Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 228
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 972
Кристин, много често "материала" се носи от вкъщи  или в стаята може и жената да влезне Peace
Не знам дали е вярна тази история, но съм чувала подобно чудене от една позната дали по този начин може да се процедира, тъй като мъжа й от идеята, че трябва да свърши в чашка и... не му ставал, та тя да помогнела  Mr. Green  и останах в ступор, така че като нищо някой може и да го е изпрактикувал.

Тя, Таласъма, пише за инвитро клиника. Там процедурата не е такава.

# 706
  • Мнения: 5 060
Точно в ин витро клиника има такава процедура, не във всички, но съществува.

# 707
  • София
  • Мнения: 5 605
Точно в ин витро клиника има такава процедура, не във всички, но съществува.
Да, точно. И с пускането на партньор в стаята и с носенето от вкъщи.

# 708
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
За Теди наистина няма какво да се коментира.
При всички случаи не е добре момичето.
Хората боледуват от различни болести, едни страдат от бъбреци, други от сливици, тя има проблем с мозъка.
Пиша го съвсем сериозно и с огромно съжаление, защото в България не е прието да се помага на хора като нея, но виж, ако трябва да се смеем, ще изливаме подигравки на талази, без да си даваме сметка какво можем да й причиним.

Точно това предполагах и аз.
Дано има някой, който да "види" и помогне на момичето.

# 709
  • някъде в орбита...
  • Мнения: 2 913
Точно в ин витро клиника има такава процедура, не във всички, но съществува.
Да, точно. И с пускането на партньор в стаята и с носенето от вкъщи.
И аз мога да потвърдя, че има такава практика. Т.е. и с партньор в стаята, и с носене от вкъщи.

# 710
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
А тази е от отличничките, които имат симптоми на бременност 4 дни след овулацията, т.е. - след бебеправенето, така любима дума в ИБ. Sunglasses
И ръсенето на прашец.
Не ми допада тази думичка.

# 711
  • Мнения: 933
Хихихи Ивекс аз често ръся прашец в темата, просто мисля че им вдъхвам някаква надежда.

# 712
  • Мнения: 9 356
За какво е прашецът? Опасен ли е? От него също ли се забременява? Че вече освен 3 чифта неопренови гащи и 2 чифта дънки, да не трябва и  едно фередже да сложа на главата и тялото, та да се опазя от забременяване? newsm78

# 713
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Хихихи Ивекс аз често ръся прашец в темата, просто мисля че им вдъхвам някаква надежда.
Звучи така, сякаш в темата пишат 10-12-годишни, много инфантилно. Не ми пречи, де.  Mr. Green .

# 714
  • Мнения: 933
Такъв обичай заварих и не мисля аз да съм човека на промяната. Може да имат своя "жаргон", но момичетата са страшно отзивчиви и ми помогнаха в пътя към мечтата. Но да прашец е заразен и води до бременност, но само ако се отъркатре в него Simple Smile))))))))))))))).

# 715
  • Мнения: 9 356
Такъв обичай заварих и не мисля аз да съм човека на промяната. Може да имат своя "жаргон", но момичетата са страшно отзивчиви и ми помогнаха в пътя към мечтата. Но да прашец е заразен и води до бременност, но само ако се отъркатре в него Simple Smile))))))))))))))).
Е, да де, затова най-добре с фередже. Няма контакт. hahaha

# 716
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

На мен това с прашеца ми е смешно зрели жени да го правят.  Peace Моля не се обиждайте, лично мнение.
Вчера се зачетох малко и като се почна: Наръсете ме с прашец за късмет, Ще Ви поръся за късмет и т.н много, много прашец се изсипа.
Ако по този начин бъдещите мами си вдъхват доверие - хубаво.
На мен не ми пречи естествено. Всеки има право да пише каквото си иска.

# 717
  • Мнения: 9 356
Ивекс,
надявам се никога да не опираме до поръсването с прашец. Колкото и да ми е смешно, стигнеш ли дотам да искаш да те поръсят с прашец за късмет, работата е много-много трагична. Confused

# 718
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не съм искала да обидя или засегна някого.
Просто за мен е странно и изразявам мнение.
Иначе си права, никой да не стига дотам. Peace

Момичето с магията отново се е задействала.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=920506  Tired

Последна редакция: вт, 03 май 2016, 22:19 от Ивекс

# 719
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Ивекс,
надявам се никога да не опираме до поръсването с прашец. Колкото и да ми е смешно, стигнеш ли дотам да искаш да те поръсят с прашец за късмет, работата е много-много трагична. Confused
Така си е, трагично е, накрая пускаш и тема, че имаш магия за безплодие.
tooth

Общи условия

Активация на акаунт