Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 794
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 650
Е, неее  Joy Joy Joy Това за гъвкавия е разбиващо  Joy Значи трбва да следват и  постове с проблеми от сорта - от доста време маструбирам и си свърших в дупето, да си взема ли тест за бременност Laughing

# 556
  • Сф
  • Мнения: 10 633
И аз имах съученик, който беше известен със самосвиренето си👍
Иначе дамата с гласните струни сигурно прави "дълбоко гърло" та с право се притеснява да не увреди нещо ...по шията 😁

# 557
  • Мнения: 2 650
Е,   от "дълбокото гърло", най-много да те заболи гърлото, но виж, ако   се разврещиш все едно  те дерат жива и то щото така си  се  понаучил от разни канали, то тогава е възможно и да скъсаш някоя гласна струна Thinking

# 558
  • Мнения: 2 309
Аз друго се чудя... дали това е нов метод за подобряване на зачервеното гърло?  newsm78 Ако е така, мъжът ми ще умира от радост когато се разболявам  Laughing

# 559
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Това не може да е истина???? /самоосвирването/
Не.  Joy Joy

# 560
  • Мнения: 9 567
Това не може да е истина???? /самоосвирването/
Не.  Joy Joy
И аз съм чувала такива легенди Mr. Green

# 561
  • Мнения: X
Цитат
    Добро утро,
Дойде ми  #2gunfire #2gunfire много тъпо, чак ми се плаче
Искам да ви питам възможно ли е сама да се саботирам- правя почти всеки ден коремни преси по доста повторения и натоварването на коремната ми мускулатура е голямо, това оказва ли влияние върху забременяването  newsm78

# 562
  • Мнения: 337
И последно от мен за днес:

Цитат
Малко след това споделих на една моя приятелка а тя ми каза, че има жени който ципата не може да им бъде разкъсана и за това нямат кръв и в бъдеще няма да могат да имат деца, защото ципата им е "разтегателна" и не може да се скъса (каза, че това са го учили по биология в 7ми клас, може и аз да съм го учила но нямам спомени). Аз не тренирам и не съм тренирала нищо и трябва ципата ми да не е "разтегната".. Това значи ли, че щом съм нямала кръв, няма да мога да имам деца?

Цитат
Аз съм момиче на 18 и имам въпрос към Вас, защото не съм много наясно с нещата. С приятеля ми правим орална любов вече повече от година, но наскоро прочетох статия в интернет, че може да се хване СПИН от орален секс, ако имаш ранички в устата и по главичката на пениса също има. Смисъл, възможно ли е аз да се заразя със СПИН ако имам раничка на устата, а той има на пениса, но той не е носител на СПИН и е напълно здрав?

Цитат
Вчера с приятеля ми правихме секс С презерватив. Той свърши в презерватива извън мен, след което отиде да си махне презерватива и да се измие. Бави се 2 минути някъде върна се и след малко вкара прст в мен. Попитах го дали си е мил ръцете и какво е направил в банята, той ми отвърна, че е махна презерватива и си е измил половия орган само с вода. Та въпроса ми е следния:може ли, когато е махал презерватива по ръцете му да е останала сперма дори и след като си е приплакнал ръката с вода и да забременея? Благодаря за вниманието!

Цитат
С моя приятел сме заедно от 4 години, странното при нас е че не правим секс в истинския смисъл на думата. Явно аз съм много тясна и не може да проникне в мен както трябва, а само главичката. Странното е че забременях, явно се е изпуснал и работата е станала. Ние сме много щастливи от този факт, защото си мислехме, че това никога няма да се случи и си мислехме за някаква операционна намеса за да ме отворят. Винаги съм редовна на гинекологичните прегледи, но досега е минавало само с видеозон, без да ми бъркат. Сега вече съм много притеснена, защото съм в напреднала бременност и скоро ще започнат да ме проверяват за разкритие и ще разберат, че не съм отворена. Знам, че историята ми е странна, но е така. Ако е имало някои от Вас в такова положение да пи6е. Страх ме е, че ще боли и че на лекарите ще им се стори странно. Благодаря предварително.

# 563
  • Мнения: 2 883
 Joy може ли линк към последния цитат? Подозирам, че коментарите ще са цветущи и ще ми оправят настроението за седмица напред  bowuu

# 564
  • Мнения: 337
Joy може ли линк към последния цитат? Подозирам, че коментарите ще са цветущи и ще ми оправят настроението за седмица напред  bowuu


От друг сайт е:
Скрит текст:

# 565
  • Мнения: 7 519
Едната половина от форума са абсолютни невежи по отношение на физиологията си, здраве и сексуална култура, а другата половина направо са родени с магистратура по медицина Simple Smile.

# 566
  • Мнения: 7 171
Едната половина от форума са абсолютни невежи по отношение на физиологията си, здраве и сексуална култура, а другата половина направо са родени с магистратура по медицина Simple Smile.

Аз, всъщност, имам докторат по медицина.  bowuu Това не ми попречи в рамките на три страници да чета "ерекция", а мозъкът ми да го "чете" като "еякулация". Че и въпроси задавах.  Embarassed Отговаряха ми хората, адекватно. И пак не се усетих! Накрая се ударих по челото, ама късно!  Joy

# 567
  • Мнения: 7 519
Е тя твоята докторантура не е по рождение, така че не се брои Wink.

# 568
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 005
аз вече си мисля, че и в тая нАука има течения.
според едното можеш да забременееш докато гледаш снимка на панталона на мъж и си представяш пълнежа му;
а според другото трябва "инструмента" да влезе чааак ди гърлото, и от там по гравитачен път да оплоди, каквото там има да се опложда.

признавам, заразяването със СПИН, когато партньорът не е болен от него и забременяване след свършване с презерватив, който не е "вътре", са нови висоти в бременлинското творчество  Crazy

# 569
  • Мнения: 118
Цитат
Разберете, че девствената ципа НЕ Е някаква запушалка. Можеш да забременееш дори и сперма да попадне на входа на влагалището ти, така че това не е нищо чудно.

Общи условия

Активация на акаунт