Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 059
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 405
  • Мнения: 2 309
Аз нали вечно неразбрала да питам пак... мацката е достигнала до оргазъм от пишкането ли?  newsm78 Ако е така- егати късметлийката! Моя какво ли не прави, а тя от едното пишкане  Crazy

# 406
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Софи,  Joy само едно ще кажа - ако яйчниците бяха продуктивни колкото тестисите, Земята щеше да е пренаселена мноого отдавна  Joy . А, и още нещо, тази тема нямаше да я има, нямаше да има тестове за овулация, абе, страхотия. hahaha
Ето, тази в поста на Таласъми се притеснява, че по време на мензис е забременяла, а пишкането е много съществен момент Joy , мноого.  hahaha  hahaha  hahaha Нали имаше тема за броя на дупките и откъде пишкат жените (авторката на темата смяташе, че пикат през влагалището май)  hahaha  Joy ...

# 407
  • Мнения: 1 740
Цитат
Нали имаше тема за броя на дупките и откъде пишкат жените (авторката на темата смяташе, че пикат през влагалището май)  hahaha  Joy ...
doh Ох, наистина има такива, които мислят така. Както и такива, които мислят, че бебето се носи в стомаха. Аз пък се чудя те с какво мислят. Нови времена - нова анатомия...

Последна редакция: пн, 18 апр 2016, 21:54 от rain_bs

# 408
  • Мнения: 2 309
Софи,  Joy само едно ще кажа - ако яйчниците бяха продуктивни колкото тестисите, Земята щеше да е пренаселена мноого отдавна  Joy . А, и още нещо, тази тема нямаше да я има, нямаше да има тестове за овулация, абе, страхотия. hahaha
true that, но пък и не "свършваме" през клитора!  Wink То и затова е едно вагиналният оргазъм и друго клиторният!  Peace
А това за пишкането не го бях засичала!
И сега какво, аз съм си изяла бебето ли? newsm78

# 409
  • Мнения: 337
Аз нали вечно неразбрала да питам пак... мацката е достигнала до оргазъм от пишкането ли?  newsm78 Ако е така- егати късметлийката! Моя какво ли не прави, а тя от едното пишкане  Crazy

Нали казват, че едно пикаене било половин....мда. Wink

# 410
  • Мнения: 2 309
Аз нали вечно неразбрала да питам пак... мацката е достигнала до оргазъм от пишкането ли?  newsm78 Ако е така- егати късметлийката! Моя какво ли не прави, а тя от едното пишкане  Crazy

Нали казват, че едно пикаене било половин....мда. Wink
Joy Joy Joy тц, не го знаех това! Но пък бивше гадже на моя приятелка я питал дали свършва когато си слагала тампон  Shocked

# 411
  • Мнения: 1 740
И сега какво, аз съм си изяла бебето ли? newsm78
Laughing Ми да, оттам идва "глътнала топката". Като имаш бебе в стомаха, така е.
Та да отбележим новата опасност - внимавайте какво ядете, за не се чудите после откъде ви е дошло.

# 412
  • Мнения: 337
Цитат
Аз имам всички симптоми на бременност, но си имам цикъл. Направих 3 теста и трите са отрицателни, но коремът ми е страшно надут вече 2 месеца. Моля кажете си мнението възможно ли е да съм бременна?

Цитат
Вкара ми го около 5 пъти и беше с презерватив, но ми закъснява със около 4-5 дена. Да се притеснявам ли?

Цитат
Моята история е такава, че преди три дена под въздействието на доста алкохол правихме секс с приятеля ми, но проблемът е, че не помним дали не е свършил в мен! Цял ден след това ми течеше нещо от влагалището - може ли това да е знак че е свършил в мен!? за всеки случай пих Ескапеле около 16-18 часа след това - късно ли съм изпила хапчето?

Цитат
ака с приятелката ми не правим точно секс а само пенисът ми е допрян до вагината и или е между срамните устни. Искам да попитам така може ли да забременее от предеякуационната течност при полужение, че 40 часа след това прие ЕСКАПЕЛ. Тя реално е девствена ХИМЕНЪТ НЕ Е скъсан. Има ли опасност да забременее от тази течност без да е имало проникване, а само между срамните устни

Цитат
хименът не предпазва от бременност!

# 413
  • Мнения: 9 569

Цитат
ака с приятелката ми не правим точно секс а само пенисът ми е допрян до вагината и или е между срамните устни. Искам да попитам така може ли да забременее от предеякуационната течност при полужение, че 40 часа след това прие ЕСКАПЕЛ. Тя реално е девствена ХИМЕНЪТ НЕ Е скъсан. Има ли опасност да забременее от тази течност без да е имало проникване, а само между срамните устни

Цитат
хименът не предпазва от бременност!
Е, не мога повече аз, предавам се  Joy

# 414
  • Мнения: 2 309
на сперматозоидите? Внимавай! Форумът както излезе е със силно арогантни сперматозоиди, които забременяват и от растояние!

# 415
  • Мнения: 2 883
Забавна темичка, да се запиша и аз с един бисер от позната преди няколко години. Та според нея е възможно да се предпазиш от бременност, дори, ако мъжът е свършил в теб, ако веднага след това отидеш и се изпишкаш в тоалетната  Crazy До колкото си спомням по това време тя вече имаше 1 дете  Grinning

# 416
  • Мнения: 4 569
Представяте ли си ако мъж се разпише в темата, как ще забременеем всички ...  Party

# 417
  • Мнения: 337
Цитат
Практикувам петинг с приятеля си от известно време и наскоро се появи въпросът с нежеланата бременност. Един път приятелят ми свърши върху мен и част от спермата попадна върху гащите ми. Чувала съм че спермата не може да преминава през тъкани (плат) но моите гащи бяха на достатъчно големи дупки колкото зърно ориз.... и също да кажа че бях в цикъл, но беше почти свършил и затова бях без превръзка.

Отидох да се измия веднага но първо измих коремът си и след това гащите си и интимната ми част... малко съм притеснена защото знам че сперматозоидите се движат и то бързо, възможно ли е да забременея, поради забавянето ми, в смисъл изпиране на гащите или нещо такова, искам да кажа също че съм девствена и че обух гащите ми дори да бяха мокри защото нямах други, бяхме в тях и трябваше да обуя нещо докато отида в нас... не ми се присмивайте знам че може би много си въобразявам но не се чувствам спокойна. Благодаря предварително...


И малко да отклоня темата (надявам се, нямате против Wink ):

Цитат
По вредно е момчетата ако прекаляват (с мастурбацията), защото там се изхвърля енергия и много ценни за организма съставки, но за момичетата няма норма, правиш го колкото си искаш. Но дали това няма да попречи за истинските ти чувства, след това при същинският секс?

Цитат
...може ли ултразвуков гел да се използва за еротични цели?

# 418
  • Мнения: 2 309


И малко да отклоня темата (надявам се, нямате против Wink ):

Цитат
По вредно е момчетата ако прекаляват (с мастурбацията), защото там се изхвърля енергия и много ценни за организма съставки, но за момичетата няма норма, правиш го колкото си искаш. Но дали това няма да попречи за истинските ти чувства, след това при същинският секс?

  hahaha От утре момичета всяка хваща вибратора (поне за тях засега не сме чули да забременяват) и започваме! Само да не започнем да изпитваме чувства към вибратора  Whistling че после как казваш, че си оставяш половинката за този с батериите  Mr. Green

# 419
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Цитат
...може ли ултразвуков гел да се използва за еротични цели?

Имам един познат гей, който казва, че този гел бил по-добър от вазелина  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт