Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 177
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 13 620
  • Мнения: 205
Как да е множко, ако е от "боята" даже са ѝ малко.
Плодовити е момичето, яд ви е нали? 😁 Злобни лелки такива! (Шегувам се) 😁

# 13 621
  • София
  • Мнения: 12 006
На 19 г. и вече с дете на 2 г. и два аборта?!?! /не ѝ ли идва малко множко?!?! За спирала или поне хапчета не са ли чували тези младежи?!?/
Явно не, защото в момента се чуди дали пак не е бременна /имало шанс/. На 30 каква ли биография ще има. newsm78
----------------------------------

Здравейте,според вас непоносимост към храните признак на ПМС ли е ,или на бременност.Имам непоносимост към миризма на Зайо Байо,чипс .До сега не ми се е случвало,и не намерих полезна информация по моя въпрос .Закъснява ми с 5 дни,имам леки болки в яйчниците,и безцветно течение.Ще изчакам ден два и ще направя тест.Имах редовен цикъл,но последните месеци от "редовен" стана "нередовен"  Rolling Eyes
Айде сега... коя от вас в момента понася Зайо Байо и коя не ? Mr. Green Laughing Laughing Laughing Обяснете й на момичето, че не намира полезна информация относно зависимостта Зайо Байо - бременност Mr. Green. Тва е най-новият тест  Popcorn

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 09:07 от ₪₪₪ Afrodita ₪₪₪

# 13 622
  • Мнения: 205
Не е бременно момичето. Аз през моята бременност колко Зайо Байо и чипс съм изяла, ехееее.
В една фб група имаше зададен въпрос "може ли да се забременее по време на менструация", ами познайте, всички отговори бяха "да може", "разбира се, че е възможно" и "аз така забременях, детето ми е резултат от такова забременяване"......

# 13 623
  • София
  • Мнения: 1 480
Голяма реклама може да падне с това Зайо байо 😂 вкусен начин да разбереш дали си бременна! Пък е по-евтин от тестовете за Б 😁 просто без конкуренция!

# 13 624
  • Мнения: 9 570
Кой точно Зайо Байо? С играчка или без? За момченце или за момиченце? За една прЕателка питам  Laughing

# 13 625
  • Мнения: 205
Кой точно Зайо Байо? С играчка или без? За момченце или за момиченце? За една прЕателка питам  Laughing
Зависи момче ли искаш или момиче. 😁

# 13 626
  • Мнения: 5 478
Е, даже и пол ще се разбере така по-лесно - според играчката Grinning

# 13 627
  • Мнения: 9 570
Мисля, че открихме нова пазарна ниша за ранна диагностика + определяне на пола. Ако ви се догади от Зайо Байо за момиченца- "Честито, чакате девойка! ", ако е от другия то чакате момченце  Joy

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 10:24 от Осмичка

# 13 628
  • Мнения: 1 406
Ако е сметана и копър - близнаци момче и момиче!
От личен опит го казвам да знаете!

# 13 629
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 828
Мисля, че открихме нова пазарна ниша за ранна диагностика + определяне на пола. Ако ви се догади от Зайо Байо за момиченца- "Честито, чакате девойка! ", ако е от другия то чакате момченце  Joy
Хм,... а ако играчката става и за двата пола? Simple Smile

# 13 630
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 043
повече ме притесняват ушите. дали само ще стърчат или И ще слушат?

което би обяснило защо моите и тримата не слушат - не съм яла Зайо Байо, ни с копър, ни с бекон.

# 13 631
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Мисля, че открихме нова пазарна ниша за ранна диагностика + определяне на пола. Ако ви се догади от Зайо Байо за момиченца- "Честито, чакате девойка! ", ако е от другия то чакате момченце  Joy
Хм,... а ако играчката става и за двата пола? Simple Smile

Какво питаш - джендър ще е естествено.

# 13 632
  • Мнения: 1 406
Добри, за близнаци става въпрос с копъра и сметаната.
У наше село има е една мама с тризнаци, ще я питам тя към кой Зайо Байо е имала непоносимост. Да се знае!
Joy

# 13 633
  • Мнения: 9 570
Мисля, че открихме нова пазарна ниша за ранна диагностика + определяне на пола. Ако ви се догади от Зайо Байо за момиченца- "Честито, чакате девойка! ", ако е от другия то чакате момченце  Joy
Хм,... а ако играчката става и за двата пола? Simple Smile

Какво питаш - джендър ще е естествено.
Като порасне само да си реши какво е Simple Smile


Сещам се от кои гризки е яла жената с тризнаци. Има едни дълги пакети с по 3 играчки вътре. Ако нямате място за три кошари, не яжте от тях!

Последна редакция: сб, 23 фев 2019, 11:00 от Осмичка

# 13 634
  • София
  • Мнения: 8 932
Ами всъщност е напълно възможно да настъпи забременяване дори при девствено момиче, точно по тоя начин. Да не забравяме, че по време на овулация "плувците" имат идеална среда да се придвижат.
Да, казах, че на теория е възможно. Но на практика, абсурд. Посочете една такава, освен Дева Мария, моля.

Не, въобще не е абсурд, доро малко семенна течност да попадне, ще си стане като стой та гледай.

https://community.babycentre.co.uk/post/a31435413/i-still-have-m … lose-my-virginity

Ето ти случай.

И затова пазене със свършване "навън" също е опасно. Щото трябва да е не само навън, ами и надалеч.
Тук въобще не е ясно, дали става въпрос за такъв случай. Може да е обикновен вагинизъм, пък тя да си мисли, че хименът и е цял. Да не говорим, че понякога той остава неразкъсан и след секс, та хем си девствена, хем не си.

Общи условия

Активация на акаунт