Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 123
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 15 525
  • Мнения: 13 082
Ама моля, казвайте къде се намират тия бисери! Искам и аз да го почета малко ❤

# 15 526
  • Мнения: 2 050
Боли я коремче, защото в коремчето има бебенце, м’чи къ! Отивам да ровя за творчеството на автора, и аз да се похиля.

P.S. И ровейки ОБОЖЕМОЙ какво намерих, деликатните да не четат, съвет за забременяване с натурална дъвка, ама не за дъвчене, ако ме разбирате 🤭 Като стигнах до кекса и вече такъв смях ме напуши..
Скрит текст:
та, какво се прави с това "мастихи"!

взимат се 3-4 гранули и се стриват на прах. смесва се прахта със зехтин и се слага на котлона до завиране, така 4е да се разтвори. полу4ава се подобна на крем-те4ен консистенция. оставя се да поистине за да не пари, но все пак да е топло. топи се един тампон в тази смес и се слага във вагината за цялата нощ. на сутринта се изважда и се о4аква на тампона да се е събрала много мръсотия. зехтина отваря шийката на матката, а въпросното "мастихи" засмуква вси4ки остатъ4ни мръсотии от периода. най-хубаво да се прави 3 дена след период или два дена преди. през тези дни не се прави кекс. желателно е поне 3-4 нощи да се прави. веднага след това ве4е имате зелена светлина за кекс. колежката казва, 4е след подобна процедура ще сте по4ти като Дева Мария! а и матката ще е със силно развито противодействие на "мастихито", дето я е цедило 3 нощи под ред и ще засмуква и задържа, де кво и попадне- разбирайте смелите състезатели-сперматозоиди! тя е забременявала и двата пъти така!

Последна редакция: пт, 23 авг 2019, 06:12 от Фиффи

# 15 527
  • Мнения: 29 321
🤔🤨 Просто ужас!!!!!!

# 15 528
  • Мнения: 4 959
Хаухауха! От къде им идват тези глупости

# 15 529
  • Мнения: 5 468
Ама моля, казвайте къде се намират тия бисери! Искам и аз да го почета малко ❤

Сагата с теста за бременност е в темата за втора бледа черта на теста за бременност, но явно пише умнотии в много теми. Ето другият му бисер оттам:
Цитат
ще видиме че за сега и дума не иска да чуе за лекари и болници . колкото и да и е зле . то и аз така вече ..... но това е друга тема . сега , ако знаете защо я болят краката без да е ходила , оплаква се от бъбреци болки от коремчето надолу ..... та ако знаете нещо кажете . мене много ме притеснява това . и пак се извинявам ако въпросът не е за тук

Та, момичета, ето още ранни симптоми - болки в краката и бъбреци болки. Grinning Тя ако още от 6-7 г.с. има болки в краката представяте ли си, като напредне бременността какво ще стане. То ще бъде глезотия, то ще бъде охкане... Бъдещият татко ще й вее с ветрилце и ще й носи чайче. Joy

# 15 530
  • София
  • Мнения: 8 932
Боли я коремче, защото в коремчето има бебенце, м’чи къ! Отивам да ровя за творчеството на автора, и аз да се похиля.

P.S. И ровейки ОБОЖЕМОЙ какво намерих, деликатните да не четат, съвет за забременяване с натурална дъвка, ама не за дъвчене, ако ме разбирате 🤭 Като стигнах до кекса и вече такъв смях ме напуши..
Скрит текст:
та, какво се прави с това "мастихи"!

взимат се 3-4 гранули и се стриват на прах. смесва се прахта със зехтин и се слага на котлона до завиране, така 4е да се разтвори. полу4ава се подобна на крем-те4ен консистенция. оставя се да поистине за да не пари, но все пак да е топло. топи се един тампон в тази смес и се слага във вагината за цялата нощ. на сутринта се изважда и се о4аква на тампона да се е събрала много мръсотия. зехтина отваря шийката на матката, а въпросното "мастихи" засмуква вси4ки остатъ4ни мръсотии от периода. най-хубаво да се прави 3 дена след период или два дена преди. през тези дни не се прави кекс. желателно е поне 3-4 нощи да се прави. веднага след това ве4е имате зелена светлина за кекс. колежката казва, 4е след подобна процедура ще сте по4ти като Дева Мария! а и матката ще е със силно развито противодействие на "мастихито", дето я е цедило 3 нощи под ред и ще засмуква и задържа, де кво и попадне- разбирайте смелите състезатели-сперматозоиди! тя е забременявала и двата пъти така!
Аз мастихито го предпочитам на ликьорче след хранене. Представих си я тази матка като прахосмукачка, как смуче смелите сперматозоиди. Simple Smile

# 15 531
  • Наблизо
  • Мнения: 6 075
Много отворена тази матка.Не темерут като моята.

# 15 532
  • Мнения: 9 355
За някаква мастика на гранули ли става въпрос? За първи път чувам. Мислех, че се прави от анасон и е течна🤔
Много отворена тази матка.Не темерут като моята.
Аз пък с моята въобще не се занимавам. Как съм забременяла, не знам

# 15 533
  • София
  • Мнения: 8 932
За някаква мастика на гранули ли става въпрос? За първи път чувам. Мислех, че се прави от анасон и е течна🤔

Мастихата няма нищо общо с мастиката. Simple Smile

# 15 534
  • FRANCE
  • Мнения: 2 223
Мастихата не беше ли за проблеми със стомаха, язви, гастрити и т.н? ( то и мастиката би станала за стомах)

# 15 535
  • Мнения: 9 355
Благодаря за уточнението, ще потърся повече информация.

# 15 536
  • Мнения: 5 468
Не знам за мастихи/мастиха или каквото е там, но ако напоиш един тампон с мастика, ще се напиеш. Без майтап. Разказвали са ми за някаква нова мода, при която момичета си слагали тампон, напоен с алкохол. Така се напивали по-бързо, защото алкохолът директно влизал в кръвта.

# 15 537
  • София
  • Мнения: 12 006
Не знам защо бъркате мастика и мастиха, като нямат нищо общо. Мастиката всички знаят какво е, а мастихата е   кристални гранули, които се добиват от смолата на мастиковото дърво при прорязването му, но само в определен период от годината и от тези кристали се правят най-различни неща - хранителни добавки, козметика, дъвки /но тези които са разпространени, а мастихови/ и т.н.
Иначе дали ще си завре мастика или мастиха в ... разликата е само, че с мастиката може да "се поопърли" и да си довлече проблеми, а приликата е, че което и да сложи - все ще го похаби напразно и чзък за ма'тряла Satisfied!

# 15 538
  • Варна
  • Мнения: 25 236
Не знам защо бъркате мастика и мастиха, като нямат нищо общо.
Ми сигурно защото думата "мастиха" я чувам за първи път и нямах представа, че такова нещо съществува.

# 15 539
  • София
  • Мнения: 12 006
Туй ми идва малко като масовия впрос - нали е възможно да забременя и без овулация Satisfied

Общи условия

Активация на акаунт