Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 149
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 5 605
Чакайте да ви покажа, преди няколко дни, докаро търсих мнения за един лекар на какъв бисер попаднах. До сълзи сме се хилили:
"Здравейте, д-р ......... . С моя много искаме бебе, правим опити вече 3 години но не става. Дудата на снаха ми ме пита дали не му е много къс инструмента. Често това била причината да не се забременее, защото като е къс не можел да стигне до марката и да я оплоди. Мислите ли, че това наистина може да е причината? Какво можем да направим? Не искам да го карам да си го удължава, но пък много искаме бебе. Какво е вашето мнение?"


# 346
  • Мнения: 4 569
 ooooh! Ама и размера ли имал значение за забременяване?

# 347
  • София
  • Мнения: 5 605
Еми явно. Щом дудата е казала  Laughing Жената, за да е сигурна, чак доктора е решила да пита.

# 348
  • Мнения: 25 599
"Дуда" в случая какво означава?
От този форум знам, че в някои региони така наричат половия орган на малките момиченца...  Crazy

# 349
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
И аз това се зачудих Thinking
Освен да е дула, една от ония луди жени, които се самообявяват за компетентни помощнички при раждане.

# 350
  • София
  • Мнения: 5 605
Не знам. Аз си мисля, че вероятно Дула е имала предвид. Ама знае ли човек кой й е говорил  Mr. Green
Како, разкри ми ново значение на думата  hahaha Аз знам, че някъде викат така на черниците. Ама ако и тях ги намесим, работата ще стане сериозна.

# 351
  • Мнения: 25 599
Предположих, че може би е дума, с която наричат някоя роднина от женски род. Но не, Гугъл не е чувал за такава:

http://www.bgjargon.com/word/meaning/%D0%B4%D1%83%D0%B4%D0%B0
https://rbe.chitanka.info/?q=%D0%94%D0%A3%D0%94%D0%90
http://www.onlinerechnik.com/duma/%D0%B4%D1%83%D0%B4%D0%B0
http://liternet.bg/folklor/sbornici/bnpp/obredni/178.htm  Crazy Crazy Crazy

# 352
  • Мнения: 30 802
...съзирам пазарна ниша- дула за бебеправене...

# 353
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
И масово удължаване на инструментите.

# 354
  • София
  • Мнения: 5 605
...съзирам пазарна ниша- дула за бебеправене...
Аз предлагам да се специализираме, докато не се е наводнил пазара  Mr. Green
Ензим и ще искаме процент от пластичните хирурзи.  Laughing

Аз друго не мога да си обясня-наистина ли някоя нормална жена може да даде такъв съвет или просто авторката това е чула/разбрала.  newsm78 Щото аз явно голяма част от часовете по биология съм пропуснала, щом не съм разбрала, че "инструмента" трябва да влезне в матката, за да стане работата.  hahaha

# 355
  • Мнения: 4 569
Ужас!
Добре, че не трябва да излиза през ушите.

# 356
  • Мнения: 1 700
Ужас!
Добре, че не трябва да излиза през ушите.
хаххаха  Joy Фушите,Фостата...ако трябваше да влиза във всяка дупка щеше  да е злато

# 357
  • София
  • Мнения: 30 139
...съзирам пазарна ниша- дула за бебеправене...
Аз предлагам да се специализираме, докато не се е наводнил пазара  Mr. Green
Ензим и ще искаме процент от пластичните хирурзи.  Laughing

Аз друго не мога да си обясня-наистина ли някоя нормална жена може да даде такъв съвет или просто авторката това е чула/разбрала.  newsm78 Щото аз явно голяма част от часовете по биология съм пропуснала, щом не съм разбрала, че "инструмента" трябва да влезне в матката, за да стане работата.  hahaha

 Joy hahaha Joy

Това е нов революционен метод за забременяване. Направо в матката и готово. Няма какво да губи време.

След като ду(да)лата е казала, значи е сигурно. Peace

***

Ето и един примерен график:

Цитат
Според мен до 3 дена ще овулирам,мъжа ми е скапан от работа и каза от утре ще почваме пак,вчера бяхме,днес пропуснахме,мисля до Петък и край!  Hug Hug Hug

Мъж да не си на днешно време, ей!

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 00:43 от missence

# 358
  • Мнения: 30 802
Начи трябва да закачам табелата- ставам дула по зачеването. Ша им светя до откат, от консултирането с кърмене имам опит да тормозя хората по отношение на биологичните им функции, та ще стане работата. Трябва да се дава акъл за правилната поза. После ще предлагам гадателски услуги от един час след акта- таро, кристална топка и хвърляне на боб, с което ще позная каква душа е тръгнала да се въплъщава, дали ще е дете-индиго, дете принтерна хартия или дете-кламерче.

Иначе е разпасана работа, пък и хабим мъжете, то така си трябва- секс 6 пъти в месеца, само във фертилните дни, после почивка, да пази кръста и чакрите от изхабяване...

# 359
  • Мнения: 12 662
Не знам. Аз си мисля, че вероятно Дула е имала предвид. Ама знае ли човек кой й е говорил  Mr. Green
Како, разкри ми ново значение на думата  hahaha Аз знам, че някъде викат така на черниците. Ама ако и тях ги намесим, работата ще стане сериозна.


Ако е в смисъла на Кака, става още по-сериозна. Дудата на снаха й може да го е премерила. 

Общи условия

Активация на акаунт