Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 029
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 110
  • Мнения: 9 648
Аз не разбрах бременна ли е наистина потребителката или се страхува да не е "хванала" от кърпата?

Погледнах старите й постове. Бременна е (уж), но се опасява, че е забременяла от хавлията(ползвана от чужд мъж), а не от гаджето си.  Crazy

п.с. Убедена съм, че някой нарочно си прави еб@вка. Няма реален човек, дори 12 годишна ромка, който да е толкова невеж!  Naughty

# 1 111
  • Мнения: 7 171
Аз още не съм повярвала, че питането беше сериозно.


Не е сериозно, разбира се. В Гугъл, на английски, е пълно с въпроси за хавлията. Явно откъде е източника.

# 1 112
  • Мнения: 3 902
И изведнъж се сетих за Теди и блокираният ѝ профил Simple Smile

Но наистина не мога да повярвам, че човек може да е толкова необразован, неграмотен...

# 1 113
  • Мнения: 1 740
Аз още не съм повярвала, че питането беше сериозно.


Не е сериозно, разбира се. В Гугъл, на английски, е пълно с въпроси за хавлията. Явно откъде е източника.
Ама тия въпроси сериозни ли са?  Laughing Всъщност защо не - казахме за ранното тийнейджърство и колко сме били неориентирани понякога, преди да се образоваме. Може уплашени ученички да са питали, а нашата "съфорумка студентка" да си е харесала идеята.

# 1 114
  • Мнения: 2 309
И изведнъж се сетих за Теди и блокираният ѝ профил Simple Smile
Абе и аз си помислих за нея, но тя определено е на светлинни години по-добре от тази ... госпожица! Даже вече ми е мъчно за нея!  Crazy

# 1 115
  • Мнения: 18 425
Преди 10-ина дни, като минавах през Севлиево, на билборд рекламираха Фестивал Семе българско, който щял да се проведе в парк "Казармите". След още няколко дни може да очакваме въпросите на посетителките "Възможно ли е да съм бременна?". Laughing

Btw, сега им отворих сайта. Подарили са инвитро процедура, което е повече от похвално, но фестивалът още по-странно започва да ми звучи.

# 1 116
  • Варна
  • Мнения: 594
Как може да се съмнява жена, че е забременяла от кърпа просто така??? аз сега се опитвам да мисля по сериозно по темата въпреки че ме напушва още повече на смях,  Joy   Абе, колко е била голяма хавлията??? Той би трябвало да я е напоил обилно с незнам колко сперма?Да не да е капело "материала" от кърпата?? хахахаха  С какъв акъл ще си избършеш интимните части с МОКРА кърпа ??  Whistling  и колко усърдно се е търкала с тая мокра кърпа, че чак да се съмнява дали не е бременна от това...  наистина намирисва на базик, неможе да е истина просто
Срам ме е от себе си какви въпроси и картинки ми изникват в главата  Embarassed Joy

# 1 117
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Темата ме впечатли, но тя е доста развита и съм стигнала с четенето само до 25-та страница.

Очевидно широко е разпространено мнението, че за забременяване секса трябва да е под график, защото най-малко 2 жени, които не са ми особено близки са ме питали с каква честота сме правили секс с мъжа ми, когато съм забременяла и да им дам препоръки. Въпрос, на който обаче за жалост аз нямах отговор, защото като пълна простачка бях решила, че минимум 1 година не трябва да ми се получи решението да имам бебе, за да започна да се притеснявам и да си следя овулации и да си правя графици.

Надявам се да не се повтарям, а и да не отклонявам темата /нямам точен цитат/.
 След закъснение и положителен тест за бременност една дама /тук във форума/ отива на лекар и съответно тя е бременна. Честито. Съответно иска и да се похвали във форума. Лошо няма. Всичко го описва подробно и после още 2-3 коментара по темата. Вече е в 10 г.с. и пише как усещала движението на плода. Опитват се да я опровергаят, че няма как да усеща движение на толкова малък плод и по-скоро са газове. Не... плода бил. Даже нейния лекар и казал, че е плода и те другите не усещали бебето толкова рано, защото не били чувствителни и освен това и тлъстините пречели. От цялата история излезе, че тези дето не сме усетили плода до 14 г.с. сме яко затлъстели всичките.

Друга история не знам тук или във фейсбук, като бях бременна в 9-ти месец и една сутрин чета пост на жена също в напреднала бременност "Тази сутрин корема ми е паднал с 1 см." Започнах да се чудя в мен ли е проблема и как не съм знаела, че трябва всяка сутрин да проверявам дали не ми е паднал корема. Дори не знаех /още не знам/ как се прави тази проверка. Дали всяка сутрин като стана да е трябвало да си меря разстоянието от носа до пъпа, за да установя, кога корема пада.

# 1 118
  • Мнения: 2 309
poohito, момичетата, които правят графики и тем подобни преди достигането на първата година в повечето случаи имат някои пречки, иска да установят дали имат овулация и т.н. Така, че не виждам какво е лошото! ако всички жени забременяваха от кихането, кърпата и т.н. нямаше да има толкова клиники за репродуктивно здраве! Да не говорим че в нета е пълно със статии и действителността с лекари, които като научат, че искаш дете, ти казват, че най-добре е да правите секс през ден, питат те кога ти е овулацията и много други въпроси!
Относно "падането" на корема- това е признак на скорошно раждане! И аз малко преди да родя ми казваха последните дни, че корема ми пада, въпреки, че аз не го разбирах и усещах, но не много дни след това- гушках бебето ми!
Не всичко е смешно ако го погледнеш малко по-сериозно Wink

# 1 119
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Ясно е за хората, които си правят графики, но на мен ми задаваха въпроса хора, които не си правят графики и нямат проблеми и въпроса беше от сорта "през колко дни да правим секс и защо не ни се получи първия месец?".
За падането на корема също ми е ясно, но пак се питам как се измерва този 1 см.?

# 1 120
  • Мнения: 4 569
Не вярвам Сила на сърцето да е реална личност. Пуска ни по пързалката и гледа сеир.  Peace

Интересно ми е как веднага намери темата след като цитираха нейн пост.

# 1 121
  • Мнения: 9 569
Не вярвам Сила на сърцето да е реална личност. Пуска ни по пързалката и гледа сеир.  Peace

Интересно ми е как веднага намери темата след като цитираха нейн пост.
Tя е писала в няколко тези за хавлията и в едната са ѝ дали линк към тази  Laughing

# 1 122
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Поне се посмяхме, но как го измисли точно това с хавлията?
Очаквам включване. pletka

# 1 123
  • Мнения: 9 648
Друга история не знам тук или във фейсбук, като бях бременна в 9-ти месец и една сутрин чета пост на жена също в напреднала бременност "Тази сутрин корема ми е паднал с 1 см." Започнах да се чудя в мен ли е проблема и как не съм знаела, че трябва всяка сутрин да проверявам дали не ми е паднал корема. Дори не знаех /още не знам/ как се прави тази проверка. Дали всяка сутрин като стана да е трябвало да си меря разстоянието от носа до пъпа, за да установя, кога корема пада.

Хахах, напоследък няколко човека ме питаха "паднал ли ти е корема?" (от лентичката се вижда, че ми остават 23 дни до термин). Бога ми, хора, така и не мога да разбера паднал ли ми е корема.  Rolling Eyes Направо се чувствам супер невежа.  Laughing Трябва да отворя нова тема с въпроси и съответно да ме цитирате тук.  Mr. Green

# 1 124
  • Мнения: 25 589
Щом не можеш да разбереш, значи не ти е паднал още.  Simple Smile
Ето как изглежда "паднал" корем в профил:



Това означава, че бебето е слязло ниско и раждането ще започне скоро.

Общи условия

Активация на акаунт