Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 036
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 215
  • София, Младост 2
  • Мнения: 8 374
Глупачките просто не знаят какво означава гестационна седмица. За тях седмиците започват да се броят от зачеването. И тогава ще е втора седмица при закъснението, ама това е всъщност 4 г.с. - и тогава наистина може да се види вече сакче. Та гинекологът е невинен, просто има хора, които не знаят как се броят седмиците на бременността.

# 1 216
  • София
  • Мнения: 6 170
hedra, че написаното е глупост няма никакво съмнение. Но дори и да става дума за 4 г.с. пак не може да се види през корема, а жената не е разрешила да използват вагинален трансдюсер.

# 1 217
  • Мнения: 6 604
Глупачките просто не знаят какво означава гестационна седмица. За тях седмиците започват да се броят от зачеването. И тогава ще е втора седмица при закъснението, ама това е всъщност 4 г.с. - и тогава наистина може да се види вече сакче. Та гинекологът е невинен, просто има хора, които не знаят как се броят седмиците на бременността.
Тя не е видяла сакче. Тя има снимка на бебето от 2 г.с. Whistling

# 1 218
  • Мнения: 2 309
Аз не разбирам каква е тази мания на гинеколози в България да преглеждат с коремен ехограф без значение дали има или не бременност! Ето четох за едно момиче, което доктора я преглеждал с коремен ехограф, на доплер "чули сърцето" и сега се оказва, че е кухо яйце  ooooh! Що за специалисти са когато гледат с коремен, а матката си е дълбоко в таза?

# 1 219
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
Ехааа, снимка на бебето! във втора! г.с. с коремен! ехограф! Уау тозу гинеколог освен ясновидец явно има и неземни технологии, 2г.с. бебето си е още в мама и в тати, но поотделно  Joy

# 1 220
  • Мнения: 2 038
Няма грешка, няма лъжа, няма измама, жената вярваше убедено, че има снимка на бебе във 2-ра г.с. Спомням си я, даже се мъчих да я образовам  ooooh! Не и не.

# 1 221
  • София
  • Мнения: 23 162
Ехааа, снимка на бебето! във втора! г.с. с коремен! ехограф! Уау тозу гинеколог освен ясновидец явно има и неземни технологии, 2г.с. бебето си е още в мама и в тати, но поотделно  Joy
точно тогава се събират тия отделните  Crazy
аз имам снимка на моето дете в 2г.с. и 3 дни.
само че е правена с микроскоп, в лабораторията беше още.
едно голямо кръгче, в което има 8 малки кръгчета.

# 1 222
  • Мнения: 9 648
Ехааа, снимка на бебето! във втора! г.с. с коремен! ехограф! Уау тозу гинеколог освен ясновидец явно има и неземни технологии, 2г.с. бебето си е още в мама и в тати, но поотделно  Joy
точно тогава се събират тия отделните  Crazy
аз имам снимка на моето дете в 2г.с. и 3 дни.
само че е правена с микроскоп, в лабораторията беше още.
едно голямо кръгче, в което има 8 малки кръгчета.

Защо споделяш такива неща?  Laughing Сега на девойките ще им се привиждат и кръгчета на ехографските снимки. Някоя ще каже, че е видяла на видеозона съвкуплението на яйцеклетката и сперматозоида.  hahaha

# 1 223
  • София
  • Мнения: 5 198
Хахаха ice  Laughing
Може и за близнаци,тризнаци да ги помислят...

# 1 224
  • София
  • Мнения: 4 328
и ще настане паника Simple Smile

# 1 225
  • Countryside
  • Мнения: 11 628
А аз чаках чинно 6г.с. да видим точката и 8г.с. за да чуем сърчицето.  Crossing Arms Сменям гинеколога то се видя!
бамбарадамбара, оплождането е около 2г.с. седмица, затова така го написах, няма начин да се види каквото и да е, изключвам ин витрото  Wink От цялата история аз искрено се учудвам, че в днешно време с толкова информация в нета хората се връзват на всякакви глупости. Кандидат мамата да беше проверила в гугъл какво е гестационна седмица и как се смятат.
Айс куин, както си го написала аз си представям гинеколога да свърши работата  Laughing

# 1 226
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Що за специалисти са когато гледат с коремен, а матката си е дълбоко в таза?
Няма значение къде е, накрайника се слага не високо на корема, а съвсем ниско долу и се вижда при подходящо разположение на матката. Мен с вагинален не са ме гледали, на първия преглед в 5+3 г.с. имам снимка на сакче, видяно с коремен ехограф.

# 1 227
  • Мнения: 2 309
То че е възможно- възможно е да се види, но при толкова ранни седмици при бременност или неналичието на такава има изменения дори и да са малки, да не говорим, че е пълно с "кадърни" гинеколози, които я видят я не видят каквото трябва! То затова е вагиналния!

# 1 228
  • София
  • Мнения: 11 482
Цитат
Здравейте, днес ми е 10-11 ден след О, миналата седмица два три дни след евентуалното оплождане ми почнаха симптоми ...........  - подуване на корема, безсъние, слюноотделяне, гадене.

# 1 229
  • Мнения: 2 309
Всеки месец да забременяваш... ново чудо на природата!

Общи условия

Активация на акаунт