Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 апр. 2016, 16:39 ч.

Забавни въпроси за бременността

• 1 175 001
  • 15 474
  •   1
Отговори
# 15 225
В темата на бременните става все по-интересно:
Здравейте, родих преди 2 месеца и половина, дойде ми 2 пъти вече, понеже не кърмя и съм секцио. Този път ми свърши преди 3 дена и днеска пак почнах да кървя. Случвало ли се е на някоя и трябва ли  да ходя по доктори понеже няма кой да ми гледа детето или нещата ще се нормализират? Слагам и колан, отдавна не бях и вчера го сложих, и днеска съм така, възможно е да съм си разбутала нещо 😑
Таз девойка явно мисли, че след секцио менструацията идва по-скоро, след като го е посочила като една от причините да има вече менструация. Друго, обаче, ме вълнува, какво по-точно е разбутала? Grinning

# 15 226
Много мислят така. Наскоро четох въпрос, беше горе-долу "родих естествено преди два месеца, кърмя, защо съм неразположена".

# 15 227
  • София
Мъка... мъка...

# 15 228
В темата на бременните става все по-интересно:
Скрит текст:
Здравейте, родих преди 2 месеца и половина, дойде ми 2 пъти вече, понеже не кърмя и съм секцио. Този път ми свърши преди 3 дена и днеска пак почнах да кървя. Случвало ли се е на някоя и трябва ли  да ходя по доктори понеже няма кой да ми гледа детето или нещата ще се нормализират? Слагам и колан, отдавна не бях и вчера го сложих, и днеска съм така, възможно е да съм си разбутала нещо 😑
Таз девойка явно мисли, че след секцио менструацията идва по-скоро, след като го е посочила като една от причините да има вече менструация. Друго, обаче, ме вълнува, какво по-точно е разбутала? Grinning

Чакрите!  Mr. Green

Нандин, сега погледнах, че твоето момченце вече е на година и четири месеца. Как лети времето....все едно вчера се шегувахме с Доместоса.... Mr. Green

Последна редакция: ср, 03 юли 2019, 00:24 от AnMary

# 15 229
Ха! Че аз също бях със секцио, а ми дойде чак след два месеца... Пу! Окъсняла съм.

# 15 230
Аз съм най-изостанала - чак след 1,4 г. Mr. Green Crazy

# 15 231
  • София
Нандин, сега погледнах, че твоето момченце вече е на година и четири месеца. Как лети времето....все едно вчера се шегувахме с Доместоса.... Mr. Green
Много бързо лети Simple Smile
Всички знаят, че и аз съм от оперираните от бебе, почти не съм кърмила, ама ми доде 4,5м след операцията.

# 15 232
  • София
Майките на София... Отдолу над 100 коментара, от които поне 70 са "Да, честито! Моят такъв тест сега е на 2год/в първи клас и тн"...

# 15 233
 newsm26

чи къ?!? Whistling

# 15 234
  • София
Ох, на мен ми се привиждат даже 2 много бледи черти в празния прозорец. Явно още спя.🤨

# 15 235
Абе, може и да има нещо загатнато, ама 9 дни не е ли малко раншко за тест?

# 15 236
  • София
Това въобще не го коментирам. То е ясно.  Просто вместо 1 черта в празното квадратче все още ми се привиждат 2 размазани черти + 9 дена преди менструацията = нередовен тест за мен. Защо всички и обясняват друго, си е загадка за мен.

# 15 237
Хаха... Добре, че нямам фейсбук. Тази мадама е забременяла снощи, както се казва, и хоп - има + тест.

Тази черта е изпарителна. В нашия форум е пълно със снимки на тази марка тестове с изпарителни черти. Дори и потребителките на фейсбук да не знаят, че марката тест е скапана, би трябвало да са наясно, че 9 дни преди закъснението е абсолютно невъзможно да има положителен тест. Сега, като й дойде на мацката, ще й кажат, че не се е закрепило бебенцето...

# 15 238
  • София
Да, да - така модерната напоследък биохимична бременност. Всяка втора е с такава.

# 15 239
Не, тя ще се окаже бременна и после всички ще се юрнат да правят тестове 10 дни преди закъснение Grinning те точна така тръгват тези идеи.

Общи условия

Активация на акаунт