Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 883
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 750
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy
Госпожата е за книгата на Гинес.
Аз да не се смея много.  Whistling
Щом "генеколок" казва, че няма нищо, значи няма.  Naughty

# 751
  • Мнения: 7 171
Осмичка  Hug

 Joy

Не думай, че страх ме хваща и как ме засърбя лявото зърно.
Ай дотук, отписвам се.  Crossing Arms

Честито бебче.

Ще ме прощаваш, но не се казва зЪрно, а зАрно! Не се научихте значи!

# 752
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Е щом има редовна менструация, отрицателен тест и преглед, който е показал липса на бременност - значи бебе ИМА! Що за терзания?!? От ясно по-ясно е!

# 753
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522

Ще ме прощаваш, но не се казва зЪрно, а зАрно! Не се научихте значи!
Благодаря.
Whistling

Аз се чудя как може да си го мисли това?  smile3555

# 754
  • Мнения: 1 159
Абе какво разбират тези лекари бе?!? Ми бременна е жената, как да не е!

Между другото, преди време в родния град имаше случай на пълничка жена, на около 40, която една вечер много я болял корема и отишла на спешен, оказало се, че ражда. Да, но тя не знаела, че е бременна, мислила, че болките са от колита, който имала, а липсата на цикъл оправдала с възможно навлизане в критическа. Живо и здраво детенце си има вече  Mr. Green

# 755
  • София
  • Мнения: 4 328
генеколок е, затова не е видял очевидната бременност.
друго си е да те види гинеколог на магарето Laughing

# 756
  • Мнения: 14 286
Абе какво разбират тези лекари бе?!? Ми бременна е жената, как да не е!

Между другото, преди време в родния град имаше случай на пълничка жена, на около 40, която една вечер много я болял корема и отишла на спешен, оказало се, че ражда. Да, но тя не знаела, че е бременна, мислила, че болките са от колита, който имала, а липсата на цикъл оправдала с възможно навлизане в критическа. Живо и здраво детенце си има вече  Mr. Green

И аз имам такъв случай в обкръжението си, но от младо момиче, но неграмотно относно как стават бебетата и на колко често идва цикълът. В седмия месец в спешното в с болки в корема се оказа бременна с контракции. Живо и здраво дете си роди, но си е все така неграмотна.

Ама тази госпожа не знам как може да и се докаже, че не е бременна... Лекар, тест, менструация не важат. Коремът и е подут и кръста я боли. Ми то и аз съм така...

# 757
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Това с бременност в девети месец без да знаеш не знам как се получава... Айде глупави са, не следят цикъл и не им пука, ама има толкова още  други признаци  Rolling Eyes А близките им не ги ли виждат? Не знам, аматая тема ми скри топката и ми промени представата за живота.

# 758
  • Мнения: 9 617
Това с бременност в девети месец без да знаеш не знам как се получава...
Преди можеха да ме убедят, че има единични такива случаи... Откакто съм бременна - никой не може да ме убеди, че и най-малоумната и неграмотна жена няма да разбере (поне след 6ти месец), че е бременна.  Naughty
Че то е живо, бре! Мърда вътре!  Crazy Колкото и да си дебела (примерно) или неука... как няма да усетиш ритник ОТВЪТРЕ в ребрата?  Crazy

# 759
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Точно.
И аз винаги съм се чудела.

# 760
  • София
  • Мнения: 4 328
ами жената имала колит, перисталтика на червото.
то кат' ритниците Laughing

# 761
  • Мнения: 7 171
Точно.
И аз винаги съм се чудела.


Газове.  Laughing
Моя позната (на зълва ми по-точно), не е неграмотна изобщо жената, обаче е била със стерилитет. Борила се с години, и след много неуспешни процедури се отказала, някъде след 40 години. Към около 45-46 годишна възраст забременява спонтанно, като при това разбрала някъде след 5-6 месец, защото дотогава мислела, че навлиза в менопауза. Сега си има 12 годишно момиченце.  Laughing

# 762
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Да й е живо и здраво. Не мога да си представя каква радост е било това. Hug
Моя приятелка разбра, че е бременна в 3-ти месец, защото имаше цветна бременност.

# 763
  • Мнения: 5 060
Гледах предаване по TLC по истински случаи, една девойка два пъти не беше разбрала, че е бременна.
И двата пъти роди в девети месец.

# 764
  • Мнения: 9 617
Американци ли?
Точно за тези предавания винаги съм си мислела, че или са нагласени заради рейтинг или жените правят някакви врътки, заради осигуровките.
Нали в Щатите без здравна осигуровка си здраво загазил. Предполагам, че ползват някоя вратичка като спешна помощ или нещо такова.  Rolling Eyes Все пак никой няма да изхвърли през вратата раждаща жена...  Rolling Eyes

Но може и да бъркам.

Общи условия

Активация на акаунт