Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 101
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 930
  • Мнения: 9 552
Чети, чети да не ти пратя бабата с гърнето.  Naughty
Аз като вече съм забременяла за какво ще го ползваме гърнето? Може би ще чакаме бебето да падне в него?  Laughing

Ох, и докато пиша това се появява още един невероятен симптом на бременност. Това не може да е истина, бе хора! Правят си регистрации за еб@вка!  Crazy

# 931
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз все това си мисля, че се бъзикат, но знаеш ли?  33uu

# 932
  • Мнения: 4 569
Айс Куин, ама от цяла тема нищо не си разбрала!  Naughty
Като си бременна с едно, може да забременееш с още едно. Така раждаш две готови бебета през няколко месеца.  bowuu
Прочети тази тема цялата и чети с разбиране!

# 933
  • Мнения: 2 309
Ох, една съфорумка не беше ли писала като симптом за бременност нещо свързано с карането на кола и завои... аз се чудя.. понеже имам невероятен страх да седна зад волана, а обожавам скоростта, дали да не се явя на един изпит по кормуване и да си взема най-накрая книжката  newsm78

# 934
  • Мнения: 9 552
Айс Куин, ама от цяла тема нищо не си разбрала!  Naughty

Абе викаш, гърнето ще влезе в употреба - я сперма ще събираме, я бебета, я боб ще сварим в него.  Laughing

# 935
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

Мушморанке нищо страшно няма, успех.  bouquet

# 936
  • Мнения: 4 569
Ох, една съфорумка не беше ли писала като симптом за бременност нещо свързано с карането на кола и завои... аз се чудя.. понеже имам невероятен страх да седна зад волана, а обожавам скоростта, дали да не се явя на един изпит по кормуване и да си взема най-накрая книжката  newsm78
Сакън, недей!  Naughty
Ще вземеш да забременееш от инструктора и то без гърне и вендузи. После к'во ще правиш?

Да, Айс Куйн, правилно си ме разбрала.  Peace

# 937
  • София
  • Мнения: 11 407
Из "Доказани симптоми на ранна бременност":
Цитат
При мен симптомите бяха : често уриниране, изънредно голямо желание за сън, изведнъж ми секна желанието за секс  Embarassed, но това , което ми беше най-страно е, че сутрин събуждайки се имах невероятно желание да се протегна /никога не съм се протягала сутрин след като се събудя, освен като съм била бебе Simple Smile /. Тези симптоми бяха преди да си направя теста и да се окаже положителен

Аз нямам неистово желание да се протягам сутрин, но мъжа ми  Shocked ...... сигурно е бременен  ooooh!.

# 938
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Честито.  bouquet

При нас е котарака и то постоянно.  Joy

# 939
  • Мнения: 2 309
Из "Доказани симптоми на ранна бременност":
Цитат
При мен симптомите бяха : често уриниране, изънредно голямо желание за сън, изведнъж ми секна желанието за секс  Embarassed, но това , което ми беше най-страно е, че сутрин събуждайки се имах невероятно желание да се протегна /никога не съм се протягала сутрин след като се събудя, освен като съм била бебе Simple Smile /. Тези симптоми бяха преди да си направя теста и да се окаже положителен

Аз нямам неистово желание да се протягам сутрин, но мъжа ми  Shocked ...... сигурно е бременен  ooooh!.
А при мен кучовците... едното мъжле, другото женско... а толкова ги пазя да не стане белята  ooooh!
Laughing
Ивекс, след коментара на Естел ме е страх и ще отложа книжката отново  Mr. Green

# 940
  • София
  • Мнения: 5 198
Е нее, това за протягането  ooooh!
Колко трябва да се вглеждаш в себе си, за да откриваш такива неща???
Пръцкане, оригане, зАрна,  гърнета, отрицателни тестове, почистване на тръбите,забременяла без да прави секс.  С какви очи ходят при лекарите си и дали им споделят за симптомите.
И да кажа, единствения прознак по който разбрах, че съм бременна беше закъснение на цикъл и положителен тест...  не знам

# 941
  • Мнения: 9 471
И да кажа, единствения прознак по който разбрах, че съм бременна беше закъснение на цикъл и положителен тест...  не знам
И аз така. Тюююх, че сме старомодни! Crossing Arms

# 942
  • Мнения: 6 604
И да кажа, единствения прознак по който разбрах, че съм бременна беше закъснение на цикъл и положителен тест...  не знам
И аз така. Тюююх, че сме старомодни! Crossing Arms
Е, признайте поне, че ви е сАрбяло лявото зАрно. Crossing Arms Whistling

# 943
  • Мнения: 9 552
И да кажа, единствения прознак по който разбрах, че съм бременна беше закъснение на цикъл и положителен тест...  не знам

Ако кажеш, че и след това си отишла на лекар, много ще се разочаровам от теб (въпреки че не те познавам лично).  Crossing Arms

# 944
  • София
  • Мнения: 5 198
 то сърбеше по друга причина Joy
Има ли симптом, повишено желание за "любофф"  хахах

Общи условия

Активация на акаунт