Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Забавни въпроси за бременността

• 1 297 508
  • 17 513
  •   1
Отговори
# 17 505
Душичка. Тази в кой клас е?

# 17 506

Сигурно още не са учили за половата система .

# 17 507
  • София

Те и да учат едва ли ще има разлика,тя от толкова бутане пак ще го е пропуснала.Най-жалкото е че жени с деца вярват в митове и еднорози,извинявам се  Grin

# 17 508
  • Пловдив
Слънчогледке, ти внимавай с извиненията, че ...
Хора, вие осъзнавате ли какво им е на лекарите? Ама наистина, не стига че ги подлудиха с тоя ковид, ами и няма, няма се изтърси някаква такава. А те горките, даже нямат право, да я нахокат едно хубаво и да я пратяг, да почете малко.

# 17 509
Винаги ме е било жал за личните лекари. Имах един познат, който ходил на лекар, защото намерил бял косъм на носа си. Било странно да е там, а и бял! Аз не бих запазила самообладание, някой зевзек със сигурност си е направил колекция с въпроси от пациенти.

# 17 510
Май съм го писала и преди, но докато ходех на ЖК, такива неща чуха ушите ми пред кабинета, че чак ми беше жал лекарят ми с какви тъпотии и драми трябва да се занимава Joy

# 17 511
  • Балчик

Не е сигурно. Те може да са учили, но нейните мисли са били другаде!

# 17 512
  • FRANCE
Другаде, другаде точно в половата система са си били мислите:blush:

# 17 513
Слънчогледке, да те поздравяваме значи, с тез извинения Smile Joy
Аз докато ходех на ЖК, много бременна вече, чух "Ама как така не съм бременна, той ме пипаше цяла вчер. Ще търся друг лекар, аман от некадърници". То лошо няма, ама лелята беше на видима възраст да ми е майка... та не знам какво да си мисля.

Общи условия

Активация на акаунт