Отговори
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504







Резюме:
 
Скрит текст:
Зейнеп е  момиче, което живее с майка си на село, там те водят скромен  и спокоен живот. За съжaление , обаче нещата не вървят добре и Демет губи всичко, дори и шивашкото си ателие. Междувременно Жале, нейна приятелка от детството й подава в ръка, в този труден момент. Тя е директор  на един от най-престижните колежи в Истанбул - Колеж Сайер. Въпреки, че Зейнеп не желае да се мести в големия град, по настояване на майка си, която иска дъщеря й да се изучи и прави планове  за нея, заминават за Истанбул. Но всъщност, Жале има други намерения. Тя крие тайна, която може да обърне живота на всички с главата надолу. Зейнеп е млада, инатлива,безмилостна и щура. Още от първият ден, тя си навлича проблеми на главата, като влиза в конфликт  с най-непокорното момче в училището - Керем и стават врагове. Керем, винаги е правил каквото си поиска, разглезен е и използва фамилията си пред всички в училището.  Единственият, който му се противопоставя  и опълчва е Зейнеп. След като вижда какво причинява Керем  на Зейнеп, най-добрият му приятел – Баръш, с който е израснал от детството си и го чувства като брат, й  подава ръка. Зейнеп е привлечена от него и милото му държание. Но в същото време пък, Баръш е влюбен в едно от най-популярните момичета в училището - Мелис. Тя е дъщеря на учителят по физическо - Джихан. И за съжаление много влюбена  в Керем. Докато Зейнеп се опитва да свикне с новия си живот и училището, майка й  започва работа в модната къща на сестрата на Жале – Мелда.  Там тя има неприятна среща с миналото си.

Продукция: D Productions
Режисьор:Алтан Донмез
Сценаристи:Руя Ишсчилери и Дениз Даргъ
Музика:Демир Демиркан
Жанр:Драма








Преводи на епизодите от екипа на BG-MAMMA TEAM

   
#!F9pHyahR!Ow61KSJYoDaOg12XZfIHMlrvKZRU5nNRoxXT6-sYz6I
/" target="_blank" rel="ugc nofollow">Епизод 38












Kerem Bürsin-Керем Бюрсин


Керем Бюрсин е роден на 04.06.1987 година в град Истанбул - Турция. Още от дете заедно със семейството си живее в различни държави. На 12 години заедно със семейството си се установява в Тексас. Завършва Маркетинг и Реклама в Колeжа Емерсън в Бостън. Работи като шофьор в Л.А. Взима участие в няколко американски филма. През 2013 година се връща в Турция и веднага бива забелязан от режисьора Алтан Дюнмез, който му предлага главната роля на Керем Сайер в новия си проект "В очакване на слънцето" където си партнира с Ханде Доандемир. Сериала постига грандиозен успех и Керем е поканен от режисьора Чаан Ърмак да се снима в новия му филм Unutursam Fısılda където играе ролята на Ерхан. Във филма Керем си партнира с Мехмет Гюснюр и Фарах Зейнеп Абдулах. След края на сериала през 2014 година Керем Бюрсин получава предложение да се снима и в нов сериал Şeref Meselesi където  си партнира с Ясемин Ален и Шюкрю Йозйълдъз. Режисьор на сериала  е отново Алтан Дюнмез, а сценарият  е на Елиф Усман.


Филмография:
Rozar Man - Macalester
Thursday - Grauss
Strawberry Melancholy
The Architect - Craig
Killian - Lennox
Wendigo - Andy
Sharktopus - Andy
Palace of the Damned - Adam
Unutursam Fısılda - Erhan

Сериали:
Güneşi Beklerken  - Kerem Sayer/Gunes Sayer
Şeref Meselesi - Tamer

Hande Doğandemir - Ханде Доандемир



Ханде Доандемир е родена на 22.11.1985 година в град Анкара. Ханде е актриса, оператор и социолог. Красавицата има участие и в реклама заедно с известния турски актьор Нежат Ишлер за Етти. Завършва социология в Анкраския университет. Ханде взима участие в множество сериали, но нейния най-голям успех е ролята на Зейнеп Йълмаз в сериала В очакване на слънцето където си партнира с Керем Бюрсин.

Сериали:
Güneşi Beklerken - Zeynep Yılmaz
Şubat - Elem
Leyla ile Mecnun - Şans
Böyle bitmesin - Ceylan
İbreti Ailem - Ipek
Sen De gitme - Aslı
Keskin Bıçak - Aslı
Kahramanlar - Zeynep





Темите до 161 ( в архива)


Сериала, който се гледа и обсъжда тук
Kiralık Aşk








Добре дошли и приятни минути в Институт по инфекциозни и заразни болести  ХанКер.

# 1
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Хопляяяя, да скокна тук, че там увиснахме на улуците  Joy Joy Joy Joy Joy

Ирчок  Hug Heart Eyes Heart Eyes Много тенкю за новото покривче  Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 2
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Габи, Hug Heart Eyes

Сбърканото в цялата история е самата Гало нито Йомко, нито Дефне...тя какви ги дири между тях... ooooh! Да си хваща пътя и да изчезва... Rolling Eyes аман от хора, дето ти мислят доброто, пък ако ги засегнеш с нещичко, са готови да те удавят в капка вода... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Абсолютно  Peace Peace Peace

Илде  Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 3
  • София
  • Мнения: 30 142
Ирче, мерси за темата! bouquet

Добре де, вие как бихте реагирали? Отговорът (според мен) показва, че той изобщо не е сигурен. Фактът, че допуска нещо да се случи с Гало, значи той самият е мислил по този въпрос и му е минавало през ума. За мен самият той не знае още истината по този въпрос и това му объркване и колебание е супер обидно за жената. Извинявам се! Stop

Аз, ако съм, ще му кажа да прекъснем отношения, да общува с Гало и да реши, но когато и ако дойде при Дафне, да е 101% сигурен.

Много точен въпрос зададе Дафне и след като не ѝ хареса отговора, си тръгна. Какво трябваше да направи? Да стои, да мълчи и да се мъчи с въпроси, на които няма отговори и да чака Йомко да реши, дали е можело да изживее любов с Гало Stop, да го гледа как по нощите работи в къщата на Гало, да търпи държането за ръце и влажните погледи на Гало и да се моли Йомко да не се поддаде? Не, няма нужда се унижава толкова, пък било то и за мъж като Йомко.

# 4
  • Varna
  • Мнения: 467
И аз да се запиша в темата, че големи дискусии вървят- 1 тема за 1 ден. Браво на вас! Ирка благодаря! bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 30 142
Габи, Hug Heart Eyes

Сбърканото в цялата история е самата Гало нито Йомко, нито Дефне...тя какви ги дири между тях... ooooh! Да си хваща пътя и да изчезва... Rolling Eyes аман от хора, дето ти мислят доброто, пък ако ги засегнеш с нещичко, са готови да те удавят в капка вода... #2gunfire #2gunfire #2gunfire

Абсолютно  Peace Peace Peace

Илде  Hug Heart Eyes Heart Eyes

Сега Гало доби още по-голямо самочувствие по отношение на Йомер. Видя скандала, видя влюбените погледи и въпреки това го хвана за ръка, за да покаже, че просто влиза в борбата.

# 6
  • Мнения: 9 388
Ирче  newsm51

О, Дефне направи точно това, което трябваше да направи. Избърза с въпроса си обаче. Може би Йомер щеше да й разкаже какво са правили с Гало, да опише чувствата си и да не се налага да го пита. Но след като го попита, а той каза ДА, Дефне направи най-правилното нещо. Йомер сега трябва да ходи и да се обяснява в любов малко по-енергично отколкото го прави. И Гало на разстояние и точка!

# 7
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504

Покажи Денизка, на тия хора как са снима
как да врътка  hahaha hahaha hahaha hahaha

Еми аз казах как бих реагирала, ама и такъв въпрос не бих задала, защото знам човека който оббичам, как ще ми отговори и дали ще мога да се справя хладнокръвно с това. А доколкото се знам, Дафа направо в сравнение с мен си беше мега хладнокръвна  hahaha hahaha hahaha hahaha

# 8
  • София
  • Мнения: 30 142
...

Еми аз казах как бих реагирала, ама и такъв въпрос не бих задала, защото знам човека който оббичам, как ще ми отговори и дали ще мога да се справя хладнокръвно с това. А доколкото се знам, Дафа направо в сравнение с мен си беше мега хладнокръвна  hahaha hahaha hahaha hahaha

Аз пък бих очаквала отговор, че изобщо не иска и да знае какво е с Гало, защото ме обича, иска да е само с мен и ще се омъжи за мен по тази причина. Исках Дафне да чуе, че Гало веднъж е помогнала и е благодарен, но Дафне му е помогнала много повече и затова я обича. Да я гушне, да я успокои и да ѝ каже да не се тревожи. Peace

т.е. исках да видя уверен мъж в любовта си. Започне ли да се пита един човек "какво би било, ако ...", зарежи тази работа.

# 9
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ирче, мерси за темата! bouquet

Добре де, вие как бихте реагирали? Отговорът (според мен) показва, че той изобщо не е сигурен. Фактът, че допуска нещо да се случи с Гало, значи той самият е мислил по този въпрос и му е минавало през ума. За мен самият той не знае още истината по този въпрос и това му объркване и колебание е супер обидно за жената. Извинявам се! Stop

Аз, ако съм, ще му кажа да прекъснем отношения, да общува с Гало и да реши, но когато и ако дойде при Дафне, да е 101% сигурен.

Много точен въпрос зададе Дафне и след като не ѝ хареса отговора, си тръгна. Какво трябваше да направи? Да стои, да мълчи и да се мъчи с въпроси, на които няма отговори и да чака Йомко да реши, дали е можело да изживее любов с Гало Stop, да го гледа как по нощите работи в къщата на Гало, да търпи държането за ръце и влажните погледи на Гало и да се моли Йомко да не се поддаде? Не, няма нужда се унижава толкова, пък било то и за мъж като Йомко.

 Peace

Мише Hug Heart Eyes Heart Eyes

# 10
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 504
Мише, той е мъж, не принц от приказките  Joy Joy Joy
Всеки мъж щеше да отговори както мисли към дадения момент, говорим за неопитен във връзките мъж. С годините като се натрупа опит, нямаше да отговори по този начин, а както казах в миналата тема  Peace

# 11
  • Мнения: 16 079
Да се запиша и да ходя да чета последните 4-5 стр.  ooooh!

ИРКО Heart Eyes Hug newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

# 12
  • Мнения: 13 725
ИРКА  Hug, благодаря за темата  newsm51 newsm51 newsm51 Май трябва ни сложиш лимит, че как сме я подкарали, до довечера и тази ще изпишем  Rolling Eyes

# 13
  • София
  • Мнения: 30 142
ГъбкеHug

Набрах, ама много мразя несигурни мъже. Blush Време беше Дафинка да дойде на себе си, да си стъпи на краката и да изисква от него. В крайна сметка това е партньорство. Peace Не може единият да си вее байрака, а другият да го гледа влюбено и да се съгласява.

Дафне стигна дотук от мълчание, сега е време да спре да мълчи, да задава въпроси и да се справя с отговорите. Peace

Ирче, да видим, дали опитът ще си каже думата. Дано! Peace

# 14
  • Мнения: 16 938
Запис в новата тема   newsm51 newsm51 newsm51 newsm51 newsm51
Според мен Дефо не избърза с въпроса. Тъй като Йо не си вдига телефона,а го видя чак като се прибра.
Вместо да казва "ДА" първо се мисли и после се отговаря.
Другото нещо е въпреки въпроса на Дефо той продължава да се върти около Фикито.
И вече започвам да си мисля,че Йо наистина не познава женската душа.И е време да е замисли.

Общи условия

Активация на акаунт