Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2016, 16:39 ч.

Забавни въпроси за бременността

• 1 048 242
  • 13 523
  •   3
Отговори
# 13 380
После започна да обяснява, че под "изключения" е имала предвид късна овулация... Все ми се струва, че късната овулация, май пак си е овулация, или греша? Grinning Но важното е да гледаш дали ще ти дойде, не идната, а следващата менструация! Тоест трябват поне 2 менструации за да си сигурна, че не си бременна.Joy Оф, много сложно стана за мен...

Момичето ти го каза. Никога не разчитай на Тази менструация... ще дойде друга по-добра...

# 13 381
  • София
Цитат
при мен още в самото начало-преди болките в гърдите, гаденето и т.н. усещах неразположение в стомаха.....едно такова непрестанно къркорене, странна работа...,но още тогава разбрах, че съм бременна

...и при мен така след една паница боб!

# 13 382
  • София
Цитат
при мен още в самото начало-преди болките в гърдите, гаденето и т.н. усещах неразположение в стомаха.....едно такова непрестанно къркорене, странна работа...,но още тогава разбрах, че съм бременна

...и при мен така след една паница боб!

Честито и ти ще черпиш 🤣

# 13 383
  • София
А, не....сакън!

# 13 384
  • София
Като изключението да забременееш орално?
По темата ,вчера един колега ми разправя за някакви негови роднини.Имат едно дете,обаче второто не става...Изследвания,последвало инвитро,бебе няма.Минават 2-3-5 години.Един ден си говорят двамата мъже,колегата решава да се измайтапи-"абе,пич,да не бъркате дупките??"
Посмели се,посмели се и ...този месец жената забременяла...по естествен начин Grinning
Така че-там е разковничето! хахаха

# 13 385
  • Пловдив
"С първата бременност (няма да ми се смеете) мисля че усетих зачеването. Много странно и необичайно усещане- като някаква експлозия в една точка в мен, раано рано една сутрин. (доста след секс, не става дума за оргазъм, макар и да беше приятно)"

# 13 386
  • София
Ами така де!!!

Кви сте такива безчувствени тука, а?!?

# 13 387
  • Пловдив
Аз че съм безчувствена - безчувствена съм, но в моя защита ще кажа, че зачеването ми стана извън тялото ми. И само за това не го усетих.

# 13 388
  • София
Аз че съм безчувствена - безчувствена съм, но в моя защита ще кажа, че зачеването ми стана извън тялото ми. И само за това не го усетих.

Айде, айде, оправдания!!!

Поне имплантацията трябваше да усетиш, разни придърпвания, болки тук-там....

# 13 389
  • Пловдив
Права си. Ама както казах - дърво съм си.
Че и никакви придърпвания около пъпа не усетих. Ама то щото моето е ГМО, може и да е нямало пъпна връв.

# 13 390
  • София
Ама то затуй в тази тема сме се събрали - всичките безчувствени, без болки, без цветна бременност, че и половината оперирани от бебе....WinkTrollface

# 13 391
Гледам, че за орален и анален секс говорите. САКЪН! Жените тук такива неща не правят... Само онази, която след анален секс ѝ свършвали в устата.

# 13 392
  • София
Значи, ако си Майка, няма значение къде се е случило, трябваше да го усетиш.
Обаче и аз съм като теб и още тогава трабваше да се сетя, че няма да съм Майка! А не да чакам липса на цикАл, липса на болки  по оста “яйчник-тръба-матка”... та чак до операцията от бебе и не кърменето. Вселената ми го е показвало още от съвсем рано, ама...

# 13 393
  • София
"С първата бременност (няма да ми се смеете) мисля че усетих зачеването. Много странно и необичайно усещане- като някаква експлозия в една точка в мен, раано рано една сутрин. (доста след секс, не става дума за оргазъм, макар и да беше приятно)"

ахахахахаха не,това ме уби просто Grinning
сигурно го е усетила,ако е спала и без гащи...

# 13 394
Всичко усещат, само какви безумици пишат не усещат...  Close

Общи условия

Активация на акаунт