Кюретаж и забременяване след това - тема 66

  • 47 750
  • 735
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 069
Вагинално изтича, затова ми казаха през устата...  

Хол, не се притеснявай за кистата - функционална е и ще изчезне след 2-3 месеца.
Относно зацапването, притеснително е, когато е яркочервена прясна кръв.
Щом е кафеникаво, значи е нещо старо, може сакчето леко да се е отлепило.

Но е странно, че продължава... За цяла седмица прием на Утрогестан, трябваше вече да спре...   Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 5 466
Честита нова тема на всички.
Тракия много се радвам за теб и ти пожелавам лека бременост до края и после да гушкаж малкото човече.
Аз ходя при доктор Амалиев баща и син и съм много доволна. Сега на 19 съм на преглед и ще им се моля за зелена светлина за бебеправене.
Искам скоро всички да сме с две чертички  Hug
Емси,дано имаш зелена светлинка,мила  Hug Ти на колко си години?Може и на лично да ми напишеш ако не искаш да се вижда публично Simple Smile

 Аз на 17-ти чакам цикъл и като ми свърши и аз отивам за светлинка.С цялото си сърце се надявам май да е нашият месец!

# 47
  • Мнения: 1 069
Емси е млада, на твоята възраст е, Бабълче.

От сърце ще се радвам за вас да забременеете, защото знам какъв ужас сте изживели, милички...

 Hug

# 48
  • Мнения: 308
А не е цялаа седмица явно аз не съм се изказала правилно от 3-4 дни го пия

# 49
  • Мнения: 1 280
Trakia  аз ли съм пропуснала нещо хубавата новина или ти сега я споделяш?Много се радвам за тебе!Малеее колко много ме зарадва.  newsm68  newsm63  Да родиш най-хубавото и здравл бебче!Пу Пу!!! Темата както винаги е много хубава,постарала си се определено отново!  newsm51

Hriskag25 не уча ,просто не намерих друга емотикона която да си пасва така.  newsm62

На мен пък още не ми е дошло.  newsm78 Споделих с мъжо,а той ми вика 'Въх ако си бременна те оставям' демек ме е пазил и си мисли,че имам любовник.  rotfImbo Е как да му кажа,че грешно си го мисли.  smile3506

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 20:05 от Baby.st.ss

# 50
  • Мнения: 1 557
Тракия, честито! HugНе знаех че си Б. Хубав финал накрая  Hug Честито и на другите момичета, набързо изчетох темата, че нямам мн време а вие сте изписали старата и преполовили новата Joy

# 51
  • Мнения: 372
Балонче на 28 години съм. Вече се чувствам добре и съм готова за нова бременост.Дано и доки така да мисли  Hug

# 52
  • Мнения: 1 069
Пак ще забременееш, Емси, и този път всичко ще е наред!    Hug

Бейби, благодаря ти много, хайде, дано и ти да си бременна!   Heart Eyes

Дени, благодаря, и на теб успешна бременност, мила!    bouquet

Хол, ще спре зацапването, важното е, че не е яркочервено....   Hug

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 757
Здравейте, аз съм нова в темата ви. В края на Януари направих спонтанен аборт в 19г.с. ,дължащ се на плацента превия. От самото начало кървях и лежах ,но не е било писано. След спонтанни ми направиха ревизия ,но не са ме изчистили добре. Една седмица продължих да кървя,болки,прилошаване... И по спешност втори кюртаж ,след който се оказа ,че пак имам неизчистено удебеляване,но не искаха да ми правят трети кюртаж(три за три седмици). За радост имашее вероятност да се изчисти след първата менструация и така и стана. Вече всичко е ок и спиореед лекаря ,трябва да изчакаме още два месеца преди да направим опит. Имам едно дете на 8г. И след толкова лежане,кървене...и всички дертове,след като не можех да се грижа и за голямото си дете съм в голяма дилема,дали да правим опити. Знама ,че няма гаранции ,че пак ще има проблеми,но наистина не знам,дали искам.
Лека бременност на всички момичета и здрави бебета на финала Simple Smile

# 54
  • Мнения: 443
Честито и от мен Тракия  Hug Спокойна бременност и здраво бебче на финал ти желая!
Тракия колко цикъла след абразиото забременя? Ако правилно си спомням и твоя мисед е в късна седмица, след втория цикъл ли ти беше ОК лигавицата? Първият цикъл след колко дни ти беше? Дано не съм много досадна  Embarassed Толкова мотивиращо и обнадеждаващо ми действа бременността ти!  Grinning

Честито и на другите бременни в темата, на всички ви желая само позитивни мисли и емоции и здрави, пухкави бебенца на финала!  bouquet

Хайде започвайте сериозна работа по въпроса и останалите с зелена светлина! Дo колкото разбрах следващи с добри новини ще са Емси и Бъбъл! Ние с Хриската сме след 2-3 максимум 4 месеца  Wink

Пия всички препоръчани тук добавки - А, Е, Kолаген, вит Ц, Хиалуронова киселина, рибено масло от съомга с омега-3. Записах си час за ендокринолог за след месец и половина! Не мога да повярвам, че се чака толкова! Нямам търпение да ми излязат и генетичните изследвания, утре ще звънна да питам кога да ги чакам. Кога ходихте за първи път на гинеколог след абразиото? Чудя се първи цикъл ли да чакам или да звънна преди това...
За малко повече от седмица съм свалила 3 кг, преди следваща бременност трябва да кача 5-6кг, ама не знам как ще стане...

Лека нощ на всички Hug

# 55
  • Мнения: 1 280
С темата,че след кюретаж най-лесно се забременява си го обяснявам по следния начин :тотално се побъркваме,започваме да следим овулацията,разбираме кога е,обичаме се с мъжо и бам закъснение.   newsm62

# 56
  • Мнения: 117
Момичета, много съм притеснена, не знам какво се случва и ще се побъркам от притеснение вече Sad Не мога да спра да плача. На 6 ми беше кюртажа и същия ден кървих супер слабо и до вечерта спря, послед до днес имах много леко кафеникаво зацапване и преди малко получих кръвотечение, сякаш ми е дошло Cry Нормално ли е това? Да не са ми пробили нещо? Така ли трябва да е или имам сериозен проблем Sad

# 57
  • Мнения: 616
Елфче при мен беше така задържа се кръв и изтича изведнъж после ако няма големи съсиреци и не е продължително а еднократно такова изтичане е нормално Hug

Deer съжалявам че се записваш при нас Sad и аз имам дете на 7г. и сега не се получи. Надявам се следващия път  нещата да се случат желая го и на теб не се отказвай  Hug

# 58
  • Мнения: 236
Здравейте момичета, отдавна не съм ви писала, но ви следя редовно. Накратко ще ви припомня моята история.
Миналата година два пъти преживях ужаса мисед аборт. Така като живея в чужбина, а тук нищо не се предприема до 3 неуспешни бременности, през декември се прибрах в БГ за изследвания. Резултатите ни са добри и не се откри причина за абортите, съответно не се предприе и лечение.
Пиша ви за да ви окуража и да ви дам надежда, че пак ще видите двете чертички и то много скоро.
В момента съм бременна в13та седмица. Все още умирам от страх и съм много притеснена. Това е и причината, да не ви пиша толкова време. Още повече, че при мен не е предприета никаква терапия и нямам достъп до ултразвук, когато се притесня. Единствено ме крепи вярата и надеждата, този път всичко да е наред.
Честито на всички бременни, желая ни успешна и безпроблемна бременност, с пухкав финал.
И нека в най-скоро време всички момичета от темата да се похвалят с две черти. Желая Ви го от сърце  Hug

# 59
  • Мнения: 236
Елфче, не се притеснявай, при мен и след двата аборта беше така.
 Поплачи си, изживей си болката, но не забравяй, че след лошото идва и хубавото.

Общи условия

Активация на акаунт