Ето идва тя- Ноемврийската мечта !!!

  • 41 024
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 271
И тук да се намърдам  Mr. Green 
Аз пия мляко с кафе сутрин ама бавно и полека - сигурно 3 часа. Понякога го пропускам. Общо взето мързелувам,  пред деня постоянно ми се спи, а вечер не мога да заспя до 2 часа и се будя през нощта,  най вече да пишкам. 

# 16
  • Някъде в Матрицата
  • Мнения: 1 240
Прекрасна тема, благодаря Лара!  bouquet
Аз отказах кафето от раз. А по принцип обичам да си пия кафе - черно и без захар. Пиех по 2-3 кафета на ден (в чаени чаши). Но два дена преди да разбера, че съм бременна внезапно реших, че не ми се пие.  Laughing
В момента, изненадващо и за мен, не ми липсва.  Party

Иначе, това което миналата седмица започна като простуда или сенна хрема и по препоръка на личния лекар се лекуваше с хомеопатия, прерасна в нещо свързано  с белите дробове.  Ill Отидох за второ мнение и от днес съм на "конвенционален" сироп. Дано започна да се подобрявам, че следващата стъпка ще е антибиотик.  Sad Sad

# 17
  • по пътя
  • Мнения: 2 360
Прекрасна тема, благодаря Лара bouquet. Утре се надявам да чуя сърчице Simple Smile

# 18
  • Мнения: 101
Здравейте и в новата прекрасна тема №3
Супер си ЛАРА   bouquet
Добре дошли и на новите мами Simple Smile Прекрасна и безпроблемна бременност ви желая  Hug

По въпроса с кафенцата, аз спрях да пия кафе...евентоално на седмица по едно но слабо и с мляко. Знам, че едно кафе на ден не пречи.
Пия 3в1 или бяло фрапенце

Ph0enix  дано не се стигне до антибиотик.......стискам палци за бързо възстановяване!!!

Моето гадене вече не е целодневно, вечер е проблема. Започвам следобяд....и така докато си легна.
Не съм повръщала още, ама съм на ръба.
Има храни от които ми се обръщат чарвата... ooooh!


Lunno momi4e ще чакаме новини утре. Изживяването е УНИКАЛНО - да чуеш за пурви път как тупка сърчицето на малкото човече

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Прекрасна тема, благодаря Лара bouquet. Утре се надявам да чуя сърчице Simple Smile

Наистина невероятно усещане.  Heart Eyes Най-хубавия звук на света  bouquet

# 20
  • Рим
  • Мнения: 182
Прекрасна тема, благодаря Лара bouquet. Утре се надявам да чуя сърчице Simple Smile

И аз утре! Тръпна в тревожно очакване...  Praynig Дано всичко да е наред! Кога ти е прегледът, Лунно момиче?

# 21
  • Мнения: 251
Честита нова тема !!! Много ни е хубаво дано я напълним само с хубави новини !!! Стискам палци на всички които са утре на преглед  Praynig
Момичета вас боли ли ви кръста ? Почти всеки ден ме боли след разходка или ако нещо правя... Споменах на доктора нищо не ми каза...

# 22
  • Мнения: 322
Упорито се записвам и в тази тема, ако че не ме вписвате в списъка Grinning
Магнолия, здрасти и тук.
Ред, моята себорея по време на бременност почти не ме мъчи, за разлика от останалото време. Иначе преспокойно можеш да мажеш  с невен и мас.
Днес си видях младежа. Туп- тупкаше си и се криеше та да не го разберем колко е голям. От сега ми скъсява живота. Измериха го с разлика от седмица, аз естествено приех за достоверна тази, която ми изнася, пък да видим.
Станала съм като хрътка спрямо кафето, надушвам го в радиус от километър. Мирише ми отвратително и полудявам като се качи някой в метрото с него. Умирам от главоболие. И в работата ми е адски напрегнато и натоварено. Мрън! Измрънках си го:D

# 23
  • Мнения: 35
Честита нова тема благодарности отново към Лара bouquet .  Ани мен също ме боли кръста почва спира  вчера казах на док. нищо особено не каза .

