Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 841
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 17 460
  • Мнения: 4 958
Сигурно е избягало бебето вече с писъци от тази майка дето го храни с хартия Joy
Шегата настрана, добре си е сигурно бременната, какво да става Joy

# 17 461
  • Мнения: 39 232
Поне със сигурност тя е бременна.

# 17 462
  • Мнения: 2 161
Абе прави са си хората да не дават вилици и ножове на деца. 20 и кусур въоръжени фърфалаци не си е работа. Никой не знае кога някое ще замахне по детски и ще я забие тая вилица в другарчето.

# 17 463
  • France
  • Мнения: 12 463
Ти виждала ли си детски ножове и вилици?

# 17 464
  • София
  • Мнения: 12 006
Абе прави са си хората да не дават вилици и ножове на деца. 20 и кусур въоръжени фърфалаци не си е работа. Никой не знае кога някое ще замахне по детски и ще я забие тая вилица в другарчето.
Ама направо до университет да не им дават да боравят с вилици и ножове, ама то и после не си е работа - отиваш на ресторант и 60 човека въоръжени... тцтцтц.... После що ма'тряла бил лош.

# 17 465
  • Мнения: 4 958
Направо от малки да ги вържат, щото много неща са потенциално опасни Joy

# 17 466
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат
Здравейте от мен отново.
Имам един странен въпрос.
Ако по погрешка с храната изядем нещо, което не трябва (например парченце черупка от яйце или костница някаква, или някаква частица от хартия или нещо друго, което не е редно) дали може да стигне до бебето и да му навреди..
Да вземе да хапва по-често хартия и по-конкретно тоалетна хартия, че като стигне до бебето, поне да му е в полза - да има с какво да си бърше дупето детето Satisfied

# 17 467
  • Мнения: 18 878
Луда работа Joy
От мързел им спират развитието на иначе толкова лесни, но важни неща Simple Smile
Моето сега е на възраст за ясла и от доста време сам си ползва виличка и лъжичка, е кюфтетата често и с ръка ги яде Joy
Направо ще ги Misc Gun Misc Gun Misc Gun ако в яслата или детската не му дават да се храни сам. Нали трябва да се научат!?

Е, у вас ще си ги учиш. На всичко за детската градина ли се разчита?

# 17 468
  • Мнения: 4 958
Луда работа Joy
От мързел им спират развитието на иначе толкова лесни, но важни неща Simple Smile
Моето сега е на възраст за ясла и от доста време сам си ползва виличка и лъжичка, е кюфтетата често и с ръка ги яде Joy
Направо ще ги Misc Gun Misc Gun Misc Gun ако в яслата или детската не му дават да се храни сам. Нали трябва да се научат!?

Е, у вас ще си ги учиш. На всичко за детската градина ли се разчита?
Написах вече, че съм си го научила у нас Wink

# 17 469
  • Мнения: 25 568
Знам за няколко градини, в които през 90-те в трета и четвърта група децата се хранеха с нож и вилица. И салфетки, че и това е проблем на места.
Виждала съм също в други градини и в един и същ съд да се сервира първо, второ и трето.
Когато липсват прибори или посуда, проблемът е в леличките – мързи ги да мият. Въпросните обаче имат директор, на когото можете да се оплачете. Ако не помогне, в РИО. Ще се задействат.

# 17 470
  • Мнения: 18 878
Луда работа Joy
От мързел им спират развитието на иначе толкова лесни, но важни неща Simple Smile
Моето сега е на възраст за ясла и от доста време сам си ползва виличка и лъжичка, е кюфтетата често и с ръка ги яде Joy
Направо ще ги Misc Gun Misc Gun Misc Gun ако в яслата или детската не му дават да се храни сам. Нали трябва да се научат!?

Е, у вас ще си ги учиш. На всичко за детската градина ли се разчита?
Написах вече, че съм си го научила у нас Wink

А защо тогава пишеш "нали трябва да се научат"? В крайна сметка научени ли са, или трябва да се научат?

Аз в детската градина, предполагам и в яслата, съм яла в едни метални купички, както и останалите деца. Мислиш ли, че някое от тези деца не се е научило да яде с нормална посуда след това?

# 17 471
  • Мнения: 4 958
Всички деца са различни, така че...Не знам. Моето от много мъничко се храни само с лъжичка, вече и виличка, но допускам, че не всички деца са така Stuck Out Tongue Winking Eye
Но освен, че трябва да се учат как да си държат виличката и лъжичката, има и разни навици и поведение на масата на които също трябва да се учат, а това става с постоянство и опит.

# 17 472
  • София
  • Мнения: 12 006
Е, у вас ще си ги учиш. На всичко за детската градина ли се разчита?
Според теб как се изгражда навик при условието: "у нас маме с прибори, на градина - с ръце" че лелките ги мързи да се занимават с децата Satisfied

# 17 473
  • Мнения: 18 878
Е, у вас ще си ги учиш. На всичко за детската градина ли се разчита?
Според теб как се изгражда навик при условието: "у нас маме с прибори, на градина - с ръце" че лелките ги мързи да се занимават с децата Satisfied

Аз също не помня да са ни давали вилици в градината, за ножове пък изобщо. А много ясно си спомням металните копанки и лъжиците, барабар с вида храна, защото не я харесвах изобщо и ми се е запечатало като спомен. Вкъщи съм употребявала и вилица, и пластмасови, и порцеланови съдове. Нож за рязане на месо и пр. не, тъй като не ядях подобни неща  Не е било проблем това, че в детската градина не дават. И изобщо, у нас много неща правя, които не правя навън. Вкъщи мога да ходя и по гащи, ама навън съм успяла да изградят навик да не го правя. Децата от доста малки правят разлика между дома си, на гости и навън.

# 17 474
  • Мнения: 7 690
Цитат
Здравейте, дами! Дъщеря ми е на почти 8 месеца, а на мен ми закъснява с 16 дни. Реших да си направя тест, който се оказа положителен. След раждането цикълът ми не е много редовен, но знам, че и много лесно се забременява. Та въпроса ми е възможно ли е тестът да отчита предишната ми бременност, тъй като с мъжа ми много сме се пазили?   

Общи условия

Активация на акаунт