Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Забавни въпроси за бременността

• 1 314 117
  • 17 756
  •   1
Отговори
# 17 745
  • Пловдив
Както мъжът и свършва отвън, така тя спокооооойно може да забременее от него.

# 17 746
  • Варна
Ако се опръска, може и той да зачене.🤣

# 17 747
Нищо не е разбрала девойката, туй хубу. Ама вий къде сте, ами кажете на момичето, че и мъжа трябва да пие тези витамини. То така не става работата. Ей, докога акъл да лея не знам..😂

# 17 748
  • Euskal Herria
Е, що пък да пие и мъжът? И той ли ще бременее?
Ех, още се уча - на, с витамини се забременява. Не както едно време при нас  Simple Smile

# 17 749
Е, как що, Янче? Бебе с двама става. И никакъв секс. Без овулациЙ, но с витамини. Честна дума🤞

# 17 750
  • Пловдив
А аз СЕРИОЗНО казвам, че въпреки, че мъжът свършва отвън пак може да се забременее от него.

# 17 751
  • у дома...
Янтра, то се случва и жена да роди от собствения мъж.

# 17 752
  • Пловдив
От тук, но тази информация я има на много места. https://bremennost.bg/predeiakulacionna-technost.html

Може ли от предеякулационна течност да се забременее? ДА! – Предеякулационна течност може да съдържа сперматозоиди, които могат да причинят забременяване.

# 17 753
  • Наблизо
А да,абсолютно вярно,Янтра.АКо това е методът на пазене,трябва и двамата да са наясно,че може да настъпи бременност и да са подготвени.

# 17 754
  • France
А аз СЕРИОЗНО казвам, че въпреки, че мъжът свършва отвън пак може да се забременее от него.
Да, това е така. Но защо ТЯ пие витамини, а той я ПАЗИ искам да разбера?! ТОЙ знае ли, че ТЯ се готви за бременност?

# 17 755
Е, то отговорът е ясен – тя иска бебе, той – не.

# 17 756
  • Пловдив
Да, това е така. Но защо ТЯ пие витамини, а той я ПАЗИ искам да разбера?! ТОЙ знае ли, че ТЯ се готви за бременност?
Тя ще му организира някоя изненада. Ама тоз да вземе да се пази по-умно.

Общи условия

Активация на акаунт