Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 900
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 125
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Вижда се и се усеща много добре падането на корема - изведнъж ти се освобождава място под гърдите, може да дишаш по-лесно (и да ядеш повече...) и коремът сдобива капковидна форма, а не все едно си глътнала диня Mr. Green При мен и двата пъти след "падането на корема" започна раждане в рамките на 24 ч, но далеч не при всички е така - може да минат дни и седмици до раждането, или пък смъкването на корема да стане в хода на раждането.

# 1 126
  • Мнения: 9 617
Хахах, благодаря ви.
Ами не, все още съм труднодишаща диня.  Laughing

п.с. Знаех си аз, че трябваше всеки ден да си правя селфита на корема. Какъв по-сигурен начин да забележа "падането"?  Laughing

# 1 127
  • София
  • Мнения: 4 328
бебето заема поза на лекоатлет преди старт. затова коремът "пада" Simple Smile

# 1 128
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И аз не знаех през първата бременност какво е това и много се чудех.
Намериха се добри хора да ми обяснят. Laughing

# 1 129
  • Мнения: 1 700
аз пък сама бях забелязала че пада надолу корема тъй като той все си седеше високо и изведнъж  почна да слиза.ама трябва да се загледаш  иначе се и чувства. бебето като слиза ритниците са на съвсем друго место.моя син ,щото беше се закотвил от 7 месец с гъза на горе и главата долу едни ритниците вечер бяха в стомаха големи киселини ми праиха това шутиране.ма тя страшна работа!не можех да спя ако не пия гадната сода  ни хапчета, ни нищо не помагаше.от време на време ме ровичкаше много ниско долу чак гъделичкаше подскачах да се смея  Mr. Green

# 1 130
  • Мнения: X
Ами моя корем изглежда като на снимката и сега (в 31 г.с) Май откакто наедря е така все

# 1 131
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
Коремите изглеждат различно при различни майки, а дори и при една и съща при различни бременности.
Писах и преди, че съм наясно, че корема пада и плода се придвижва към таза преди раждането, но все още не ми е ясно как една сутрин ставаш и разбираш, че корема ти е паднал с 1 см. /един сантиметър/ или с 3 см. /три сантиметра/.
При мен принципно усещането, че плода е по-ниско беше още 10-тина дни преди термина , а преносих 8 дни след термин, като до последния ден според лекарите /считам, че преценката им е по обективна/ плода беше високо - слезе в деня на раждането.

# 1 132
  • Мнения: 2 309
Момичета, смях не смях, но мен лявото зърно направо ме побърква! Адски много ме сърби!

# 1 133
  • Мнения: 9 567
Момичета, смях не смях, но мен лявото зърно направо ме побърква! Адски много ме сърби!
Честито! bouquet

# 1 134
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
И от мен.  bouquet
Близнаци с колко разлика?
То в лентичката си пишело, отново честито. Joy Joy

# 1 135
  • София !
  • Мнения: 1 240
Момичета, смях не смях, но мен лявото зърно направо ме побърква! Адски много ме сърби!
Честито! bouquet

Честито и от мен!  Hug  Simple Smile

Мен и двете ме сърбят /напълно сериозно го казвам/. Обаче пък се чудя какво ли означава това  newsm78 Simple Smile

# 1 136
  • Мнения: 2 309
 Laughing Сега обаче не знам кой е бащата! Мъжът ми преди 4 дни замина, а се изтрих с една кърпа преди малко като се изкъпах Embarassed

# 1 137
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy
Питай дамата с кърпата, може да ти даде съвет.
Сериозно сега, тя къде се затри?

# 1 138
  • Мнения: 2 309
 Laughing На лов съм за нов дом!  ooooh!

# 1 139
  • София !
  • Мнения: 1 240
Laughing Сега обаче не знам кой е бащата! Мъжът ми преди 4 дни замина, а се изтрих с една кърпа преди малко като се изкъпах Embarassed

Ама чия ще да е тази кърпа у вас? Да не е на комшията?  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт