Забавни въпроси за бременността

  • 1 378 139
  • 18 320
  •   1
Отговори
# 17 175
  • София
  • Мнения: 10 642
Престото от преди 3 години е различно от сегашното

# 17 176
  • Мнения: 39 309
Много съм древна. По мое време нямаше престо.

# 17 177
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Цитат
Здравейте ,объркана съм и всичко, което ще напиша, ще бъде сигурно доста хаотично! Извинете ме предварително! Имам 2 дъщери на 4г и 2г.! Като цяло след двете бременостти качих доста килограми които немога да сваля,но и да си призная не съм правила нищо по въпроса! Казвали са ми,че мога да имам проблеми с хормоните,защото дарявах яйцеклетки между двете ми бремености,но не съм се изследвала! Сегашния ми проблем е от Декември месец! Преместихме се да живеем в Германия и цикълът ми прескочи с един месец! Според съвсем нормално,нова среда,стрес,напрежение... След това ми дойде напълно нормално 3 месеца поред! Последния ми цикъл беше на 24.02.2020! От тогава досега нямам цикъл! Направих 4 теста отрицателни! Реших ,че ще отида на лекар! Прегледа ме с вагинален ехограф точно за по-малко от 1м! Даже аз на видеозона неможах да видя двата си яйчника! Каза ми,че сигурно е някакъв хормонален дисбаланс и ми даде едни билкови хапчета! Изпих от тях 2 блистера и все още цикълът не идва! Доста съм объркана,защото откакто съм без цикъл вече 3ти месец през два дни се сънувам бременна! За някои от вас това може да е налудничево но аз вярвам донякъде в сънищата! Другото което ми се случва,усещам тъпа болка ниско долу от време на време и два пъти усещах това пърхане в корема все едно най-първите движение на бебо! Имам 2 бремености зад гърба си а съм така объркана и немога да различа какво става с тялото ми! Тук не е лесно да си запазиш час за лекар,още не съм готжва с всичките си документи и немога така свободно да обикалям лекари като в България ! Със сигурност поста ми е доста объркан,както съм и аз сега,но на някоя случвало ли и се е ? Въпреки тестовето и този "преглед" да е била бременна? Ще си направя още 2 теста идната седмица! Незнам немски и немога да посегя лаборатория така свободно,а съм в безизходица! Ще бъда благодарна на съвет,критика каквото и да е ! Благодаря Ви !

# 17 178
  • Мнения: 1 406
Еми извивинила се е жената,  направо да върви да купува комплект за изписване.  Каквое се мота по доктори и тестове ще прави...

# 17 179
  • София
  • Мнения: 10 642
Добре се е скрило това бебе 🤣

# 17 180
  • France
  • Мнения: 12 534
На мен ми прилича на поликистоза. Няма да е лошо да отиде на второ мнение.

# 17 181
  • Мнения: 3 389
Ох, малко ми стана жал за нея, честно казано..

# 17 182
  • East Coast
  • Мнения: 333
Цитат
Мерси за инфото 🥰 още съм в шок колко рано разбрах..с първата бременост разбрах седмица преди датата ми, а сега 2 седмици. Буквално 4 5 дни след овулацията и трябваше да чакам теста само да потвърди 😂


Цитат на:  link=topic=1211265.msg40705845#msg40705845 date=1588878491
.....Сега по календара в Интернет се водя почти 4та (3 дни закъснение съм) и вече 2ра седмица симптомите стават все по силни. Доста неприятно гадене от 11 до 3.. Усещам жестоко напрежение в гърдите, тресе ме емоцията на макс, а не съм от чак толкова емоционалните. ....При вас как е?

Една учителка казваше " От 30 мин. те гледам, че вече цял час нищо не правиш!"  тЪ така Grin

# 17 183
  • Мнения: 3 389
Мисля си, ако някой покаже на тези момичета нагледно как изглежда ембион на 3-4 седмици, за да видят каква е красота и какви дълги крака вади на общ ръст 1см, за да я рита в корема, може и да им минат всичките симптоми от раз..

# 17 184
  • София
  • Мнения: 10 642
Имаме нов симптом  🤣
И се чудя къде го е водила този полов акт 🤔

Здравейте , имам нормален цикъл , на 4 април водих полов акт , дойде си ми април месец и май също имах цикъл , но сега гърдите ме болят и имам розова линия на корема под пъпа, според мен няма как да съм бременна , но все пак искам да чуя и Вашите мнения , не си правя тест , защото ме е срам да си купя ...

# 17 185
  • Мнения: 7 690
Да си купи по-голям размер гащи и ще й изчезне розовата линия под пъпа.

# 17 186
  • Мнения: 93
Розовата линия сигурно е хоризонтална 😂(Антигона, подкрепям теорията ти). Срам я е да си купи тест, но не я е срам да се бута или не, чакай, да води полов акт без предпазни средства и после да пита щуротии🤣

# 17 187
  • Мнения: 5 468
Ахаха. Срам я е да си купи тест, а иска да забременее. Не виждам как ще проследява бременността си и как ще гледа изобщо дете...

Преди имаше една, която каза, че я е срам да ражда... Ноо ще разбере, че като започне раждането, няма да може да мисли за срам. Joy

# 17 188
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Аз па не знам как не ги е срам полов акт да водят, а ги е срам да си купят тест....

# 17 189

Общи условия

Активация на акаунт