Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 139
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 900
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Последното ме уби.  Laughing
Ще съм спокойна и аз.  bowuu

# 901
  • София
  • Мнения: 6 149
Последното ме уби.  Laughing
Ще съм спокойна и аз.  bowuu
Спокойна, колко да си спокойна, докато започнат да ти забиват ринтици в корема.
То в такъв случай всички, които са ни рязали няма смисъл да ползваме тестове, защото не показват. Ама защо не съм го знаела още след първата операция. Щях след това да хвърлям боб, за да разбера дали съм бременна или не.

# 902
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 932
 Thinking като гледам какви поразии нанася секциото се навих - четвъртото ще го раждам през ушите!   Whistling

# 903
  • Мнения: 4 569
Значи ако раждам секцио повече няма да забременявам? Така ли? Щом теста след секцио не отчита ...

# 904
  • София
  • Мнения: 6 149
Значи ако раждам секцио повече няма да забременявам? Така ли? Щом теста след секцио не отчита ...
Или ще разбереш, че си бременна като почнат да те ритат в корема (отвътре)  Laughing

# 905
  • Мнения: 9 292
Значи ако раждам секцио повече няма да забременявам? Така ли? Щом теста след секцио не отчита ...

Не, пак ще си бременна, ама тестът ще е отрицателен. Хора, четете бре:

Цитат
здравейте мами помагайте имам бебче на 6 месеца цикъла ми закъснява 11 дена правих си два теста но и двата са отрицателни може ли да съм бременна и тестовете да не отчитат?

След като ѝ казват, че почти няма шанс да е бременна:

Цитат
малко по съм спокойна мой приятелки ми казват че тестовете непоказват понеже съм родила секцио
Бременна е, но тестовете не отчитат.
Изобщо не мога повярвам на очите си. Наистина е притеснително, но при 2 отрицателни теста да си мислиш, че си бременна? newsm78

# 906
  • Мнения: 9 471
Притеснителното е, че някой може да каже, че тест не отчита защото си раждала секцио. Това е мнооого притеснително!

# 907
  • София
  • Мнения: 5 198
Тя няма да разбере до 9 месец ,че е бременна /заради секциото/ , то бебето само ще излезе през стария разрез от секциото.

# 908
  • Мнения: 25 447
То не е много забавно, ама...

Цитат
Здравейте.. казаха ми ,че имам отворен кръст и ще ми бият гърне. Знам че всеки организъм е различен , но бихте ли споделили колко време след това забременяхте  Confused

Цитат
Казват ,че когато имаш отворен кръст спермата изтича .. Биенето на гърне е на принципа на вендузите .. метод за затваряне на кръст.

Последна редакция: чт, 26 май 2016, 09:45 от Как` Сийка

# 909
  • София
  • Мнения: 11 408
 #Crazy
Нищо не разбрах.

# 910
  • Мнения: 9 556
Аз погледнах в Гугъл какво е "биене на гърне".  ooooh! Crazy
Понякога се чудя дали да не стана я ясновидец, я лечител, я обикновен телефонен измамник. Ми то народа си го проси направо!  ooooh!

# 911
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Аз наистина не знам какво е това.
Отивам да чекна. Rolling Eyes

# 912
  • София
  • Мнения: 30 085
Сега ще ме накарате и аз да ровя из нет-а. Rolling Eyes

# 913
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ясновидки, врачки, вендузи на кръста ...... WTF?

# 914
  • Мнения: 9 556
Като търсих информация какво означава "биене на гърне" и попаднах на тема в друг форум.
Оказва се, че някаква жена години наред си е правила изследвания, стигнала е до ясновидки, врачки и гърнета, съгласила се на осиновяване и чак накрая им хрумнало да изследват съпруга ѝ!  Crazy Е, проблемът се оказал в него.  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт