Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 778
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 140
  • София
  • Мнения: 5 198
Внимавай ,като се къпеш да не почистиш и фалопиевите тръби
 Naughty

# 1 141
  • Мнения: 2 309
Може да е на брата на хазаина, на сина ми или на кучето  hahaha
Фалопиевите тръби не ги набарах защото корема пречи  #Cussing out  Joy
Ама сега лявото зърно спря да ме сърби? Бременна ли съм? newsm78

# 1 142
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 814
Хм... я направи теста със содата - той да покаже  Mr. Green.

# 1 143
  • Мнения: 933
Споко на мен ми дадоха съвет и то не на шега, когато мъжа ми заминава командировка да свърши няколко пъти в чашка и докато е там аз със спринцовка да си се оплождам сама. Не за друго ами да не губиме дни. Аз се опулих и питах това шега ли е, отговора беше абсолютно отр. Има всякакви хора

# 1 144
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Не, не нищо вече не може да ме изуми, нищо.  ooooh!

# 1 145
  • Мнения: 933
Да го прочетеш във форум е по - различно, защото остава надеждата да е шега...... но да ти го кажат на живо, в очите и то съвсем сериозно...... това е незабравим момент.

# 1 146
  • София
  • Мнения: 4 328
закъснява ми седмица, събудих се с гадене, тестът ми е положителен. гинекологът ми каза, че съм бременна.
възможно ли е да не съм?
 Laughing

# 1 147
  • София
  • Мнения: 5 198
Скрит текст:
закъснява ми седмица, събудих се с гадене, тестът ми е положителен. гинекологът ми каза, че съм бременна.
възможно ли е да не съм?
 Laughing
Ти ще си чудото, прецедента на тази тема  smile3521

# 1 148
  • София
  • Мнения: 30 107
Споко на мен ми дадоха съвет и то не на шега, когато мъжа ми заминава командировка да свърши няколко пъти в чашка и докато е там аз със спринцовка да си се оплождам сама. Не за друго ами да не губиме дни. Аз се опулих и питах това шега ли е, отговора беше абсолютно отр. Има всякакви хора

Е, не! Tired Joy Joy

закъснява ми седмица, събудих се с гадене, тестът ми е положителен. гинекологът ми каза, че съм бременна.
възможно ли е да не съм?
 Laughing

Да, напълно възможно е, даже е сигурно, че няма да си бременна ........... след 9м. Wink

# 1 149
  • София
  • Мнения: 4 328
ми, малко обрат във формата Laughing

# 1 150
  • Мнения: 5 605
закъснява ми седмица, събудих се с гадене, тестът ми е положителен. гинекологът ми каза, че съм бременна.
възможно ли е да не съм?
 Laughing
Спокойно, не си. Липсва ти най-важния симптом (зАрното). Mr. Green

# 1 151
  • Мнения: 2 309
закъснява ми седмица, събудих се с гадене, тестът ми е положителен. гинекологът ми каза, че съм бременна.
възможно ли е да не съм?
 Laughing
Спокойно, не си. Липсва ти най-важния симптом (зАрното). Mr. Green
smile3521 потвърден симптом!
бубе, кажи ми моля те, че си ги послушала и така си забременяла!  Wink

# 1 152
  • Варна
  • Мнения: 594
Споко на мен ми дадоха съвет и то не на шега, когато мъжа ми заминава командировка да свърши няколко пъти в чашка и докато е там аз със спринцовка да си се оплождам сама. Не за друго ами да не губиме дни. Аз се опулих и питах това шега ли е, отговора беше абсолютно отр. Има всякакви хора
Joy Joy Joy
Лелеее  не ми го побира ума колкото и пъти да го прочета  Stop Joy

# 1 153
  • Countryside
  • Мнения: 11 626
Мен не ме сърби зАрното, обаче имам мускулна треска на прасците от вчера, а нямам спомен да съм правила упражнения или да съм бягала с километри, дали съм бременна?  Thinking мисля да си направя теста със содата, за по-сигурно ще сложа и куркума.
Бубалече, написаното кърти, незнам кой ти го е дал този акъл, ама да ти беше казал да замразиш проби да имаш поне за седмица, да не се хаби материЯл  Joy

# 1 154
  • Мнения: 2 309
Сиренце, вземи сложи и малко брашънце, пък после замеси един хляб Wink

Общи условия

Активация на акаунт