Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 805
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 15 450
  • Мнения: 8 022
Мондьо, мондьо.... още една Имоционална.
И детето въвлечено в драмата на чакането... при секс през 10-12 дни с упорито прескачане на овулацията... ама милото чака ли чака Scream
Цитат
Сега не знам как ще успея да не го мисля, всички около мен само за това ми говорят и аз още повече се депресирам, малкия също само ме пита, кога...

# 15 451
  • Мнения: 5 468
Да не съм груба, но горките деца с такива депресирани и оплакващи се майки...

А колкото до околните, които и те чакали и питали, много мразя такива работи. На никого не му влиза в работата дали и кога едно семейство ще има второ/следващо дете. А детето, което явно още е малко, едва ли разбира за какво става въпрос. За да пита, те явно са коментирали темата с него, което също не го разбирам.

# 15 452
  • София
  • Мнения: 10 642
Здравейте, престраших се да пиша, защото от много време чета и намерам много полезна информация тук. На кратко- още е рано за тест за бременност, но кажете ми според вас дали съм бременна, някой имал ли е такива симптоми? Последно ми дойде на 28 юли. Някъде на 8-9ти според апликацията, която ползвам трябва да съм била в овулация. Секс със съпругът ми правим почти всеки ден с цел бебе Simple Smile та на 11ти имах леко кървене- яркочрвено много малко- няколко капки. Чета, че мож да е имплантационно, но пише , че трябва да е по-обилно и розово-кафяво. Също така усещам стягане и леки болки както като при цикъл. Това беше до днес. Днес вече нищо не усещам. Няма гадене, няма промяна в гърдите... ще чакам до 23ти, когато пише, че пак трябва да ми дойде за да направя тест... Но не спирам да мисля. Мога ли по-рано да направя теста? Ще отчете ли? Дали съм бременна?

🤐🤐🤐

Последна редакция: ср, 14 авг 2019, 13:48 от Nandin

# 15 453
  • Мнения: 39 247
Мацката вече пусна тема за мъжки имена, пък ти си и разправяй как не е бременна Joy

# 15 454
  • Мнения: 29 254
Мацката вече пусна тема за мъжки имена, пък ти си и разправяй как не е бременна Joy

хахахах, сериозно ли?!? отивам да я търся.....

# 15 455
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Я ми обяснете на мен, старата консерва, кога се прави тест за бременност, м? Щото едно време ние чакахме да минат 10 дни от датата на очакваната менструация, пък тогава се тествахме. А сега...
И явно аз съм от най-най-дебелокожите и нечуФствителните - гаденето и останалите симптоми ми почваха едва след това закъснение.

# 15 456
  • Мнения: 29 254
Туй е щот си нечуФствителна, не ги разбираш тез работи ти.

Жената вече име избира при това за момче. Работата е сигурна.

# 15 457
  • Мнения: 9 567
Мацката вече пусна тема за мъжки имена, пък ти си и разправяй как не е бременна Joy
И не само, ами търси и болница за раждането вече  Joy

# 15 458
  • София
  • Мнения: 10 642
Я ми обяснете на мен, старата консерва, кога се прави тест за бременност, м? Щото едно време ние чакахме да минат 10 дни от датата на очакваната менструация, пък тогава се тествахме. А сега...
И явно аз съм от най-най-дебелокожите и нечуФствителните - гаденето и останалите симптоми ми почваха едва след това закъснение.
Е по параграф чувствителност те бия, така и не ми се появи гадене или други симптоми 🤣
Дайте да видим тая тема за имената

# 15 459
  • Мнения: 29 254
Мацката вече пусна тема за мъжки имена, пък ти си и разправяй как не е бременна Joy
И не само, ами търси и болница за раждането вече  Joy

лелеееее…..думи нямам!

# 15 460
  • Мнения: 8 022
Я ми обяснете на мен, старата консерва, кога се прави тест за бременност, м? Щото едно време ние чакахме да минат 10 дни от датата на очакваната менструация, пък тогава се тествахме. А сега...
И явно аз съм от най-най-дебелокожите и нечуФствителните - гаденето и останалите симптоми ми почваха едва след това закъснение.
Ами аз преди 20 години теста си го направих на 28мия ден от ПРМ, пък беше с ясна черта... и ми се гадеше зверски... (после повръщаш по 878 пъти дневно! Страшно беше!). Преди 17 години теста беше със също толкова наситена черта на 28мия ден, но ни гадене, ни нищо! Веднъж не съм повърнала при тази бременност. Преди 10 години теста беше на 27мия ден, но ми се гадеше ужасно... пътувахме и на децата давах по мъничко лекарство против гадене... и аз не знам какво ме спря да пия и вместо това на 27мия ден вечерта направих тест с много очеизвдна втора черта, тогава 100% е била ранна овулация, знаем си точно кога е станало бебето... И само с тази бременност бях с (тук редовните) "пробождане ниско долу", "придърпване" и "все едно ще ми дойде всеки момент" (на 23-24 ден от цикъла) .
А и така популярното в "Искам бебе" имплантационно кървене (не зацапване, по-обилно трябвало да е е по- кафяво-розово) не съм имала ни веднъж! Срам!

# 15 461
  • France
  • Мнения: 12 463
Срам не срам, ще си призная, че още не сме почнали опитите за 2ро, а аз вече се оглеждам за подходяща болница. Joy

# 15 462
  • Мнения: 9 567
Срам не срам, ще си призная, че още не сме почнали опитите за 2ро, а аз вече се оглеждам за подходяща болница. Joy
Да, но предполагам, че е информативно. Не, защото преди закъснение си сигурна, че си бременна с момче и избираш и име Stuck Out Tongue Closed Eyes Някак има разлика Wink

# 15 463
  • MT
  • Мнения: 538
Ох, досега се чудех дали да пиша или не отговор точно на този пост и след като написах милион неща се отказах, защото хората не четат и не се учат, макар че казват, че го правят.
Уж се образоват (че и женени били в случая, т.е. според мен с малко сиво вещество трябва да са, не са тинейджъри), но ми иде да им подам линк за гугъл и да ги тресна по главата с книга на тази тема.

Аз такова кървене съм нямала с моето бебче, нито гадене, нито зацапване, нито другите неудобства на бременността.

* Philomena, за болницата - добре, да си информиран в България не е лошо точно в тази насока, защото има избор и отнема време да се разгледа, разпита и избере. Подготовка си е, както пиенето на ФК при старт на опити за бебе. НО за име, че и вече избран пол, при недоказана бременност, ми идва много. Аз си мислех, че нещо гайките не са ми завити, като се мъчехме 3 месеца за бебе, пък тази тема ми опровергава тезата с всеки изминал ден, че дори виждам, че имало и по-зле от мен... Grinning

# 15 464
  • София
  • Мнения: 11 464
Е тази последната ме хвърли в оркестъра Joy Жалко, че чак в понеделник съм на работа и ще мога да я потърся. Последните 2 седмици съм само през телефон, та следя само тази тема и още една - две. Трудно ми е като не съм през компютър. Ама аз съм си възрастна лелка, злобна и завистлива Grinning

Общи условия

Активация на акаунт