  Heart Eyes Но предвид плацентата която вече е 3-та степен и падналия корем с контракции не очаквам да си изчака датата,но поне до сряда да устискам,че да вляза в 37сед. (според доки вчера вече съм влязла но според моите изчисления още не съм  Laughing )

Общи условия

Активация на акаунт