# 24
  • Мнения: 473
bebe87, себореята представлява хиперфункция на мастните жлези на кожата на главата, казано по прост начин- тежка форма на пърхут, която "слиза" надолу към лицето (около носа и веждите най-вече) и не се повлиява от обикновените шампоани против пърхут. Ходих на дерматолог, за да ми изпише шампоан и крем,които мога да използвам при бременност, защото обикновено тези препарати са доста агресивни и тя не ми каза нищо относно възможността бебенцето да се зарази. При мен всичко е концентрирано горе високо. Най-хубаво се консултирай с лекар.
careener, и аз съм с витилиго. Моя прадядо също беше . Има обаче други фактори, които оказват влияние върху вероятността да се разболееш и това са родител диабетик, стрес и други. При мен всичко важи и за съжаление не ме пропусна. За щастие петната са малки и на скрити места и кожата ми е доста бяла, та не се забелязват и ако човек не знае, не може да предположи. Аз се лекувах преди години в Плевен.Имаше ново лечение, въпреки, че казват, че това не се лекува. Петната намаляха и най-важното престанаха да се развиват. Ако се интересуваш, пиши ми на лично.



Себореята май доста прилича на псориасис. Аз имам псориасис, но засега е в много лека форма. Отключи ми се в младежките години. Баща ми също го има. Има заболявания, които не се проявяват веднага, това става на определена възраст при някои, а при други имат нужда от външни фактори, може би нещо, което да отслаби имунната система. Като добавим и това, че човешкото ДНК не спира да мутира през целия живот (пак повлиян от външни фактори), могат да възникнат съвсем нови заболявания или да не се проявят, а да се предадат на следващото поколение.
Аз бях много притеснена алергията ми към студа да не повлияе на бебето, но засега не съм имала сериозни обривания. Сега и времето ще се затопли (дано да е скоро) и вече няма да се притеснявам.

Ph0enix бързо оздравяване и дано не стигнете до антибиотици.

Lunno момиче и Алегрия успех утре на прегледа. Ще чакаме добри новини. Hug

Tedi_830 нормално е ТМ да е загрижен. Иска и ти и бебето да сте добре. Потърси нещо против повръщане. Помня, че на една моя позната тук и предписаха някакви хапчета. Иначе чета, че препоръчват джинджифил. Аз пия заради бронхита, но гадене си имам, затова не знам дали да ти го препоръчам. Ако искаш пробвай........ Водата е много важна. Онзи ден нямах какво да правя (по точно нямах сили да правя каквото и да е било) и отворих книжката с напътствия за бременността, която ми даде гинеколожката и пишеше, че на ден трябва да пием по 1,5Л вода и че единия от факторите за преждевременно раждане бил недостатъчния прием на вода.

divost ще те впиша само кажи.  Simple Smile Утре така или иначе мислех да го редактирам.  Редактирам: "ако че не ме вписвате" май означава да не те вписваме. Simple Smile

Последна редакция: ср, 06 апр 2016, 22:04 от Lara8

# 25
  • Мнения: 3 126
И мен ме боли кръста. Не постоянно. Точно, както Соня го е описала - почва, спира. Нещо като пмс.
За кафето и колата не мога да взема отношение, тъй като аз не обичам и попринцип не ги консумирам. Помня, обаче, че сестра ми си пиеше кафе и при двете бременности.

# 26
  • Мнения: 80
И аз скачам в темичката! Simple Smile Благодаря за нея и леко бременеене на всички бъдещи мами! : ))

# 27
  • Мнения: 50
Честита темичка и от мен, момичета. Да кажа, че и аз утре съм на преглед, надявам се всичко да е наред, както и с останалите момичета. Успех и да се похвалим с хубави новини. Напоследък не се включвам много, но ви чета постоянно, не пропускам нищо..  Hug

# 28
  • Рим
  • Мнения: 182
Mihaela_MT, и на теб стискам палци! Сега ли за първи път чакаш сърце?

Моят преглед е в 17:30 българско време - отсега си представям как ще пощръклея целия ден в намиране на задачки, за да ми минава времето!  Laughing  Че ми е и свободен ден, та няма как и на работа да разчитам да ме разсейва....

Шегата настрана, туй да ни е проблемът - чакането! И аз се надявам утре вечер да споделя хубави новини, както ще чакам вести и от другите момичета с преглед!  Hug

# 29
  • Мнения: 50
Алегрия, миналия път само видях тоновете, апарата ги засече.. а утре се надявам да ми ги пуснат да ги чуя. Задължително ще пиша какво се е случило. Успех и на теб, стискам палци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт