Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 916
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 1 380
  • София
  • Мнения: 5 198
Е не ,последните постове Joy Joy Joy Joy

# 1 381
  • Мнения: 1 700
Дано скоро разгадаем кой е този феноменален гЕнЕколог, та да престанем да посещаваме разни некадърници.  Laughing
е как този е  д-р гЕнеколога дет праи снимки в 2 г.с  на ембриончето,после ти показва пола и бъдещето му без да гледа на ръка  Mr. Green

# 1 382
  • София
  • Мнения: 11 477
Цитат
Здравейте, искам да попитам ... Понеже ми закъснява със 5 дни,започвам да се съмнявам ... Но случая е такъв,че не съм правила секс от 7 май ... След това имах нормален цикъл без закъснения ... Но сега просто не идва ... Не знам какво да правя а ме наплашиха малко с тази т.н "цветна бременност" ... Таа искам да попитам има ли шанс да съм бременна (секса беше с презерватив) ....

# 1 383
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
 Crazy к'во знайти вий!
нищо! ама точно нищо!

8 дена след бебеправенето вече има симптоми!
впечатлена съм от този  Peace

Цитат
И..........ако може да се вземе за симпом......... страшно ми се пие биричка

замислям се дълбоко.
никога не ми се е пила биричка.
значи не аз, а мъжОТ е бил бременен.
три пъти.
ммммммммммда.
така ще да е било. Peace

# 1 384
  • Мнения: 9 865
Начи цял живот съм бременна, щото на мен винаги ми се пийва биричка.
Ако има такъв симптом и с пържени картофки (към биричката, де), смяяятай...  rotfImao

# 1 385
  • Мнения: 25 571
Страшно ми се е прияла пържена цаца. Бременна ли съм?  Crazy

# 1 386
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
100 % и то в напреднала, първото тримесечие е бирата, след това цацата. Laughing
Повечето такива, които пускат тези бисери са новорегистрирани, та си мисля, че са момиченца на по 16-17 години. Пак казвам, сигурно съм много досадна, но още не мога да повярвам какви ги пишат някой жени.

# 1 387
  • Мнения: 25 571
Наистина съм в напреднала, сега се гледах в огледалото!  Crazy Crazy Crazy
Олеле, ужас! Ще трябва да кажа на сина да се жени скорострелно, че като родя, да го пробутам на снахата да ми го гледа...  Mr. Green

# 1 388
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Хитруша. Laughing

Не е от форума, но вчера докато детето си играеше в парка "подслушах" разговора на две дами. Едната много се опасяваше да не е забременяла, въпреки че си пиела противозачатъчните по схема и използвали презерватив.  Laughing Щяла и на лекар да ходела и симптоми изтъкна - главоболие, гадене и т.н., другата само я успокояваше и я смъмри да иде по-бързо на лекар. Невежи ли са? Изглеждаха интелигентни жени.

# 1 389
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 016
Скрит текст:
Хитруша. Laughing

Не е от форума, но вчера докато детето си играеше в парка "подслушах" разговора на две дами. Едната много се опасяваше да не е забременяла, въпреки че си пиела противозачатъчните по схема и използвали презерватив.  Laughing Щяла и на лекар да ходела и симптоми изтъкна - главоболие, гадене и т.н.,
другата само я успокояваше и я смъмри да иде по-бързо на лекар.
Скрит текст:
Невежи ли са? Изглеждаха интелигентни жени.

на психиатър, нали?

иска ми се наистина да са деца и да "закачат" лелките във форума, но май не са.  Confused 
Скрит текст:
плашещо е.

# 1 390
  • София
  • Мнения: 4 328
'начи според новите замервания, аз съм родила в 11 месец, но детето е било недохранено. само около 4 кг. Laughing

Ивекс, нищо сигурно няма на този свят Wink

# 1 391
  • Мнения: 2 309
Не е много по темата, но се сетих как майка ми ми обяснява, как жената на един техен приятел си прави ботокс на матката май, за да няма цикъл... или си слагаше силикон... нещо от този род! Та сега като се замисля, май повече жени трябва да правят така, колкото и ненормално да е това нещо!

# 1 392
  • София
  • Мнения: 4 328
Mushmoranka, я пак Thinking

# 1 393
  • София
  • Мнения: 11 477
Ботокс на матката, за да няма цикъл  Joy
Тъй де, точно по темата си  Laughing

# 1 394
  • Мнения: 9 474
Не е много по темата, но се сетих как майка ми ми обяснява, как жената на един техен приятел си прави ботокс на матката май, за да няма цикъл... или си слагаше силикон... нещо от този род! Та сега като се замисля, май повече жени трябва да правят така, колкото и ненормално да е това нещо!
Половината ти постове са баш за тази тема!  Outta Joint ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт