Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 770
  • 18 320
  •   2
Отговори
# 14 280
  • Мнения: 29 254
Цъ, не се отваря линкът, ама идеята е ясна....

# 14 281
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 003
а къде ще сложим касовия апарат?
сетих се за данъчните на нудисткия куиз....TrollfaceTrollfaceTrollface
Да споделиш Simple Smile

за данъчните ли?
https://news.bg/finance/darzhavata-vnedrila-danachni-i-na-nudistki-kruiz.html

Последна редакция: пт, 22 мар 2019, 10:22 от st. Dobri

# 14 282
  • София
  • Мнения: 12 006
Цитат на:  link=topic=1089979.msg38410345#msg38410345 date=1553022525
Здравейте дами.. Пак съм аз, с моите доста глупави въпроси, но от внушение и притеснение ще откача (даже май си намирам уж някакви симптоми, които ги няма) обяснявам на кратко (и обещавам,че е за последно) на 16 януари имах полов акт за който се притеснявам.. На 27 ми дойде, не обилно както попринцип, но си беше на точната дата и същата продължителност като попринцип.. На 24 февруари ми дойде, но някак странно и много болезнено, целият корем и гърба и кръста.. Имаше малко кръв, а повечето беше някаква слуз тъмночервена и последните дни кафява, та даже черна.. Отидох на гинеколог, който каза че имам поликистозни яйчници.. А преди гинеколога бях направила и доста тестове, всички отрицателни.. Таа притесненията ми идват от това, че по гърдите си имам доста вени, които преди ги нямаше, и ареолите ми изглеждат някак по-тъмни в края.. И ниско долу коремът ми е подут.. Имам всякаш някакво вътрешно усещане, че има нещо (което може ни идва от страха) .. Моля ви кажете ми според вас възможно ли е да съм бременна.. Благодаря предварително..
2 менструации и множество отрицателни тестове, ама тя се притеснява дали не е бременна Thinking

# 14 283
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 003
... и изобщо не отразява диагнозата за поликистозни яйчници.

даже да ме баннат доживотно пак ще кажа: от простотия е. простотия и глупост.

и вместо да ревете пред модератор и да се оплаквате от темата - четете. четете, питайте, слушайте и мислете.

и даже само една от вас да вдене, че ако ти пари и ти се пишка често по-вероятно е да е от цистит; ако те сърби и имаш течение е по-вероятно да си с възпаление; и ако имаш каквито и да е притеснения е по-добре да потърсиш лекар, а не диагноза от форума, значи сме помогнали.

за тези с шест-десет години опити, които търсят билкари или кой да им бие гърнето предлагам да почетат други теми, не "Бременна ли съм???!!!?? Помощ???!!!.
а на тези, които "неистово" опитват и се оревават света, че не става след цели два месеца опити - нищо не ви предлагам. даже нашокване на канчето няма да ви помогне да разберете, че преигравате.


# 14 284
  • Мнения: 5 468
Оф, тези с двумесечните опити са ми любими. То са драми, то е чудо... Аз втория път забременях след 4 месеца и ми се стори, че съм забременяла уникално бързо, все едно е станало веднага. Но просто някои си мислят, че след всеки секс по време на МЦ може да се забременее и за тях цяяяял месец опити си е много време... Joy

Момичета, най-накрая схванах идеята на онази тема! Някоя задава въпрос и иска да й кажат, че е възможно да е бременна, че винаги има надежда и, че всичко е строго индивидуално. А когато се опиташ да обясниш(уж разбираемо), или спорят с теб, или ти казват, че си злобен. Grinning Убеждавам се, че човек, когато не иска да разбере или няма капацитет да го направи, каквото и да му напишеш, няма да има полза..

# 14 285
  • Мнения: 1 212
Миналата година по това време с ММ решихме, че искаме второ детенце. Когато си направих тест в края на април и излезе втора бледа черта направих грешката да попитам в Искам бебе... Съответно написах, че от два месеца не се пазим и теста има бледа черта и т. н. Ми така де, първия път си имах две хубави черти, чудех се тоя дали не е дефектен... Еййй изядоха ме жива Grinning После разбрах за какво иде реч и че там момичетата имат проблеми и опитват от много време. А аз нова в дебрите на бг мама, попаднах в грешната тема Grinning

# 14 286
  • София
  • Мнения: 12 006
Ооооо нИмоА!!!!! ... hahaha hahaha Joy Joy Joy
Цитат на: link=topic=1101554.msg38428716#msg38428716 date=1553284991
Цитат на:  link=topic=1101554.msg38428146#msg38428146 date=1553277844
Цитат на: link=topic=1101554.msg38428111#msg38428111 date=1553277378


Бременна ли съм ?
Дааа, на кой ден е теста?

Днес ми направиха теста и се чудих дали съм бременна. Сигурна ли сте ?
Цвиля от смях  rotfImbo rotfImao smile3532 И забележете говори се за кръвен, който няма как да си промени резултата, както пикливите с времето.  Laughing
Това ми напомни вица между блондинки:
- Миличка днес си направих тест за бременност.
- Аууу много ли бяха трудни въпросите?
 Laughing Laughing Laughing

# 14 287
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
..............
а на тези, които "неистово" опитват и се оревават света, че не става след цели два месеца опити - нищо не ви предлагам. даже нашокване на канчето няма да ви помогне да разберете, че преигравате.




Добри, правилно си решила за тези последните. При подобни случаи се сещам за думите на любима моя лекарка и приятелка - д-р Мели - та тя казва „насила можеш да вземеш, но не и да дадеш“.

# 14 288
  • София
  • Мнения: 10 642
..............
а на тези, които "неистово" опитват и се оревават света, че не става след цели два месеца опити - нищо не ви предлагам. даже нашокване на канчето няма да ви помогне да разберете, че преигравате.




Добри, правилно си решила за тези последните. При подобни случаи се сещам за думите на любима моя лекарка и приятелка - д-р Мели - та тя казва „насила можеш да вземеш, но не и да дадеш“.
Особено акъл

# 14 289
  • София
  • Мнения: 12 006
Въпросът е "Може ли да забременея ако той свърши в мен ден след цикъла ми? " и отговора е:
Цитат на:  link=topic=1089565.msg38420385#msg38420385 date=1553170683
.... не е невъзможно, зависи кога е овулацията ти.
Също се смята, че ако жената скоро е имала менструация сперматозоидите продължават да живеят от 1 до 2 дни в нея, зависи каква е киселинната среда на влагалището.
Та ако не знаете къде нощуват семчовците, докато чакат заветната принцеса /яйцеклетката/ - във влагалището. Това ако не изпопадат след акта де.  Laughing Laughing Laughing

# 14 290
  • София
  • Мнения: 10 642
Е как ще изпаднат, нали имат пикели 🤣

Аз на тази ѝ отговори, че не се стърпях🤣

# 14 291
  • София
  • Мнения: 12 006
То ясно, че имат пикели  Laughing, ама нали все се оплакват, че като станели прави след любкането и всичко им изтичало и семчовците изпопадвали, та явно зависи колко са добри в катеренето и колко са им читави пикелите  Laughing Явно не всички се задържат по два дни ... във влагалището  Laughing
Баси, т'ва цели 2 дни да висиш на пикел не е лесно Laughing Laughing Laughing Laughing

# 14 292
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 700
Какво е пикел? Извинявам се, но съм пропуснала това нещо.

# 14 293
  • София
  • Мнения: 10 642
Какво е пикел? Извинявам се, но съм пропуснала това нещо.

Пикел или още ледокоп е спортно съоръжение, използвано в алпинизма за катерене, придвижване и осигуровка по ледени и снежни наклони

# 14 294
  • София
  • Мнения: 12 006
Какво е пикел? Извинявам се, но съм пропуснала това нещо.
Напиши пикел в гугъл и виж снимките на хора, които го използват докато се катерят по заледени планини  Laughing Тук използваме думата за онагледяване на цветущите разкази на потребителки.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт