~Чакаме тук новината голяма - коя ще е първата МАЙска мама?~Тема 9

  • 43 320
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 528
Здравейте , сега се върнах от болницата. Тоновете на бебето са добре. Тапата е паднала с  2  пръста разкритие съм, шийката била скъсена  и ме върна да си чакам водите в къщи , и да съм наблизо .
Лек ден ви пожелавам  bouquet

Стискам палци, скоро да се похвалиш с хубави новини!   Flowers Four Leaf Clover

# 691
  • Мнения: 510
А, Петя след 2 дни пак ще пътуваш към болницата ми се струва Wink. Успех Simple Smile

# 692
  • Мнения: 28
Хи хи направо такъв хаос настана в нас още сега , представям си като дойде момента как ще сме  #Crazy #Crazy #Crazy  . Луда работа .. поне този път прегледа за разкритие не беше зле  като онзи ден аз така му се плаших   Grinning

# 693
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Петя а кога ти беше термина ? НАй важното е да си си спокойна с първо раждане си отнема време.
Аз не помня прегледите за разкритие да са били нещо по специално от нормален гинекологичен или съм забравила  Simple Smile

Карагогова ти нормално ли ще си ?

# 694
  • Мнения: 13 929
Успех на всички момичета, да се справят лесно с напрежението и самото раждане  Hug

На мен не са ми правили преглед за разкритие, само шийката ми следиха до последно с вагинален ехограф, тоновете също.

# 695
  • Мнения: 510
Петя а кога ти беше термина ? НАй важното е да си си спокойна с първо раждане си отнема време.
Аз не помня прегледите за разкритие да са били нещо по специално от нормален гинекологичен или съм забравила  Simple Smile

Карагогова ти нормално ли ще си ?

Силно се надявам...след 2 нормални, не искам да чуя за секцио....просто това ми е познато и се чувствам спокойна с мисълта за нормално раждане.... и не искам изненади....

# 696
  • Мнения: 1 256
Успех на всички момичета, да се справят лесно с напрежението и самото раждане  Hug

На мен не са ми правили преглед за разкритие, само шийката ми следиха до последно с вагинален ехограф, тоновете също.

Амини, благодаря Simple Smile

# 697
  • Мнения: 187
karagogova успех, стискам палци за теб да е пак естествено. И аз се надявам на същото, не че съм раждала, но секцио някак не ми е по вкуса.
petq.iteva Значи предстартовото броене е започнало Simple Smile Пожелавам ти всичко да мине нормално!

Аз точно се връщам от тонове и преглед за разкритие. Тоновете са екстра, разкритие няма, но шийката вече е омекнала, демек и аз да се готвя скоро за екшън  Laughing Едва се прибрах, 20 минути стоях права да чакам трамвая, после 50 минути ме лашка до вкъщи, през цялото време вътре миришеше на вкиснато, не искам да си представям от какво точно... Едвам се дотътрих до вкъщи.. Изобщо.. май моментът наближава Simple Smile

# 698
  • Мнения: 28
Пак съм аз . Мале имам болки изведнъж започнаха все си мислех че няма да се започне днес... кръста ме заболя  не съм готоваааа не знам кога да ходя към болницата не искам да ходя по рано се депресирам излишно  Shocked Shocked Shocked Иначе термина ми е 2 май

# 699
  • Мнения: 1 256
Dreamon, мила  според мен няма да е скоро раждането. Мен откога ме стресираха, че шийката ми е омекнала. След 2 седмици ми казаха, че се е скъсила доста и съм с 1,5 см разкритие, но ето че имам още 5 дни до термин. Така, че споко Simple Smile
Петя, кога ти е термина? Засечи си контракциите.

# 700
  • Мнения: 28
2 май ми е термина .. До преди 1 час ми беше страшно направо  не съм засичала .Сега поутихнаха нещата лежа си и започвам да засичам при следващи

# 701
  • Мнения: 1 256
И моя термин е 2ри май. Значи е нормално да започне раждането. Засечи на колко мин. са контракциите.

# 702
  • Мнения: 63
Petq.iteva засичай конракцийте колкото наближава стават нетърпимо. При първо раждане дълго време ще те мъчат. Тази нощ няма да спиш. За да имаш сили между конракцийте като те отпуска дремвайси и минута да е добре ще ти е. Аз първото го родих 3 часа сутринта и така мед.сестра така беше казала и наистина спях между конракцийте събираш сили.

# 703
  • Мнения: 28
Това са ми първите болки до сега не съм имала такива . Наистина все  едно ми се ходи до тоалетна и чак в кръста ма удари и той не ме е болял до сега, за сега поутихна положението . Да се подготвя за кофти нощ

# 704
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Петя при нас казват за първо раждане когато имаш 3 конракции в рамките на 10 мин отиваш в болницата.

Карагова и аз така искам си нормално Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт