Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2016, 16:39 ч.

Забавни въпроси за бременността

• 1 123 946
  • 14 734
  •   3
Отговори
# 14 640
  • София
Ами те двете са на различен принцип. А NST (записа но тонове), носи друга информация

# 14 641
  • Пловдив
Може да се чуе пулсът, а не само да се види, ако ехографът е в подходящ режим.

# 14 642
Какво значело това... Малко ми напомня на часовете по литература от гимназията и "Какво е искал да каже авторът?".

# 14 643
  • Пловдив
Чува се и още как. Т.е. лекарят ти може да го чуе и да ти го пусне, та да го чуеш и ти.
За мен тогава беше най-прекрасният звук.

Последна редакция: вт, 16 апр 2019, 10:17 от Pesheck

# 14 644
Какъв е този лекар - "мъничка бременност" JoyJoyJoy на 26 дни ХАХАХХАХА

Не съм на 100% сигорна но мисля че си в 4 г.с
И аз не съм сигОрна, какво става, ама тука имаме чукча писател, не читател...

# 14 645
  • София
От една и съща потребителка:

Цитат
Zdraveite az si napravih 3testa koito pokazvat otricatelno a mi zakasnq i s maja mi ne se pazim veche 4meseca imam nqkoi simptomi gadene viene na svqt nadvishila aam kilogrami chyh che testovete ne pokazvat ponqkoga bremenna li sam??

Цитат
Здравейте,на мен също ми закасня вече 6дни правих 3теста но се оказват отрицателни и 3-те чела съм за домашни тестове със паста за зъби до колко е верен този(домашен)тест ако някой от вас е правил моля пишете...благодаря

# 14 646
  • Варна
Какво точно е правила с пастата за зъби ме интересува Confused

# 14 647
Не знам къде ги четат тези тестове със сода, рукола и паста за зъби, но се чудя дали нещо не са се объркали и въпросните тестове да не са за бременност, ами за проверка на IQ-то...

# 14 648
Ей то не остана нищо в къщи (ни в кухнята, ни в банята) което да не е тест за бременност Rolling Eyes

Само да не реши мъж ми, че си правя тест за бременност, като вляза да си мия зъбите Scream ще изтрещи горкия!

# 14 649
  • София
Ще изтрещи, ако види, че препикаваш пастата за зъби. 😁

# 14 650
С толкова деца сме (сумарно), че ще изтрещи само ако види, че я взимам (ако знае, че е "стока с двойно предназначение", т.е. че е и тест за бременност де)

# 14 651
Много сте изостанали, ейййй…..!!!!

Паста за зъби - две в едно!

….и задължително отрицателен тест за бременност!

ПС: Само се чудя как не вярват на теста за бременност, но ще повярват на тестове с паста за зъби, сода, рукола и подобни?!?

# 14 652
  • Пловдив
В "Гугъл" излизат 105 000 резултата за "тест за бременност, паста за зъби"...
Има още тестове за бременност с оцет, яйце, захар, аналгин, аспирин, белина, сапунена вода, глухарче, пшеница и ечемик, червено вино,зеле...
Ще се гръмна.

# 14 653
Ето как трупат трафик към сайтовете... Някои хора приемат написаното в нета за чиста монета и изобщо не могат да отсяват информацията, на която попадат. Даже забелязвам, че не много интелигентните вярват само на глупостите, които четат, а на сериозните неща - не. Явно мозъкът им е настроен да възприема определен тип информация. Grinning То малко като с фалшивите новини..

# 14 654
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
някои от тези безумия са излъчвани по телевизията, а както знаете ТВ информацията е безспорна и неоспорима.

Общи условия

Активация на акаунт