Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 108
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 700
с последни новини се включвам за Теди.Моя приятелка и писала оказа се че си имала пак нов приятел  Mr. Green Не и ли писна да се прави на ударена всеки разбира че е тя по-написаното.Нейното си е фикс идея,не е просто като да искаш да имаш дете,както нормалните хора си мечтаят да имат някой ден. Вместо да пише по-форумите и да търси внимание и съжаление по-добре да излезне,да се разходи,да се среща с хора.пък тогава може и да се оправи момичето.

# 721
  • София
  • Мнения: 30 139
За мен това момиче наистина има нужда от помощ, дано някой от близките ѝ да го разбере. Момичето страда от липса на внимание (това на първо четене), а вероятно не е само това.

# 722
  • Мнения: 139
Чета ви и стигнах до следните заключения и въпроси:
- няма такова нещо като грипна епидемия - всички са бременни
- психосоматичната бременност е заразна
- домашния тест за бременност е 70% валиден ако содата шупне, а в киселото мляко шупва на 100%, колко процента е вероятността да забременея докато ям кисело мляко?  Joy Joy Joy

и не че има нещо общо, но: "Прилагателно име, което в мъжки род единствено число завършва на -нен, образува двойно н:", т.е. за да реша дали бременност се пише с 1 или две 'н' трябваше да го проверя в мъжки род (бременен) Joy

# 723
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 440
Въпрос -

Цитат
Здравейте момичета,миналия месец беше ми закъсняло пак с няколко дни и ми дойде на 04.04 бяхме правили секс няколко фни преди предполагаемата ОВ и след нея няколко дни,тъй като постих една седмица,а то точно тогава когато бях в ОВ,но от тогава зърната ми много ме боляха,корема ми също,като корема спря да ме боли. По принцип моя цикъл от години е много болезнен,всеки месец съм на легло с силни хапчета,днес обаче ми дойде без да усетя първо няколко капки кафеникаво,псле по-силно,но пак не е със същия цвят,та въпроса ми е мога ли да се съмнявам в нещо изобщо?

И отговор -

Цитат
Чудиш се дали си бременна, при условие че ти е дошъл цикъла?
Според мен е малка вероятността, но нищо не ти пречи да изхабиш един тест за твое успокоение.

# 724
  • Мнения: 1 700
може може да се съмнява ако вземе че стане черен или оранжев цвета на МЦ.вече тестовете за бременност няма да са само с 2 червени чертички току-виж са полилавели от яд че не е забременяло момичето

# 725
  • Мнения: 2 643
Не ми се спи ,бременна ще да съм...

# 726
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ензим  Joy Joy
Отговора е  Mr. Green.

Не ми се спи ,бременна ще да съм...
Като нищо.  Naughty Тичай за тест, ако не е късно вече.

# 727
  • Мнения: 31 165
Оооо момичета това е нашата Теди, там историята е много дълга. Ще ви трябват лист и химикал да си записвате, да предпочетете и да схванете за какво иде реч. От една година я следя и още не съм съвсем в час
И аз влязох тук да видя неща за нея, защото често чета, че не е добре, пък никой не уведомява когото трябва за мултиакаунтинг и т.н., въпреки постоянните ми призиви за това в отговор на постоянните различни обвинения срещу нея в темата "Бременна ли съм?".

# 728
  • Мнения: 933
Денси аз знам историята от темата искам бебе, мултиакаунтик не знам какво е. Не аъм видяща нещо, което да докладвам. Аз се забавлявам с нея, но аморето милата много й се дразнеше

# 729
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Мултиакаунтик - да има повече от един профил.
Аз доколкото разбрах /от тази тема чух за нея/ тя си сменя само никнейма. Rolling Eyes

# 730
  • Мнения: 933
Ами и аз знам, че си променя само никнейма, но и не чета много теми. Онзи ден писа, че ще си почине от форума и. От тогава написа още сто мнения, но от тела не мога да донеса цитат със съня й

# 731
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ами и аз знам, че си променя само никнейма, но и не чета много теми. Онзи ден писа, че ще си почине от форума и. От тогава написа още сто мнения, но от тела не мога да донеса цитат със съня й
Темата не е за момичето, но видях поста със съня.  Rolling Eyes
Това е последно от мен, наистина се надявам някой да й обърне внимание, преди да е станало много късно, ако вече не е.
Ето го:
Скрит текст:
Цитат
Много хубава тема,Куки,запис и от мен..
Сънувах най-прекрасния сън на света. Дадох живот на дъщеричката си по нотмален път.....Брше толкова,реален ,направо изпитах всичко сякаш беше на живо,чак като се събудих си помислих не знаех какво се случва,не можех да асимилирам в първия момент че сънувах..Няма по-велико и прекрасно пчувство от това,да дадеш живот,всяка една болка,си струва.Уникално е..  Дано ми се случи вече,не копнея за нищо друго,пожелавам си го на,този светъл празник.Амин!


# 732
  • София
  • Мнения: 11 482
Цитат
Въпроса е там, че от 16 април досега чувствам тялото и организма си по-различен начин, имам някой от симптомите, които са описани за ранна бременност, имам и правени 4 теста за бременност от тогава до днес и са отрицателни.Въпроса ми е след всичко, което е станало според вас има ли някаква вероятност тестовете да грешат?

Цитат
Здравейте момичета,миналия месец беше ми закъсняло пак с няколко дни и ми дойде на 04.04 бяхме правили секс няколко фни преди предполагаемата ОВ и след нея няколко дни,тъй като постих една седмица,а то точно тогава когато бях в ОВ,но от тогава зърната ми много ме боляха,корема ми също,като корема спря да ме боли. По принцип моя цикъл от години е много болезнен,всеки месец съм на легло с силни хапчета,днес обаче ми дойде без да усетя първо няколко капки кафеникаво,псле по-силно,но пак не е със същия цвят,та въпроса ми е мога ли да се съмнявам в нещо изобщо?

Цитат
Приятелят ми свърши в мен 5 дена след края на цикъла ми. Въпросчето ми е каква е вероятността да съм бременна ?

# 733
  • Мнения: 1 556
Цитат
Миналата седмица имах болки в кръста и краката, както по време на цикъл, а гърдите ми се бяха уголемили. Сега тези симптоми преминаха, но пък ми се гади цяла сутрин, имам киселини и проблеми със стомаха. Първия ден на последния ми цикъл беше преди две седмици. Правих си тест, но е прекалено рано, за да покаже положителен резултат. Смятате ли, че това са вероятни симптоми на ранна бременност или просто си внушавам ? Мерси предварително.

# 734
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 ooooh!

Аз пък родих, но ми се гади и ме боли корема, да знаете, че има нещо. Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт