С каква храна храните котката си?

  • 122 489
  • 1 294
  •   1
Отговори
# 540
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Моля, който е поръчвал от Зооплюс, да ми каже за колко време обикновено пристига поръчката?

# 541
  • Мнения: 453
Моля, който е поръчвал от Зооплюс, да ми каже за колко време обикновено пристига поръчката?

Моите доставки са пристигали за не повече от седмица.

# 542
  • София
  • Мнения: 8 348
и моите, но си слагаш 7 работни дни запо-сигурно.
Имай предвид, че доставят със Спиди, а те работят и в събота.

# 543
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
Благодаря! А в момента на пускане на поръчката трябва ли да има пари в картата или дават толеранс от няколко дни и може и на празна карта да направиш поръчка? Четох условията, но нещо не ми стана съвсем ясно...

# 544
  • София
  • Мнения: 8 348
май дават толеранс.
Аз и по банка съм плащала и чакат

# 545
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
 Много тъпо се получи този месец - храната свършва, искам да поръчам оттам, в картата ще има пари в понеделник. Ще пусна поръчката утре, да я обработват и се надявам в понеделник да си дръпнат парите и да я изпратят.Благодаря отново:)

# 546
  • Мнения: 18 879
Те може да я изпратят, ама не се знае кога ще я получиш. В България от зооплюса ги разнасят Спиди и последния път от Спиди много се забавиха да доставят, 2 седмици горе-долу отне - пращаха СМС, че били натоварени, извинявали се и т.н., и се наложи да ходим да търсим храна от физически магазин, че да не изпукат от глад котките, докато дойде доставката. При нас отива по над кило суха храна дневно за изхранването на всички.

# 547
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
А, то е ясно, че ще купя нещо от физически магазин, няма да стане с жалкото останало количество. Ама две седмици си е много, освен ако не е било около Черния петък. Ще дам адрес на офис, май натам върви работата..

# 548
  • Мнения: 18 879
Вчера пристигна поръчката, някъде около 20-22 ноември бяхме я пуснали, но все пак имай предвид, че при нас Спиди доставят само вторник и четвъртък. При вас, щом има офиси наблизо, сигурно доставят по-бързо.

# 549
  • София
  • Мнения: 6 219
Аз съм доволна и от зоозона
http://www.zoozona.net/bg/contacts.html

Не знам дали доставят и в други градове, но имаха някои намаления доста подходящи когато се поръчва по-голямо количество и се взима от магазина. Все пак проверете.

# 550
  • Мнения: 10 583
При нас отива по над кило суха храна дневно за изхранването на всички.

Кукумицинка, кой е най-евтиния вариант (съотношение цена-качество) за изхранване на повече "народ"? От коя храна взимаш ти?

# 551
  • Мнения: 18 879
Най-често взимаме Smilla напоследък - одобряват я на вкус, не е скъпа и е с приемливо съдържание. Последните пъти мъжът ми прави поръчките и не съм гледала, обаче преди се е случвало заради промоции пакетите от 4 кг да излизат по-евтино от тези от 10 кг, затова трябва да се следи цената на килограм колко излиза. Иначе на 10-килограмовите много им харесвам механизма за затваряне.

# 552
  • Мнения: 10
Здравейте, котешки хора Simple Smile От една седмица имам персийче, което е на 3 месеца. По препоръки на познати му взех в началото Royal Canin и сега, (като чета - съвсем очаквано), не иска друга храна. Положителното е, че ръфа от нея, но тук-таме гризне някоя гранула и това е, не се спира дълго до купичката. Предната вечер му сложих и Royal, и Advance, беше излапало и двете, явно има надежда да я откажа все пак? Grinning
Въпросът ми е - към коя марка да се насоча, която е най-вероятно да й допадне. Ще ги редувам, за да не й омръзват, но сега първоначално набелязах Jaguar/Orijen/Applaws.

# 553
  • In the land of Never Never
  • Мнения: 1 793
Здравейте, котешки хора Simple Smile От една седмица имам персийче, което е на 3 месеца. По препоръки на познати му взех в началото Royal Canin и сега, (като чета - съвсем очаквано), не иска друга храна. Положителното е, че ръфа от нея, но тук-таме гризне някоя гранула и това е, не се спира дълго до купичката. Предната вечер му сложих и Royal, и Advance, беше излапало и двете, явно има надежда да я откажа все пак? Grinning
Въпросът ми е - към коя марка да се насоча, която е най-вероятно да й допадне. Ще ги редувам, за да не й омръзват, но сега първоначално набелязах Jaguar/Orijen/Applaws.
Моят Васко дриска от Роял Канина, определено. 
С Bozita с акането е по-добре, накрая свикна, макар и не лесно. Давах му с говеждо, яде го, а сега вземам за Bozita Tetra Recart за чувствителен стомах. Пробвах и Feline Porta 21, рибни, пилешки, нещо не му харесаха. Но другата котка пък ги харесва. Аплауз пробвах също, тя ги яде, но той се назлъндисва.
Поръчвах и био меки храни с говеждо от Зооплюс, добре се приеха, но са ми свършили, Herrmann-bio меню.
Аз имам един въпрос към по-сведущите съфорумки - на женската котка и паднаха горните кучешки зъби. Явно има парадонтит, и другите й зъби са сиви, и сигурно ще паднат, но не приема никакви хапчета, и не съм правила опити да я лекувам. Тя е стресирано животинче, прибрано от улицата, обезумява от ужас при всякакви опити да се прави нещо с нея. Твърда храна не може да яде, а даже и меката, като са по-големи късчета, ги оставя. Сега й размачквам меката храна в чинийката.
А с гранулите какво да правим, има ли такива за беззъби котки? И по възможност, без зърно, защото няма как да отделя двете котки, а Васко дриска очевидно и от някои сухи храни, и в момента също опитвам различни без зърно. Като че ли Wild freedom му действат добре, но са доста едри гранулите за нея.
Та какви качествени гранули може да ме посъветвате за малко беззъбата ми красавица Дуся?

# 554
  • Мнения: 10
При нас няма проблем с Royal Canin, просто четох тук, че не е особено полезна и искам да я сменя. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт