Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 152
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 365
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Като изключението да забременееш орално?

Сакън деее. Бива ли така да стряскате хората Flushed

# 13 366
  • Мнения: 39 287
Като изключението да забременееш орално?
Дори и анално!

# 13 367
  • София
  • Мнения: 16 193
Туш! Признавам се за победена.

# 13 368
# 13 369
  • Мнения: 5 468
После започна да обяснява, че под "изключения" е имала предвид късна овулация... Все ми се струва, че късната овулация, май пак си е овулация, или греша? Grinning Но важното е да гледаш дали ще ти дойде, не идната, а следващата менструация! Тоест трябват поне 2 менструации за да си сигурна, че не си бременна.Joy Оф, много сложно стана за мен...

# 13 370
  • София
  • Мнения: 18 698
Сигурно защото се съмнява за цветна бременност,друг вариант не се сещам.

# 13 371
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
при мен още в самото начало-преди болките в гърдите, гаденето и т.н. усещах неразположение в стомаха.....едно такова непрестанно къркорене, странна работа...,но още тогава разбрах, че съм бременна

# 13 372
  • Мнения: 3 390
После започна да обяснява, че под "изключения" е имала предвид късна овулация... Все ми се струва, че късната овулация, май пак си е овулация, или греша? Grinning Но важното е да гледаш дали ще ти дойде, не идната, а следващата менструация! Тоест трябват поне 2 менструации за да си сигурна, че не си бременна.Joy Оф, много сложно стана за мен...

Момичето ти го каза. Никога не разчитай на Тази менструация... ще дойде друга по-добра...

# 13 373
  • Мнения: 29 323
Цитат
при мен още в самото начало-преди болките в гърдите, гаденето и т.н. усещах неразположение в стомаха.....едно такова непрестанно къркорене, странна работа...,но още тогава разбрах, че съм бременна

...и при мен така след една паница боб!

# 13 374
  • София
  • Мнения: 10 642
Цитат
при мен още в самото начало-преди болките в гърдите, гаденето и т.н. усещах неразположение в стомаха.....едно такова непрестанно къркорене, странна работа...,но още тогава разбрах, че съм бременна

...и при мен така след една паница боб!


Честито и ти ще черпиш 🤣

# 13 375
  • Мнения: 29 323
А, не....сакън!

# 13 376
  • Мнения: 5 059
Като изключението да забременееш орално?
По темата ,вчера един колега ми разправя за някакви негови роднини.Имат едно дете,обаче второто не става...Изследвания,последвало инвитро,бебе няма.Минават 2-3-5 години.Един ден си говорят двамата мъже,колегата решава да се измайтапи-"абе,пич,да не бъркате дупките??"
Посмели се,посмели се и ...този месец жената забременяла...по естествен начин Grinning
Така че-там е разковничето! хахаха

# 13 377
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
"С първата бременност (няма да ми се смеете) мисля че усетих зачеването. Много странно и необичайно усещане- като някаква експлозия в една точка в мен, раано рано една сутрин. (доста след секс, не става дума за оргазъм, макар и да беше приятно)"

# 13 378
  • Мнения: 29 323
Ами така де!!!

Кви сте такива безчувствени тука, а?!?

# 13 379
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Аз че съм безчувствена - безчувствена съм, но в моя защита ще кажа, че зачеването ми стана извън тялото ми. И само за това не го усетих.

Общи условия

Активация на акаунт