Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 000
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 185
  • Мнения: 9 569
Явно новите ехографи виждат в бъдещето, а вие само си давате парите за разни 3Д, 5Д , не знам си колко Д  Mr. Green

# 1 186
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Вярно бе, гърнето. hahaha hahaha

# 1 187
  • София
  • Мнения: 6 169
И всичко това в едно изречение  Laughing, но накрая има въпросителен.
Нищо не знаем ние. Страхотен доктор. Прави снимки на бебета преди още да са били заченати. Така де 2 г.с. и бебе, а ние плоден сак търсим първо, че и сърдечна дейност чакаме.

# 1 188
  • Мнения: 9 641
Aз пък имам снимка на бебето още докато беше две половинки - една в мама и една в тате. Някаква минусова г. седмица ще се води.  hahaha  Mr. Green

Скрит текст:
п.с. Станах мама на 06.06. Не издържах да не се похваля.  Blush

# 1 189
  • Мнения: 9 569
Айс, честито! Много да сте здрави и ти и бебето!  Hug bouquet

# 1 190
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 821
Честито! Да расте здраво и силно!

# 1 191
  • София
  • Мнения: 5 198
Честито бебенце . bouquet Hug

# 1 192
  • Мнения: 7 171
Aз пък имам снимка на бебето още докато беше две половинки - една в мама и една в тате. Някаква минусова г. седмица ще се води.  hahaha  Mr. Green

Скрит текст:
п.с. Станах мама на 06.06. Не издържах да не се похваля.  Blush

Честито! Кога ти другия термин? Нали второ беше заченала докато бременееш с първото?  Laughing

Видяли го с коремен, но ДАЖЕ и с вагинален можело да се види! Ами то във втора гс си е баш на две половинки.  Laughing

# 1 193
  • Мнения: 2 309
Айс, честита рожба!
Нищо не знаем ние. Страхотен доктор. Прави снимки на бебета преди още да са били заченати. Така де 2 г.с. и бебе, а ние плоден сак търсим първо, че и сърдечна дейност чакаме.
Ох, това ми напомни на нещо, което се случи съвсем скоро! Една приятелка е бременна сега със второто си дете и се надяваше да е момиче, но и то се оказа момче и малко или много се разочарова, при което казала на доктора, че няма да спре докато не се сдобие с момиче! Докторът й каза, че ако забременее бързо след раждането ще е момиче със сигурност!  ooooh! Когато ми го казаха такъв смях ме напуши, че нямаше накъде... Така, че момичета, ако искате девойки, раждайте и бързо бързо разтваряйте краката (ако разбира се не сте забременели повторно междувременно) и момиченцето няма да закъснее! ПРи мен обаче как се получи, като моите деца ще имат 8 години разлика.. незнам.. освен ако и това не се брои бързо  newsm78

# 1 194
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Айс, честито бебенце!  kiss Да расте живо и здраво и да не тормози много мама и тате. Добре дошла в отбора на неспящите. Mr. Green

# 1 195
  • София
  • Мнения: 30 121
Aз пък имам снимка на бебето още докато беше две половинки - една в мама и една в тате. Някаква минусова г. седмица ще се води.  hahaha  Mr. Green

Скрит текст:
п.с. Станах мама на 06.06. Не издържах да не се похваля.  Blush

Честито! bouquet Да е живо и здраво! Peace

Скрит текст:
А, ти внимавай сега със забременяването, че се хваща бързо и от въздуха. Wink

.....Докторът й каза, че ако забременее бързо след раждането ще е момиче със сигурност!  ooooh! Когато ми го казаха такъв смях ме напуши, че нямаше накъде...

Като си вкарат такива мисли в главата, става страшно. Наши познати опитваха какви ли не прийоми за момиче (лунен календар, базална Т, овулации, бабешки методи за определяне на пола .....) и имат 3 момчета. Mr. Green Другите ни познати пък щяха да опитват до момче и имат само момичета. Несправедлив е животът. Mr. Green
Какви ли не дивотии съм чувала: ако забременееш бързо след първото, второто ще е момиче. Или пък обратното, защото кръвта на мъжа се сменяла на всеки 3г. Абе, направо им се чудя как се връзват на подобни вярвания. Peace

Последна редакция: пт, 10 юни 2016, 11:31 от missence

# 1 196
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Честита радост, Айс!  Heart Eyes
Нормално ли беше раждането. Че нали след секцио, тестът отчитал грешно  Mr. Green

# 1 197
  • София
  • Мнения: 11 482
Цитат
мисълта ми е възможно ли е все пак да съм забременяла и да ми е дошъл цикъла

# 1 198
  • София
  • Мнения: 30 121
Цитат
мисълта ми е възможно ли е все пак да съм забременяла и да ми е дошъл цикъла

Да, и е възможно да роди без да е бременна.

# 1 199
  • София
  • Мнения: 11 482
Разбира се, идването на цикъла е основен симптом на бременност  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт