Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 225
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 320
  • Мнения: 1 700
Пепи хайде да ти е честито иди да ти напраят снимка на оплодената яйцеклетка

# 1 321
  • Мнения: 5 681
Мерси  Hug. Записвам си още днес час, при опитния гЕнеколог  Laughing

# 1 322
  • София
  • Мнения: 11 484
Цитат
Нашето семейство бебеправи от миналия месец. Днес бях на гинеколог. нямам проблеми там долу, но ми каза, че яйцеклетките ми са малки и вероятно не узряват достатъчно...даде ми билкови хапчета за помощ.

# 1 323
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Цялото семейство ли?
Ама, че съм глупава само младите било. Важното е, че там долу няма проблеми.

# 1 324
  • София !
  • Мнения: 1 240
Цитат
Нашето семейство бебеправи от миналия месец. Днес бях на гинеколог. нямам проблеми там долу, но ми каза, че яйцеклетките ми са малки и вероятно не узряват достатъчно...даде ми билкови хапчета за помощ.

Ох, това ме развесели много  Joy hahaha

# 1 325
  • Пловдив
  • Мнения: 2 136
"Долу" е всичко е ОК, но "горе" как е? Аххх "горе" ме притеснява мен. А изобщо няма стремеж "горе" да си ОК преди да започнеш да "бебеправиш".

# 1 326
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 667
"Долу" е всичко е ОК, но "горе" как е? Аххх "горе" ме притеснява мен. А изобщо няма стремеж "горе" да си ОК преди да започнеш да "бебеправиш".
+1

Да се чудиш кой "тях" ги е "бебеправил"!?!??? И днес какво мисли и как се чувства в резултат на това...

П.С.:
Преди време дочух от някъде, че братът на познат обявил на роднините, че започват да правят опити за бебе!  Rolling Eyes Най-тържествено, на всеуслушание... Да няма после хън-мън, ама вие защо не ни казахте да се подготвим! Всичко да е ясно!!! Naughty

# 1 327
  • Мнения: 25 600
Идиот. Пет пари не дава, че ако не стане от първия месец, всички ще хукнат да питат жена му защо още не е забременяла. За последващите изводи и коментари да не говорим...

# 1 328
  • Мнения: 9 865
Какво ли е очаквал... червен килим да му постелят и да му ръкопляскат. Туй тактът е много сложно нещо.

# 1 329
  • Пловдив
  • Мнения: 23 668
Ама сте и вие едни! Правилно е постъпило момчето!!!! Сега роднините имат време да спестят и нагласят пари за подаръка за новороденото!

# 1 330
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 045
гуулема съм уфтцъ!

все смятах, че бебеправенето е акт личен и интимен даже. Rolling Eyes

# 1 331
  • София
  • Мнения: 5 198

И сега оплождам яйцеклетката  Joy

# 1 332
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Много яко. Joy Joy

# 1 333
  • Мнения: 1 556
Това ме подсети за позната, която занесла кутия бонбони да почерпи семейни приятели, защото на дъщеря й дошъл първият МЦ. Това ни го разказа лично тя на следващия ден, с широка усмивка и гордост, а ние бяхме така Shocked.

# 1 334
  • Варна
  • Мнения: 5 151
Чак пък така  Shocked  ?

Нали не е наела заведение и не е събрала бройка за една  сватба. Зарадвала се е жената, детето й расте, здраво е. Мри момчетата няма такъв рязък преход във възрастта, но при нас има. На мен като ми дойде за пръв път, не е имало почерпки, леля ме разцелува, а мама обеща да ми купи от най-хубавите превръзки.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт