Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 144
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 590
  • Мнения: 8 067
Хейтърки сте и това си му е! Момичето не е имало менструация, имало е цикъл (2-3-4 дни)...
Готви се за дегустатор на храни, друго си е с такава чувствителност да се сдобиеш!

Аз с трите бременности само с гаденето си бях, никакъв друг симптом... безчувствена работа! Ни химиите усещах, ни играене на корема... Срамота!

С третото беше много безумно при мен: пътувахме с децата, малко "опознай родината, че да я обикнеш"... Те се жалват от гадене и повръщане, аз крещя "Спри колата!" и замествам децата в дейността... (26-27-28 ден от последна редовна менструация Wink, но... явно къс цикъл е било). Викам си "не е читава тая работа, я да ида до аптеката" и... татито беше сюрпризиран в едното ъгълче на България с новината Grinning

# 13 591
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Не знам за променени вкусове, но набивах кисели краставички на килограм, докато бях бременна. А по принцип не обичам особено. Обонянието ми се промени също като бременна. След раждането нещата постепенно се оправиха.

Вече за нищо я нямат тая бременност. То са цикли, бълбукане на корема, усещат имплантации...направо ме е срам аз само с едното гадене бях и то след близо месец закъснение. Отивам в ъгъла да се срамувам.

# 13 592
  • Мнения: 25 599
Някои и гадене не сме имали...  Laughing
4 пъти съм забременявала, само веднъж почувствах напрягане на гърдите преди датата на очакваната менструация. Никакви други признаци – нито болки тук и там, нито придърпвания, нито мърдане, нито апетитът ми се промени – ни-що. Само липса на менструация. За имплантации да не говорим – кой да ти каже, че и това трябва да усещаш?
Абе, хем дефектна съм била, хем и проста (нищо, че бях изкълвала де що литература намерих, включително и учебника по гинекология) – откъде да знам, че наличието на менструация е признак на бременност? В книгите друго пише...

# 13 593
  • Мнения: 9 570
Аматьорки!  Crossing Arms Жената една седмица след любкането усеща ритниците на бебето, вие тука с едно гадене сте тръгнали да се хвалите  Joy

# 13 594
  • София
  • Мнения: 8 932
То на всеки може да му се е случило да му се догади от някоя храна или да му се дояде друга, но да усеща химиите в храната, не ми се вярва.

# 13 595
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
И нищо не те е придърпвало около пъпа?!
Мен не ме, ама си мислех, че е защото моето е ГМО. Затова и никакви нормални симптоми нямах.

# 13 596
  • Мнения: 8 067
Някои и гадене не сме имали...  Laughing
4 пъти съм забременявала, само веднъж почувствах напрягане на гърдите преди датата на очакваната менструация...
Аз като минах 40-те се почна с това велико "напряхгане на гърдите" седмица-две преди датата на очаквана менструация... Явно биохимична съм имала... и така 7-8 месеца поред... сега пак се почва... ама нещо ми се гади Thinking дали не е "цветна" бременност... по сметки трябва да съм 3ти месец Scream Обърках се с тези симптоми, ей!

# 13 597
  • Мнения: 983
С третото ми детенце 7 дни преди очакваната дата за цикъл ми се догади от Самърсби с което предните месеци нямах такъв проблем.Пределно ми е ясно,че е почти невъзможно симтоми толкова рано ама така си беше после цяла бременност нищо освен болезнените гърди в началото.Със синът ми пък имах силно изразени ПМС (а аз нямам идва ми без да усетя)и цяла бременност нищо друго само,че нагъвах кисело и солено като за последно.А пък с най голямата кака се сетих за цикъл 7 дни след датата,че е трябвало да ми дойде и бебето беше едно спокойно и не риташе особенно и ако не ми растеше корема нямаше да знам,че бременея.

# 13 598
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
лесно ви е на вас.
а аз откакто чета тук за симптоматика, непозната на науката все като опушена пчела ходя.
не напушена все пак Wink
в друга тема пък ме атакува новото знание за  заразност и вирусоносителство (тип биологическа опасност) след ваксиниране.

сега се чудя откъде да намеря нещо за новата нАука и знание, та да не ходя немила, недрага и все неразбрала.

# 13 599
  • Мнения: 8 067
... все като опушена пчела ходя.
не напушена все пак Wink...
Sweat SmileJoySweat SmileJoySweat SmileJoySweat SmileJoySweat Smile
Открадвам ти определението, тъкмо да описвам псохо-поведенческото си състояние ясно и образно Smiling Imp
Ти сигурна ли си, че не е като напушена (все пак!)?

# 13 600
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
TrollfaceTrollfaceнапушването е с ... абе онова, за което има специален раздел в НК Trollface
а пчелите ги опушват с... абе по-добре да не казвам с какво.TrollfaceTrollfaceTrollface

'се пак или с'епак? Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 13 601
  • Мнения: 5 680
Цитат
Здравейте, дами! Нов съм, но въпросът, който исках да обсъдя с вас ме държи в напрежение. Вчера с приятелката ми правихме секс (на мен ми беше за пръв път), използвахме презерватив, не беше скъсан, всичко като цяло си му беше наред. Като приключихме го махнах моментално, завързах го и в коша. Обаче по члена ми имаше сперма след края. И това веднага породи у мен притеснението, че може евентуално да съм свършил в нея, въпреки че не усетих да съм. Тя каза да не се халосвам и че всичко щяло да бъде наред, но за всеки случай да ви питам има ли повод за притеснение в тази ситуация?Дали има вариант сперма да е попаднала в нея и дали има риск от забременяване? Предватирелно ви благодаря за помощта!

Ама естествено, че е бременна - все пак презерватив са ползвали.

# 13 602
  • у дома...
  • Мнения: 3 079
Момчето се хвали, че му е за първи път! Това е идеята на поста. Вече не е девствен. Друго ми е интересно - когато ползват презерватив, хм..., "изстрелят" семчовците, това за какво се брои? За вътре или за вън? Оръдието на труда е вътре в "цветето".

P. S. Ще ме прощавате за речника, ама петък следобед е, трета седмица имам нова колежка, която много обича да ми ползва МОИТЕ офис консумативи... И ми ги губи!

# 13 603
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Само така се забременява, не усещаш как свършваш работата и задължително с презватив. Няма какво да го мисля младежът, направо да купува ританките.

# 13 604
  • София
  • Мнения: 10 642
И аз съм от тези без гадене и без вкусови усещания на химия. Корема ми играеше, ама от 22г.с.... не знам дали това се брои

Общи условия

Активация на акаунт