Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Забавни въпроси за бременността

• 1 303 751
  • 17 623
  •   1
Отговори
# 17 505
Душичка. Тази в кой клас е?

# 17 506

Сигурно още не са учили за половата система .

# 17 507
  • София

Те и да учат едва ли ще има разлика,тя от толкова бутане пак ще го е пропуснала.Най-жалкото е че жени с деца вярват в митове и еднорози,извинявам се  Grin

# 17 508
  • Пловдив
Слънчогледке, ти внимавай с извиненията, че ...
Хора, вие осъзнавате ли какво им е на лекарите? Ама наистина, не стига че ги подлудиха с тоя ковид, ами и няма, няма се изтърси някаква такава. А те горките, даже нямат право, да я нахокат едно хубаво и да я пратяг, да почете малко.

# 17 509
Винаги ме е било жал за личните лекари. Имах един познат, който ходил на лекар, защото намерил бял косъм на носа си. Било странно да е там, а и бял! Аз не бих запазила самообладание, някой зевзек със сигурност си е направил колекция с въпроси от пациенти.

# 17 510
Май съм го писала и преди, но докато ходех на ЖК, такива неща чуха ушите ми пред кабинета, че чак ми беше жал лекарят ми с какви тъпотии и драми трябва да се занимава Joy

# 17 511
  • Балчик

Не е сигурно. Те може да са учили, но нейните мисли са били другаде!

# 17 512
  • FRANCE
Другаде, другаде точно в половата система са си били мислите:blush:

# 17 513
Слънчогледке, да те поздравяваме значи, с тез извинения Smile Joy
Аз докато ходех на ЖК, много бременна вече, чух "Ама как така не съм бременна, той ме пипаше цяла вчер. Ще търся друг лекар, аман от некадърници". То лошо няма, ама лелята беше на видима възраст да ми е майка... та не знам какво да си мисля.

# 17 514
Цитат
Здравейте, този месец когато трябваше да ми дойде цикъла, получих много леко кръвоточение, което продължи максимум 3 дни и беше страшно тъмно на цвят. От 2 седмици често ми е подут корема, стомаха не си го чувствам ок. Дали има някакъв шанс да съм бременна?
Хайде да наддаваме!

# 17 515
  • East Coast
не се е извинила - бременност няма Bowtie
...но като се замисля ... с този цикъл, може и да има шанс за бебИ

# 17 516
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
Цитат
Здравейте, този месец когато трябваше да ми дойде цикъла, получих много леко кръвоточение, което продължи максимум 3 дни и беше страшно тъмно на цвят. От 2 седмици често ми е подут корема, стомаха не си го чувствам ок. Дали има някакъв шанс да съм бременна?
Хайде да наддаваме!

бях ѝ подготвила отговор, но се спрях. ще ме налазят и после...
намерих и линкове към учебниците за 6, 7 и 8 клас.
да почете малко, па дано разбере, че бебетата не са в стомаха, освен ако не се е изхирила да го изяде някак си.

# 17 517
st. Dobri,

Имаше такива, които забременняваха  через орален секс, така че няма да е първата..

# 17 518
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
тая през пъпа трябва да е забременяла.
Sad

# 17 519
  • София
Отсега нататък, ако ми е подут корема, ще казвам, че съм бременна. Какво е това, дебела съм била, ама -ха.Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт